UKR
Понеділок 20 Листопада 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


17.11.2017

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

15.11.2017

22 листопада 2017 року о 14.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

08.11.2017

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

12.10.2017

15 жовтня 2017 року о 13.00 в Каховській школі мистецтв відбудеться звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради з 01.11.2016 по 01.10.2017.

Детальніше

12.10.2017

14 жовтня 2017 року з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в місті:

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні83
Вчора151
На цьому тижні83
Минулого тижня1847
У цьому місяці4792
Минулого місяця6950
За весь період271829
30.12.15

Реалізація і захист прав людини в діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі Херсонської області


 

10 грудня кожного року в усьому світі відзначається День прав людини, що присвячений проголошенню Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Для управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі належний рівень поінформованості населення щодо прав та обов’язків є запорукою успішного втілення державної політики у сфері пенсійного забезпечення, відповідно - і соціального спокою. А отже, своєчасне і зрозуміле інформування про зміни в пенсійному законодавстві, права і обов’язки громадян - важлива частина діалогу Пенсійного фонду України із суспільством.
Cтаттею 46 Конституції України передбачено, що громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право реалізується розгалудженою системою гарантованих прав та свобод. Так, при зверненні до органів Пенсійного фонду України кожен громадянин має право:
- на шанобливе ставлення до себе з боку працівників органів Пенсійного фонду України;
- подавати заяву про призначення пенсії з необхідними документами у будь-який час після виникнення права на пенсію або не раніше ніж за місяць до виникнення такого права: через представника підприємства, установи, організації; особисто; поштовим відправленням; через представника, який діє на підставі довіреності;
- звертатись на особистий прийом до керівних працівників і спеціалістів органів Пенсійного фонду України за встановленими в цих органах графіками та до громадських приймалень органів Пенсійного фонду України;
- знайомитись у приміщеннях органів Фонду з матеріалами своєї пенсійної справи, особового рахунку, з інформацією про себе, яка занесена до електронної бази даних органів Фонду;
- обрати організацію, що буде здійснювати виплату та доставку пенсії (поштові відділення або банківські установи);
- оскаржувати рішення органів Пенсійного фонду України нижчого рівня до органів Фонду вищого рівня або в судовому порядку.
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення спеціалістами управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі постійно здійснюються особисті та виїзні прийоми, які проводяться у відповідності до затверджених графіків. Станом на теперішній час прийом громадян здійснюється за принципом «єдиного вікна». Така система забезпечує надання кваліфікованої допомоги у вирішенні поставлених питань у сфері пенсійного забезпечення без поділу прийому громадян по дільницях. Крім цього, в управлінні Фонду працює "гаряча" телефонна лінія за номером - 2-13-86, зателефонувавши на яку, громадяни також можуть поставити питання, що їх хвилюють, отримати кваліфіковану відповідь в найкоротші строки. Управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі постійно працює над поліпшенням обслуговування громадян, намагається оптимізувати тривалість прийому.
Реалізуючи надані законодавством права громадяни зобов’язані пам"ятати про неприпустимість зловживання ними, а також про існування обов"язків кожного громадянина при зверненні до органів Пенсійного фонду України, серед яких:
- з повагою ставитись до працівників органів Пенсійного фонду України, не допускати нечемного відношення до них та інших громадян;
- не допускати подання неправдивих документів для призначення пенсії;
- у 10-ти денний строк повідомляти органи пенсійного фонду України про події, які спричиняють зміну розміру пенсії (працевлаштування, зміна кількості утриманців тощо).
Таким чином, основним пріоритетом в роботі управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі є реалізація конституційних прав та свобод людини і громадянина на пенсійне забезпечення, на звернення, підвищення якості обслуговування та захисту прав людини з питань, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України.