UKR
Понеділок 15 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

18.09.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

18.09.2018

25 вересня 2018 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні582
Вчора741
На цьому тижні582
Минулого тижня6462
У цьому місяці13442
Минулого місяця22206
За весь період445119
30.12.15

Реалізація і захист прав людини в діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі Херсонської області


 

10 грудня кожного року в усьому світі відзначається День прав людини, що присвячений проголошенню Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Для управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі належний рівень поінформованості населення щодо прав та обов’язків є запорукою успішного втілення державної політики у сфері пенсійного забезпечення, відповідно - і соціального спокою. А отже, своєчасне і зрозуміле інформування про зміни в пенсійному законодавстві, права і обов’язки громадян - важлива частина діалогу Пенсійного фонду України із суспільством.
Cтаттею 46 Конституції України передбачено, що громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право реалізується розгалудженою системою гарантованих прав та свобод. Так, при зверненні до органів Пенсійного фонду України кожен громадянин має право:
- на шанобливе ставлення до себе з боку працівників органів Пенсійного фонду України;
- подавати заяву про призначення пенсії з необхідними документами у будь-який час після виникнення права на пенсію або не раніше ніж за місяць до виникнення такого права: через представника підприємства, установи, організації; особисто; поштовим відправленням; через представника, який діє на підставі довіреності;
- звертатись на особистий прийом до керівних працівників і спеціалістів органів Пенсійного фонду України за встановленими в цих органах графіками та до громадських приймалень органів Пенсійного фонду України;
- знайомитись у приміщеннях органів Фонду з матеріалами своєї пенсійної справи, особового рахунку, з інформацією про себе, яка занесена до електронної бази даних органів Фонду;
- обрати організацію, що буде здійснювати виплату та доставку пенсії (поштові відділення або банківські установи);
- оскаржувати рішення органів Пенсійного фонду України нижчого рівня до органів Фонду вищого рівня або в судовому порядку.
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення спеціалістами управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі постійно здійснюються особисті та виїзні прийоми, які проводяться у відповідності до затверджених графіків. Станом на теперішній час прийом громадян здійснюється за принципом «єдиного вікна». Така система забезпечує надання кваліфікованої допомоги у вирішенні поставлених питань у сфері пенсійного забезпечення без поділу прийому громадян по дільницях. Крім цього, в управлінні Фонду працює "гаряча" телефонна лінія за номером - 2-13-86, зателефонувавши на яку, громадяни також можуть поставити питання, що їх хвилюють, отримати кваліфіковану відповідь в найкоротші строки. Управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі постійно працює над поліпшенням обслуговування громадян, намагається оптимізувати тривалість прийому.
Реалізуючи надані законодавством права громадяни зобов’язані пам"ятати про неприпустимість зловживання ними, а також про існування обов"язків кожного громадянина при зверненні до органів Пенсійного фонду України, серед яких:
- з повагою ставитись до працівників органів Пенсійного фонду України, не допускати нечемного відношення до них та інших громадян;
- не допускати подання неправдивих документів для призначення пенсії;
- у 10-ти денний строк повідомляти органи пенсійного фонду України про події, які спричиняють зміну розміру пенсії (працевлаштування, зміна кількості утриманців тощо).
Таким чином, основним пріоритетом в роботі управління Пенсійного фонду України в м. Каховці та Каховському районі є реалізація конституційних прав та свобод людини і громадянина на пенсійне забезпечення, на звернення, підвищення якості обслуговування та захисту прав людини з питань, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України.