UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


27.06.2018

Термінове оголошення !

Детальніше

21.06.2018

КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

- земельна ділянка площею площею 0,0190 га, за адресою: м. Каховка, вул. В. Хоменка, 60-А. Земельна ділянка призначена для обслуговування магазину. Землі житлової та громадської забудови

Детальніше

19.06.2018

24 червня 2018 року з 17.30 до 18.30 в Каховській школі мистецтв відбудеться зустріч народного депутата України з виборцями. Запрошуються жителі міста.

Детальніше

11.06.2018

Технічне обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску (період 18.06.2018 р. по 27.06.2018 р.)

Детальніше

31.05.2018

Проведення технічного обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску в м. Каховка, кооп. "Восточний", "Восточний 2" з 4.06.2018р. по 15.06.2018р.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні843
Вчора508
На цьому тижні5610
Минулого тижня5586
У цьому місяці18031
Минулого місяця17318
За весь період372967
30.12.15

Реалізація і захист прав людини в діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі Херсонської області


 

10 грудня кожного року в усьому світі відзначається День прав людини, що присвячений проголошенню Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Для управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі належний рівень поінформованості населення щодо прав та обов’язків є запорукою успішного втілення державної політики у сфері пенсійного забезпечення, відповідно - і соціального спокою. А отже, своєчасне і зрозуміле інформування про зміни в пенсійному законодавстві, права і обов’язки громадян - важлива частина діалогу Пенсійного фонду України із суспільством.
Cтаттею 46 Конституції України передбачено, що громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право реалізується розгалудженою системою гарантованих прав та свобод. Так, при зверненні до органів Пенсійного фонду України кожен громадянин має право:
- на шанобливе ставлення до себе з боку працівників органів Пенсійного фонду України;
- подавати заяву про призначення пенсії з необхідними документами у будь-який час після виникнення права на пенсію або не раніше ніж за місяць до виникнення такого права: через представника підприємства, установи, організації; особисто; поштовим відправленням; через представника, який діє на підставі довіреності;
- звертатись на особистий прийом до керівних працівників і спеціалістів органів Пенсійного фонду України за встановленими в цих органах графіками та до громадських приймалень органів Пенсійного фонду України;
- знайомитись у приміщеннях органів Фонду з матеріалами своєї пенсійної справи, особового рахунку, з інформацією про себе, яка занесена до електронної бази даних органів Фонду;
- обрати організацію, що буде здійснювати виплату та доставку пенсії (поштові відділення або банківські установи);
- оскаржувати рішення органів Пенсійного фонду України нижчого рівня до органів Фонду вищого рівня або в судовому порядку.
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення спеціалістами управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі постійно здійснюються особисті та виїзні прийоми, які проводяться у відповідності до затверджених графіків. Станом на теперішній час прийом громадян здійснюється за принципом «єдиного вікна». Така система забезпечує надання кваліфікованої допомоги у вирішенні поставлених питань у сфері пенсійного забезпечення без поділу прийому громадян по дільницях. Крім цього, в управлінні Фонду працює "гаряча" телефонна лінія за номером - 2-13-86, зателефонувавши на яку, громадяни також можуть поставити питання, що їх хвилюють, отримати кваліфіковану відповідь в найкоротші строки. Управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі постійно працює над поліпшенням обслуговування громадян, намагається оптимізувати тривалість прийому.
Реалізуючи надані законодавством права громадяни зобов’язані пам"ятати про неприпустимість зловживання ними, а також про існування обов"язків кожного громадянина при зверненні до органів Пенсійного фонду України, серед яких:
- з повагою ставитись до працівників органів Пенсійного фонду України, не допускати нечемного відношення до них та інших громадян;
- не допускати подання неправдивих документів для призначення пенсії;
- у 10-ти денний строк повідомляти органи пенсійного фонду України про події, які спричиняють зміну розміру пенсії (працевлаштування, зміна кількості утриманців тощо).
Таким чином, основним пріоритетом в роботі управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі є реалізація конституційних прав та свобод людини і громадянина на пенсійне забезпечення, на звернення, підвищення якості обслуговування та захисту прав людини з питань, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України.