UKR
П'ятниця 24 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні828
Вчора1125
На цьому тижні5358
Минулого тижня7610
У цьому місяці25614
Минулого місяця31097
За весь період2500466
18.02.21

Результати роботи сектору з питань запобігання та виявлення корупції за 2020 рік


Протягом 2020 року сектором з питань запобігання та виявлення корупції проведено 46 доперевірочних аналізів з питань виявлення корупційних правопорушень або порушень, пов’язаних з корупцією  в структурних підрозділах під час виконання посадовими особами свої обов’язків.
Після їх завершення ініційовано проведення 8 перевірок відповідно до наказу ДПС України від 07.10.2019 №107 «Про затвердження Порядку організації та здійснення заходів контролю в апараті ДПС, її територіальних органах, на державних підприємствах та в установі, що належать до сфери управління ДПС, оформленні і реалізація їх результатів», наказу ДПС України від 19.11.2020 №655 «Про затвердження Порядку організації та проведення  перевірок в органах Державної податкової служби України, на підприємствах, в установах, організаціях, які належать до сфери управління ДПС, оформлення і реалізації їх результатів» та 1 перевірку відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 року №950 «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та осіб, які для цілей Закону України «Про запобігання корупції» прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».
За результатами цього службового розслідування: направлені матеріали до органів Національної поліції України для складання протоколу про адміністративне правопорушення (в 1 випадку); до працівників  вжиті заходи матеріального впливу (в 1 випадку); матеріали направлені до дисциплінарної комісії для прийняття рішення про притягнення їх до дисциплінарної відповідальності (в 3 випадках).
Також результатом перевірок виконання вимог Закону України "Про запобігання корупції" в частині дотримання заходів фінансового контролю (своєчасність подання щорічної декларації та подання декларації перед звільненням) - виявлено 8 випадків несвоєчасного подання декларацій та, відповідно, направлені 8 повідомлень до НАЗК.
За результатами ще трьох перевірок до працівників ГУ ДПС області вжиті заходи матеріального впливу.
Протягом 2020 року здійснено розгляд 7 скарг, що надійшли на сервіс «Пульс» та їх опрацювання з керівниками структурних підрозділів (у 6 випадках з питання порушення Правил етичної поведінки, в 1 випадку - з питання витребування неправомірної вигоди). В 1 випадку інформація підтверджена, до працівника вжиті заходи матеріального впливу.
Підготовлено 111 рішень про врегулювання конфліктів інтересів у працівників структурних підрозділів, які затверджені відповідними наказами по ГУ ДПС області.
Протягом першого півріччя вжито 359 організаційно - роз’яснювальних заходи та навчання антикорупційного законодавства, а також надано 301 консультації структурним підрозділам та окремим працівникам.
Забезпечено наповнення сайту ГУ ДПС області матеріалами з питань антикорупційного законодавства, створення відео-сюжетів, публікацій в соціальних мережах Інтернет.
В структурних підрозділах впроваджена практика проведення щомісячних антикорупційних інструктажів та забезпечується її моніторинг. 
Розглянуто 4 повідомлення, що надійшли від викривачів, в Порядку організації  роботи  з  повідомленнями  про корупцію, внесеними викривачами, в органах Державної податкової служби, затвердженого наказом Державної податкової служби України від 27.02.2020 №108. Повідомлення надійшли на електронну пошту відділу та стосувались питання використання працівниками свого службового становища для отримання неправомірної вигоди. Інформація не підтвердилась. Заявників проінформовано про результати розгляду.
Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі рекомендує, при наявності інформації про корупційні правопорушення або правопорушення, пов’язані з корупцією, вчинені посадовими особами ГУ ДПС області  направляти її у письмовому, усному або електронному вигляді за телефоном (0552)427680, або по електронній пошті (п/с  сектору - kherson.vzvk@tax.gov.ua  та  kherson.vp@tax.gov.ua, або у паперовому вигляді з 8 до 17 години за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, буд.75, каб.316.
Також можуть прийматись анонімні повідомлення, якщо наведена у них інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 

Пресслужба Головного управління
ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі