UKR
Неділя 19 Листопада 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


17.11.2017

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

15.11.2017

22 листопада 2017 року о 14.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

08.11.2017

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

12.10.2017

15 жовтня 2017 року о 13.00 в Каховській школі мистецтв відбудеться звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради з 01.11.2016 по 01.10.2017.

Детальніше

12.10.2017

14 жовтня 2017 року з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в місті:

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні71
Вчора179
На цьому тижні1767
Минулого тижня1711
У цьому місяці4629
Минулого місяця6950
За весь період271666
18.04.17

Щодо дати призначення пенсії в разі втрати годувальника за "військовим" законом


23 січня поточного року помер мій чоловік, який одержував пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». 29 січня я звернулась з приводу призначення пенсії за згаданим Законом. З якої дати буде призначено таку пенсію?

Законодавчо визначено, що членам сімей осіб, які отримували пенсію, призначену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та мають право на пенсію за цим Законом, пенсія призначається з дня смерті годувальника, але не раніше за той день, по який йому сплачено грошове забезпечення або пенсію.
З огляду на те, що пенсію за січень 2017 року Вашому чоловікові виплачено, пенсію в разі втрати годувальника буде призначено з 1 лютого 2017 року.

Щодо призначення пенсії за стаж набутий в Чехії

Я працював в Чехії. Який порядок призначення пенсії за стаж набутий в Чехії?
Відповідно до статті 13 Договору між Україною та Чеською Республікою про соціальне забезпечення (далі - Договір), який набув чинності з 01.04.2003 Чеська сторона призначає пенсію за страховий стаж за 1 рік та більше, що набутий після 1 квітня 2003 року на її території, згідно чеського законодавства.
Чеський стаж набутий до зазначеної дати враховується при призначенні пенсії за українським законодавством при умові, що український громадянин станом на 01.04.2003 постійно проживав на території України. Заробітна плата, отримана за роботу у вказаній країні, не враховується при призначенні пенсії в Україні.