UKR
П'ятниця 23 Лютого 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні3019
Вчора825
На цьому тижні8280
Минулого тижня6288
У цьому місяці47155
Минулого місяця42421
За весь період2399426
19.04.15

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ — ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ НАШОЇ ДЕРЖАВИ


16 жовтня 2014 року на базі Каховського міського виконавчого комітету, при підтримці відділу у справах молоді та спорту відбулося друге засідання дискусійного клубу громадського діалогу в рамках польсько-українського проекту "Суспільний капітал для українського самоврядування". Основна тема засідання: "Реформа місцевого самоврядування і адміністративно-територіального устрою: шлях у майбутнє нашої держави". Присутні обговорювали законодавчі, суспільні, політичні економічні умови, які сприяють або перешкоджають реформі місцевого самоврядування і адміністративно-територіального устрою в Україні. В Україні проект реалізує МГО "Інститут демократії імені Пилипа Орлика" спільно з Щецинським регіональним центром Фундації розвитку місцевої демократії (FRDL). У засіданні взяло участь 26 чоловік: з міст Каховка і Нова Каховка та Каховського району. Це в основному працівники органів місцевого самоврядування, молодіжні лідери, активісти громадського та політичного життя, члени міської Ради з питань молодіжної політики. Дебати "Розвиток місцевого самоврядування: проблеми та перспективи" проводили експерти проекту: координатор проекту по м. Каховка та власний кореспондент газети "Новий день" Олег Батурин, Андрій Бейник та Ірина Вишлова-Пилєєва (м. Чугуїв, Харківська область). В засіданні взяли участь: заступник директора Щецинського регіонального центру Фундації розвитку місцевої демократії, керівник проекту (Польща) Пшемислав Фенрих, експерт проекту (Польща) Лукаш Піскорські, координатор проекту з української сторони (м. Черкаси, Україна) Оксана Колісник, експерт проекту (м. Черкаси, Україна) Магдалена Братко, а також міський голова Олександр Карасевич, секретар міської ради Олександр Гончаров, заступник міського голови Віталій Чернявський та інші. По закінченню дебатів було прийнято рішення щодо створення на базі міської Ради з питань молодіжної політики "Клубу громадського діалогу". Його метою є створення умов для забезпечення врахування пропозицій членів територіальних громад міста Каховка та Каховського району під час реформування місцевого самоврядування, яке здійснюється зараз в Україні.