UKR
Четвер 25 Квітня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


22.04.2019

До уваги суб’єктів господарювання м. Каховки!

Детальніше

05.04.2019

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

18.03.2019

21 березня 2019 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради

Детальніше

22.02.2019

Оголошення по конкурсу на управителя

Детальніше

21.01.2019

Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м. Каховка

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні339
Вчора411
На цьому тижні1670
Минулого тижня2494
У цьому місяці9242
Минулого місяця20458
За весь період577583
26.09.18

Питання та відповіді


Сергій

Доброго дня і здоров’я!
Дуже хотілося б побачити тарифи на послуги ККК (складові) які вона надає та графіки надання цих послуг.
Питання задаю вимушено, тому що мій час роботи не збігається з часом роботи компанії. Буду дуже Вам вдячний.

 

Відповідь:

Ваше звернення стосовна складових тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій виконавчим комітетом Каховської міської ради розгляную.

Повідомляємо Вам, що рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради № 148 від 12.06.2018 року аатвердженп коригування тарифів на послуги з утриманнябудинків та прибудинкпвих територій. Із зазначеним рішенням ви можете
ознайомитись на офіційному сайті Каховської міської ради за посиланням http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/documents/za_2018_rik_844

 

Юля

Здравствуйте! Волнует вопрос бродячих собак. Их наплодилось немерено, и никто ничего с этим не делает. Вокруг много детей, много пожилых людей, которые не в состоянии защитить себя от стай озлобленных псов.
Я молодая мама, и мне страшно выходить на улицу с маленьким ребенком. Были нападения, но мы с малышкой отбились, слава Богу. Боюсь повторных стычек.
Ночами невозможно спать из-за собачьих драк и вытья.
Живем в районе Любимовки, но вопрос касается всего города Каховки, так как бродячих собак, повторюсь, немеренно.
Хотелось бы избавится от такой неконтролированной беды раз и навсегда.
К кому обратится с этим воросом, и кто может помочь? Спасибо.

 

Відповідь:

Ваше звернення стосовно безпритульних тварин виконавчим комітетом Каховської міської ради розглянуто.
Повідомляє Вам, що проблему тварин по всій Україні можна вирішити, створивши мережу притулків та масової стерилізацією не тільки бездомних, але і домашніх собак.
Необхідна наявність комплексно розвинених притулків для бездомних тварин. Створенню вольєрів для собак має супроводжувати створення кухонь, що забезпечують контроль харчування тварин, і ветеринарних корпусів, в яких будуть проводитися стерилізація, вакцинація, необхідне лікування собак, маркування (номерний нашийник) тварин.
Для створення притулків, відлову собак та на їх стерилізацію необхідні значні кошти. На жаль, сьогодні такі витрати у міському бюджеті не передбачені. Вирішення проблеми можливе після прийняття державних програм регулювання чисельності безпритульних тварин і визначення шляхів їх фінансування. Тоді, на їх основі, будуть розроблені місцеві програми, що визначають механізм поводження з домашніми тваринами та методи регулювання кількості безпритульних тварин.
Закон України "Про захист тварин від жорстокого поводження" забороняє застосування негуманних методів умертвіння тварин, що призводять до загибелі від задухи, електричного струму, больових ін’єкцій, отруєння, курареподібних препаратів, перегріву, та інших больових методів.
Також повідомляємо, що Громадською радою при виконавчому комітеті Каховської міської ради ініційовано питання виділення коштів на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва притулку для безпритульних тварин по вул. Промисловій та розробки робочого проекту будівництва притулку для безпритульних тварин.
Згідно рішення сесії Каховської міської ради "Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Каховці" передбачені кошти у суммі 150,0 тис.грн на проведення стерилізації та чипування безпритульних тварин.

 

 

Свєта

В этом году кафе "замок"сделали свою кухню прямо возде ул.соборной.и из-за низкой трубы дымом травятся все жители близлежащих домов и прохожих.когда местная власть обратит наконец-то на это внимание??

Відповідь:

Ваше повідомлення від 15.08.2018 року розглянуто виконкомом Каховської міської ради.
Повідомляємо наступне, що фізичній особі-підприємцю надавались містобудівні умови та обмеження для проектування та будівництва критого майданчика кафе "Замок" по вулиці Соборності, 1 у місті Каховці.
Також повідомляємо, що згідно витягу з Державного земельного кадастру земельна ділянка з кадастровим номером 6510400000:04:002:0007 призначена для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Земельна ділянка для обслуговування кафе "Замок" відповідає генеральному плану міста Каховки, затвердженого рішенням сесії міської ради від 09.12.1998р. №55/7; плану зонування, затвердженого рішенням сесії міської ради від 29.03.2012р. №457/26. Фізична особа-підприємець має відповідний дозвіл на здійснення підприємницької діяльності.
Одночасно з цим, в разі якщо Ви вважаєте, що діяльністю підприємця Вам завдається шкода та/або порушуються Ваші права, пропонуємо Вам керуватися в своїх діях ст.103 гл.17 Земельного кодексу України ,,Добросусідство", та в разі недосягнення порозуміння з підприємцем у добровільному порядку вирішувати спірні питання в судовому порядку.

 

Олександр

пр Европейский возле АТБ где новые ларьки дорожку они ровнее могут делать без перепадов высоты чтобы не спотыкаться.

Відповідь:

Виконкомом Каховської міської ради розглянуто Ваше звернення від 25.06.2017р.
Повідомляємо наступне, що відповідно до статті 27 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", статті 28 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011р. №244 "Про порядок розміщення тимчасових споруд для проведення підприємницької діяльності" приватним підприємцям надані паспорта прив’язки тимчасових споруд з проведенням відповідного благоустрою прилеглої території по проспекту Європейському №7-9.
Ваше зауваження щодо деякої невідповідності вертикального планування благоустрою буде враховано.

 

Кисельова Жанна Іванівна

Останнім часом в Каховці спостерігається жахлива тенденція загибелі котів від щурячої отрути, яку розкидують мешканці багатоповерхівок у підвалах будинків для знищення гризунів, що катастрофічно швидко розмножуються. З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Каховка.
Взявши за приклад практику Львова, Варшави та інших європейських міст, слід дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування, оскільки вони виконують вкрай важливу функцію природньої дератизації - знищення гризунів, що є розносчиками багатьох інфекцій.
Що потрібно зробити? Відповідною ухвалою міської ради проголосити котів співмешканцями Каховки - повноправними вільними жителями. Внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкової території, зробити відповідні доповнення до повноважень.
Оскільки вулиці нашого міста регулярно поповнюються собаками, які тікають з подвір’їв, або ж яких викидають на вулицю самі жителі, до Правил благоустрою міста внести пункт, який зобов’яже квартальних м.Каховка провести реєстрацю всіх домашніх собак на ввірених їм ділянках.
Ветеринарній службі створити базу даних, яка міститиме відомості: кличка та фото собаки, П.І.Б. господаря, адресу проживання та контактні телефони. Це допоможе зменшити кількість безпритульних тварин і допоможе каховчанам більш відповідально ставитися до своїх домашніх чотирилапих вихованців.
Також державній ветеринарній службі в м.Каховка розпочати інформаційне оповіщення в ЗМІ стосовно надання послуг зі стерилізації домашніх тварин. Це допоможе уникнути небажаного збільшення популяції.


Відповідь:

Ваше звернення на рахунок підвищення відповідальності населення стосовно належного утримання тварин виконавчим комітетом Каховської міської ради розглянуто.
Повідомляємо, що згідно ст. 1 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" - cпільне майно багатоквартирного будинку це - приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку.
Також ст. 5 вище вказаного закону передбачає , що спільне майно багатоквартирного будинку є спільною сумісною власністю співвласників.
Відповідно ч. 2, ст. 3 Сімейного кодексу, де зазначається що, співмешканцем житлового будинку є особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки, тому коти не можуть бути співмешканцями міста Каховка.
І тому якщо коти будуть визначені співмешканцями міста Каховка то це буде суперечити нормам чинного законодавства.
Також повідомляємо, що відповідно "Правил благоустрою території в місті Каховці" затверджено рішенням міської ради від 28.03.2013 № 760/40 зазначено пунктом IX утримання домашніх та хижих тварин, де зазначається, що громадяни-власники тварин зобов’язані:
- реєструвати або щороку перереєстровувати тварин та проводити їм щеплення проти сказу;
- не допускати утримання собак, котів, інших тварин і птахів у місцях загального користування (коридорах, підвалах, на сходових площадках, горищах, балконах, лоджіях);
- у приватних будинках встановлювати таблички на парканах про наявність собаки, а також дзвінки;
- вигулювати собак тільки на повідку та в наморднику, крім декоративних порід, уникати при цьому місць масового скупчення людей, особливо дітей;
- не відвідувати з собаками магазини, підприємства громадського харчування, об’єкти соціального, культурного та побутового призначення;
- не допускати забруднення тваринами тротуарів, газонів, алей, парків, скверів, дитячих майданчиків, а в разі забруднення - прибирати за своєю твариною;
- не проводити купання собак в місцях масового відпочинку людей на воді.
Забороняється вигул собак на подвір’ях дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих майданчиках, зонах відпочинку (пляжах) та інших місцях масового відпочинку людей, а також випасання худоби та птиці у не відведених для цього місцях.

 

Ганна

Доброго дня, звертаюся вже втретє та хочу отримати відповідь! Суть мого питання: рішенням сесії міської ради у листопаді 2017 року було виділено кошти на встановлення газового конвектора у квартирі, де я мешкаю (м. Каховка. вул. Жовтнева, 1/27) До теперішнього часу його не встановлено. На численні звернення до ЖЕКу отримую лиш відмовки . Надайте, будь ласка, інформацію, на якій стадії знаходиться ця справа.

 

Відповідь:

Ваші звернення до виконавчого комітету від 07.02.2017, 09.02.2017 та 15.02.2017 р. стосовно встановлення у Вашій квартирі системи індивідуального опалення (газового конвектору) виконавчим комітетом Каховської міської ради розглянуто.
Повідомляємо Вам, що рішенням сесії міської ради від 22.11.2016 р. № 495/26 термін дії міської програми "Реконструкція систем опалення квартир пільгових категорій населення та малозабезпечених громадян в багатоквартирних житлових будинках ж/м Свєтлово м. Каховка із встановленням систем індивідуального опалення" подовжено до кінця 2017 року. Строків щодо встановлення системи індивідуального опалення в конкретно визначеній квартирі програмою не встановлені.
Згідно з інформацією КП "Каховська керуюча компанія" в грудні 2016 року було здійснено оплату ПАТ "Херсонгаз" за видачу технічних умов та виготовлення проектної документації на встановлення у Вашій квартирі системи індивідуального опалення і оплату за монтаж підрядній організації. Монтаж конвектора виконаний в першій половині січня 2017 року. На даний час КП "Каховська керуюча компанія" вирішується питання оплати ПАТ "Херсонгаз" за приєднання та пуско-налагоджувальні роботи.

 

Екатерина

Добрый день ! У меня вопрос почему в нашем городе детей до 6 лет лечат платно , моему ребенку 2 года ! Мы были у стаматолога и за лечение зубика мы заплатили больше 250 гр в общем !!! Я понимаю что поставить хорошую пломбу это стоит денег но платить за перчатки ? Или шлифовку пломбы если нам ее даже не шлифовали ? Это перебор ! Это городская больница не частная ! В других городах такого без предела нет что даже за прием врача мы платим 12 гр ! Жду ответа с Ув.Екатерина


Відповідь:

Повідомляємо Вам, що медичне обслуговування населення м. Каховка здійснюється Каховською центральною районною лікарнею. Тому для отримання відповіді на запитання стосовно платного лікування Вашої малолітньої дитини у лікаря-стоматолога, Вам необхідно звернутися до Каховської районної ради.

 

Мировський Олексій Анатолійович

Я, Мировський Олексій Анатолійович, культурно-освітній діяч і громадський активіст Львівщини, викладач, хотів звернутися до Вас із наступним зверненням. Для обміну навчально-методичними матеріалами хотів би запропонувати книги по музичній літературі керівництву й викладачам-теоретикам музичної школи (школи мистецтв), яка знаходиться на Вашій території. Книги є коротким конспектним викладом тем, написані згідно програми викладання предмету «музична література» у початкових мистецьких навчальних закладах. Вони зараз широко застосовуються у багатьох музичних школах усієї України, їх використовують як вчителі у своїй роботі, так і учні (щоб не конспектувати, а мати короткий виклад тем).
Згідно з Законом України «Про звернення громадян» від 02.10.96 (зі змінами та доповненнями від 02.06.2016) прошу передати дану інформацію дирекції школи для ознайомлення, після чого прошу надати письмову відповідь по даному зверненню чи цікавить їх така література?
Зміст книг та зразки подання окремих тем розміщено у додатках (два файли додається).


Відповідь:

Шановний Олексію Анатолійовичу!

Висловлюємо Вам вдячність за електронне звернення від 16.01.2017 р. "Про придбання книг по музичній літературі та проведення презентацій даних книг у бібліотеці міста" і повідомляємо, що відділ культури Каховської міської ради Херсонської області передав надану Вами інформацію в адміністрацію Каховської школи мистецтв - структурний підрозділ відділу культури, для ознайомлення. Адміністрацію КШМ зацікавила Ваша пропозиція, зважаючи на вищевикладене, відділ культури надає контактну адресу закладу для подальшого узгодження придбання запропонованих вами книг.
Місцезнаходження Каховської школи мистецтв : 74800 Херсонська обл., м.Каховка, вул. Панкеєвська, буд. 6; е - mail : kahshkola@ukr.net ; директор КШМ - Прокопович Оксана Олегівна, заступник директора - Ситарук Лідія Вікторівна.

 

Виктор

Здравствуйте! Извините,нет украинской раскладки на клавиатуре.
Помогите найти информацию о моей бабушке Ристолайнен Эльза Андреевна в выписке из трудовой запись 25.12.50-26.06.53 Каховская больница
Очень прошу Вас . Если не по адресу,подскажите куда обратиться.
С ув. Виктор

 

Відповідь:

Шановний пане Вікторе!
Виконавчий комітет Каховської міської ради на Ваше звернення відносно бабусі Рістолайнен Ельзи Андріївни повідомляє, що документи з особового складу Каховської центральної районної лікарні знаходяться в цій організації. Радимо звернутися за адресою: 74800, Каховська центральна районна лікарня, вул. Велика Куликовська, 73, м. Каховка, Херсонська область, тел. (05536) 4-06-82, E-mail:crb06@ukr.net.

 

Мария

Здравствуйте уважаемый Андрей Дяченко. Хочу обратится к вам с таким вопросом почему у нас в городе задержывают выплати детского пособия. Деньги профинансировали с Киева. Звонилла в Казначейство нашего великолепного города сказали там нет документов платежных от соцзащиты. Почему наш собез бездействует. И когда будут выплаты. и еще я оформила как малообезпеченая семья в сентябре и уже 5 месяцев никак не могу получить их. что ето такое.

 

Відповідь:

Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради повідомляє, що фінансування по дитячим допомогам було отримано 12.01.2017 р.. Платіжні доручення відправлені до Казначейства 12.01.2017 р.. Казначейство перераховує кошти наступного дня до банківських установ, т.п. 13.01.2017 р..

 

Анна

Доброго дня! Надайте будь ласка інформацію, на підставі чого на маршруті Каховка - Н.Каховка з 26.12.2016 не здійснюється перевезення громадян пільгових категорій, яким відповідно до закону гарантовано безкоштовний проїзд, а саме - дітей з багатодітної родини (ст.13 ЗУ "Про охорону дитинства")


Відповідь:

Ваше звернення стосовно пільгових перевезень по маршруту "Каховка-Н.Каховка" виконавчим комітетом Каховської міської ради розглянуто.
Повідомляємо Вам, що згідно з ст. 7 Закону України "Про автомобільний транспорт" на органи місцевого самоврядування покладається організація перевезень та здійснення контролю за перевезеннями на міських автобусних маршрутах загального користування в той час, як маршрут зазначений у Вашому зверненні є приміським маршрутом загального користування.
Виходячи з вищевикладеного виконавчий комітет Каховської міської ради рекомендує Вам звертатись з порушеного питання до Управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської обласної державної адміністрації.

 

 

Кулєшов Володимир Васильович

Назначина ли мне субсидия на отопительний сезон 2016-2017,
проживаюо адресу г. Каховкка, ул. Первомайская, 78

 

Відповідь:

Шановний Володимире Васильовичу!

На Ваше звернення до Виконавчого комітету Каховської міської ради,управління праці та соціального захисту населення, щодо призначення Вам субсидії на опалювальний сезон 2016 - 2017 р.р., повідомляємо наступне.
За призначенням субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг Ви звернулися 29.09.2015 року. Вашій сім’ї була призначена субсидія на рік, по 31 серпня 2016року. В вересні здійснено подовження субсидії на наступний термін. Відповідно до розмірів доходів Вашої родини, отриманих управлінням по наданим запитам, субсидія не неопалювальний період (в вересні2016 року) дорівнює нулю, а з жовтня 2016 року здійснено перерахунок з врахуванням опалення. Загальна сума субсидії - 2375,83грн.
За детальною відповіддю радимо звернутися до управління. Відповіді надаються щочетверга та щоп’ятниці.

 

Сергій

Я участник АТО,стою на бирже труда.Нерегулярные выплаты пособия неприемлемы.Пишу от имени всех УБД.

 

Відповідь:

Шановний Сергію!

Для з’ясування всіх обставин Вашого звернення просимо надати більш детальнішу інформацію (прізвище, ідентифікаційний номер, адресу).

 

Олена

Доброго дня! я -Гужва Олена Юріївна. Ще в жовтні відправила запит до каховського центру соціального захисту населення на отримання довідки про те, що не отримую виплату "при народженні та пологах" за місцем прописки. Прописана за адресою : с.Новокамянка, вул.Шевченка , буд.1, каховського району, Херсонської обл.
Довідку на даний час не отримала. Яка причина?

 

Відповідь:

Шановна Олена!
Рекомендуємо Вам звернутися до Управління праці та соціального захисту населення
Каховської райдержадміністрації
тел. 2-00-62

С Повагою,
Адміністрація сайта

 

 

Виктория

Добрий день! В Вашем городе мерзнет,уже десятки лет,большая половина жителей, которые не имеют финансовой возможности провести автономное отопление. Думает ли городская власть о своих избирателях ?


Відповідь:

На Ваше запитання від 22.10.2016р. стосовно надання допомоги у встановленні індивідуального опалення виконавчий комітет Каховської міської ради повідомляє наступне.
На виконання схеми оптимізованого теплопостачання міста, затвердженої рішенням міської ради від 20.11.2008р. № 655/41, в 2014 році було припинено експлуатацію котельні по пров. Трубний,12 та теплових мереж КП "Котельщик" з 01січня 2015 року. З метою надання допомоги громадянам пільгових категорій та малозабезпеченим сім’ям рішенням міської ради від 01.08.2014 № 1104/60 було прийнято міську Програму "Реконструкція систем опалення квартир пільгових категорій населення та малозабезпечених громадян в багатоквартирних житлових будинках ж/м Свєтлово м. Каховка із встановленням систем індивідуального опалення". Відповідно до зазначеної міської Програми були виділені кошти із міського бюджету, які розподіляються для реконструкції систем опалення квартир (індивідуальне опалення) громадян пільгових категорій та малозабезпечених громадян ж/м Свєтлово, які станом на 01.07.2014р. були абонентами КП "Котельщик".
В центральній та східній частинах міста функціонує система централізованого опалення. Послуги з централізованого опалення надає комунальне підприємство теплових мереж "Каховтеплокомуненерго".

 

 

Олена

Питання стосується торгівлі в непристосованих місцях, роздрібня торгівля мясом (вул. Мелітопольська 184, напроти магазину ШТОРИ) без належних документів та умов, без ветеринарно-санітарної експертизи у пятницю та суботу з 8 до 10 години, а також роздрібної торгівлі молоком щоденно з 7 години на цьому ж місці і в дворі житлового будинку заводу ЕЗУ. Молоко реалізується також без ветеринарно- санітарної експертизи без дотримання будь-яких санітарних норм розведене водою з доданням соди.Роздрібна торгівля здійснюється роками, може тому не приймаються ніякі міри бо в нас податкова і санітарні служби працюють з 8-ої, або з 9-ої години. Коли ж буде порядок в місті.

 

Відповідь:

На Ваше звернення від 30.09.2016 року виконавчий комітет Каховської міської ради повідомляє про наступне. Згідно зі статтею 160 Кодексу України про адміністративні порушення торгівля з рук у невстановлених місцях- це правопорушення, за яке передбачена відповідальність у вигляді накладання штрафу, з конфіскацією товару або без неї. Право вживати заходи до правопорушників віднесено до компетенції органів Національної поліції.
11.10.2016 року за № 02-15/5461 направлено запит до Каховського відділу поліції ГУ НП в Херсонській області від щодо здійснення заходів, спрямованих на ліквідацію місць «стихійної торгівлі» на території м.Каховки та притягнення до відповідальності порушників. Надсилаємо копію відповіді Каховського відділу поліції ГУ НП в Херсонській області.

 

Александр

пр Строителей 8 после выкапывания труб отопления повредили асфальтированную дорожку. Вы написали что чп Восток Агро её востановит до 20,09,2016г. Вы на них в суд обращались? Или будить за бюджетные деньги ремонт делать?

 

Відповідь:

На Ваше звернення повідомляємо, що Каховською міською радою надіслано два листа попередження до ПП "Восток Агро", щодо відновлення пошкодженого твердого покриття. Позовна заява до суду буде підготовлена після затвердження на посаді юриста міської ради.

 

Тетяна

Я, мешканка міста Каховка, займаюсь приватним підприємництвом у галузі роздрібної торгівлі. Мене цікавить таке питання: чи згадує про приватних підприємців Каховки наша адміністрація міста коли дозволяє будувати у місті забагато супермаркеів, такі як "Чистий дом", "АТБ" "Ева"? Чи розуміє керівництво міста, що ще один-два таких маркетів і малі підприємці Каховки змушені будуть банкрутувати! А це значна кількість сімей, які залишаться без доходів! Маленькі магазинчики та прилавки на базарі є єдиним джерелом доходів для значної кількості громадян міста, куди ж ви нас усіх подінете, якщо великі підприємці с Києва та інших міст задавлять нас конкуренцією?

Відповідь:

На Ваш лист від 17.09.2016 року виконавчий комітет Каховської міської ради повідомляє по наступне.
Статтею 42 Конституції України передбачено, що підприємництво - гарантована самостійна ініціатива систематична, на власний ризик і не заборонена законом діяльність по виробництву продукції, виконанню робіт, наданню послуг та заняттю торгівлею з метою одержання прибутку.
Підприємці мають право без обмежень приймати рішення і здійснювати самостійно будь-яку діяльність, що не суперечить чинному законодавству.
Згідно статті 23 Господарського кодексу України незаконне втручання органів та посадових осіб місцевого самоврядування у господарську діяльність суб’єктів господарювання забороняється.
Таким чином, міська рада не має впливу на ведення діяльності суб’єктів господарювання в тому числі і у сфері торгівлі.

 

Манзик М.В.

Скажіть, будь ласка на основі якого рішення сесії підписаний Договір №430 від 30.04.2014 р. і чому стоїть ТС заборонена цим Договором.

 

Відповідь:

На Ваше повідомлення від 11.04.2016 р. повідомляємо, що паспорт прив’язки розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності був наданий згідно з рішенням виконкому від 15.05.2012 р. № 149 "Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на землях міської ради в м. Каховці"
Міський голова   А.А.Дяченко

 

Вікторія

чи є у Вас совість? у кожному місті приймається рішення про сплату щомісячної допомоги одному з батьків загиблого військово службовця. у вашому місті таке рішення також прийняте та на обліку у вас знаходиться тільки один з батьків. як у вас язік повернувся відповісти моєму батьку:"ми позвонимо в Херсон спитаємо чи там отримує допомогу мама." до чого тут Херсон? ви що з бюджету Херсона сплачуєте допомогу сімям загиблих?чого до кремля зразу не звонили, не взнавали чи не сплачують вони допомоги? не позорьтесь і поважайте мого батька інакше за ваше свавілля повідомлю до Києва. якщо прийняли у місті рішення сплачувати так ось і сплачуйте . у вашому місті тільки батько зареєстрований на обліку , як член сімї загиблого.

 

Відповідь:

Шановна Вікторіє!
Депутатами Каховської міської ради затверджено міську Програму поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 - 2019 роки (рішення сесії міської ради від 29.01.2015 № 1263/68 (із змінами і доповненнями).
Пунктом 14 розділу І вищевказаної програми передбачено: «Надавати адресну грошову допомогу мешканцям міста Каховки - вдовам або одному з батьків (якщо загиблий не був одружений) військовослужбовців, загиблих під час проведення антитерористичної операції, а саме: вдовам загиблих - Салівончик Т.О., Ліфінцевій І.К., Волошиній Н.І. та матері загиблого - Колотаєвій Л.І., у розмірі по 4,0 тис. грн. щомісяця кожному».
Ваша мати з 26.01.2016 вибула з м. Каховки до м. Херсону. З 01.02.2016 їй припинено виплату адресної грошової допомоги за рахунок коштів міського бюджету.
09.03.2016 до управління праці та соціального захисту населення міської ради надійшла заява від Вашої матері про виплату вищевказаної допомоги її чоловіку - батькові загиблого учасника АТО - Колотаєву В.О., який зареєстрований та проживає у м. Каховка.
Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключно на пленарних засіданнях міської ради вирішуються питання: затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць, цільових програм з інших питань місцевого самоврядування; затвердження місцевого бюджету, внесення змін до нього.
Про вирішення питання щодо виплати адресної грошової допомоги Вашому батькові - Колотаєву В.О. депутатами Каховської міської ради та внесення відповідних змін до міської Програми Вас буде повідомлено додатково.

 

Наталія

Доброго дня! Сьогодні ми переконались в тому, що в нашому місті хто платить кому треба у того й усі права. Вийшла така прикрість. Ми з чоловіком хотіли трохи заробити дітям на свята, виїхали зі своєю с/г продукцією у місто під житловий будинок. (Тепер я знаю процедуру торгівлі у таких місцях). Приїхала до цього місця жіночка почала відкидати нащі ящички, волати, що за це місце вона платить, подзвонила по телефону (мабуть кому треба). Через деякий час біля нас вже була уповноважена особа з кореспондентом з газети, фотографували, погрожували конфіскувати товар, замість того щоб попередити та роз"яснити де потрібно отримати дозвіл на торгівлю. Як я вже дізналась є такі затверджені місця у місті де можна реалізувати с/г та баштанну продукцію сезонно. А тепер питання: чому тітонька яка так репетувала (бо в неї є люди яким вона платить за це місце), виклала продавати не тільки с/г продукцію(яка дозволена законом), а щей цитрусові та багато іншого. Цього порушення не бачили ні уповноважена особа (нажаль не запам"ятала прізвище), ні кореспондент, хочь ми знаходились не так далеко від того місця. Як таке можна зрозуміти. Дякую за приділену увагу.

 

Відповідь:

На Ваше звернення від 14.12.2015 року повідомляємо наступне: згідно рішення виконавчого комітету Каховської міської ради від 14.07.2015 року № 163 "Про впорядкування сезонної торгівлі овочево-баштанними культурами на літньо-осінній період" на території міста Каховки визначені місця для здійснення торгівлі овочево-баштанними культурами терміном з 01.07.2015 року по 01.11.2015 року. Згідно рішення виконавчого комітету від 13.10.2015 року № 244 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.07.2015 року № 163" термін торгівлі овочево-баштанними культурами подовжено до 01.01.2016 року.
Для здійснення торгівлі, відповідно до вищевказаних рішень, необхідно оформити погодження у виконкомі Каховської міської ради. З умовами оформлення погодження на торгівлю можна ознайомитись на офіційному сайті міста Каховки в розділі "Нормативні документи" а також отримати консультацію у міськвиконкомі (каб.314.).
Торгівля іншими видами товарів та після 01.01.2016 року здійснюється тільки на території ринків міста Каховки.

 

Вадим

Не могли бы вы повлиять на перевозчика АТП-16506? Люди каждый день жалуются на давку. Перевозчик набивает автобус не как положено по техпаспорту на 50 человек, а больше. ГАИ игнорирует это нарушение.

 

Відповідь:

Відповідно до результатів проведеного у 2012 році конкурсу з визначення перевізника на місцевих автобусних маршрутах загального користування перевізником по місту є ПП "Прийма". ТОВ "Каховське АТП-16506" здійснює перевезення на приміському маршруті "Каховка - Н.Каховка". Відповідно до чинного законодавства організатором перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі області, є обласна державна адміністрація.
В зв’язку з вищевикладеним з порушеного питання необхідно звертатись до Херсонської обласної державної адміністрації.

 

Владимир

где можно узнать план проведения Козацкого свята 14 жовтня 2015р?

 

Відповідь:

7 жовтня о 15.00 на засіданні координаційної ради з питань розвитку українського козацтва буде розглянуто питання стосовно проведення міських заходів до Дня Українського козацтва. Проект заходів буде готовий на 5 жовтня. Всі хто задіяний в заходах розпочали їх підготовку. Після остаточного обговорення заходів 7 жовтня 8 жовтня міський голова підпише розпорядження " Про проведення міських заходів до Дня Українського козацтва та Дня захисника України", цього ж дня розпорядження буде оприлюднено на сайті міської ради в розділі Нормативні документи/Розпорядження міського голови. В розділі Доступ до публічної інформації/Оприлюднення проектів/Розпорядження міського голови 5 жовтня оприлюднено оновлений проект цього розпорядження, але він ще недороблений. По всім цим питанням звертатись до начальника відділу молоді та спорту Зубкова Віктора Анатолійовича, каб 312, тел 4-13-53.

 

Наталия

Почему ответ по обращению на Гарячую правительственную линию, не опубликован в разделе "Вопросы/ответы" и почему подтверждение получение Вами моего обращения не пришел официально на мой электронный адрес?

 

Відповідь:

Шановна Наталія!
На Ваше питання, яке надійшло на електрону пошту міськвиконкому роз’яснюємо наступне.
На запитання, яке Ви розмістили в рубриці "Поставити питання керівництву міста" 15.07.2015 року надано роз’яснення та розміщено на сайті (див. сайт).
Щодо відповіді на звернення, що надійшло з державної установи "Херсонський обласний контактний центр", яка регулює роботу "Урядової гарячої лінії" в Херсонській області, Вам було надано роз’яснення листом № 02-07/Є-69/УГЛ-3022 від 15.07.2015р. та надіслано поштою. Розміщення даних відповідей на сайті не передбачено.

 

Наталия

Прошу дать пояснения по следующей ситуации: в газете "Каховские новости", выпуск № 28 от 09.07.2015 г. дана информация, что по мнению начальника гороо М. Гончар ситуация по закрытию детских садов на месяц обсуждалась с родителями детей еще в мае. Якобы не услышали отрицательных ответов на вопрос есть ли с кем оставлять детей на период июля. Якобы никто не заявил о том, что им не с кем оставить ребенка. Если бы услышали такой ответ, то поднимали бы вопрос о продолжении работы заведения (комментарий М. Гончара).
Данная информация является не достоверной. Большинство родителей были возмущены решением о закрытии садов на месяц. Но родителей поставили перед фактом. Начальник гороо М. Гончар при телефонном обращении по данному вопросу отвечал тоном, не соответствующим тону государственного служащего (а именно предвзято и с нотами хамства).
Также информирую Вас, что данная сложившаяся ситуация с ответами и комментариями М. Гончара была озвучена на "гарячей" правительственной линии с целью получению официального ответа.

 

Відповідь:

Виконавчий комітет Каховської міської ради уважно розглянув Ваше звернення на сайті міської ради й інформує про наступне.
На підставі пункту 4 статті 11 Закону України «Про дошкільну освіту», підпункту 1 пункту «а» статті 32, частини першої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації якісної відпускної кампанії батьків, соціального захисту та профілактики захворюваності дітей дошкільного віку, проведення ремонтних робіт в дошкільних навчальних закладах, виконавчим комітетом Каховської міської ради було прийнято рішення від 14.04.2015 р. № 118 «Про організацію роботи дошкільних навчальних закладів міста в літній період 2014/15 навчального року». Дане рішення передбачає, що на період з 1 по 30 червня і з 1 по 31 серпня дошкільні заклади міста переводяться на режим роботи чергових груп. Враховуючи досвід минулих років і звернення батьків, в цей період в усіх закладах буде працювати 30 різновікових груп.
Для належної підготовки навчальних закладів до нового навчального року, проведення ремонтних робіт у групах та кухнях, зазначеним рішенням, на період з 1 по 30 липня, усі дошкільні заклади припинили свою роботу.
Слід зазначити, що до прийняття остаточного рішення, відносно закриття закладів на липень, в усіх садочках проводилися батьківські збори (наявні протоколи), дане питання знайшло розуміння і підтримку з боку батьків й було максимально публічним (публікації у пресі та соціальних мережах). Крім того, виконавчий комітет міської ради, за звернення батьків, направляв їх роботодавцям листи з проханням надати батькам відпустку саме в липні.
Звертаю Вашу увагу, що судження про те, що закриття дошкільних закладів на один місяць пов’язане з економією бюджетних коштів, не відповідає дійсності.
З приводу коментаря наданого начальником відділу освіти М.В. Гончаром одній з місцевих газет, то воно не містить будь-яких неправдивих відомостей, а лише констатацію фактів.


Тетяна Михайлівна

Коли та де можливо зареєструватись підприємцем? Контактні телефони, будь ласка.


Відповідь:

Для реєстрації фізичної особи-підприємцем Вам необхідно звернутись до Державного відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який знаходиться в приміщенні міськвиконкому каб. 202, контактний телефон 2-01-79.

 

Петр

здравствуйте меня звать Петр. у меня такой вопрос я инвалид по зрению 2 группы я могу стать на очередь на машину и что для этого нужно сделать.

 

Відповідь:

На Ваше звернення на сайт Каховської міської ради щодо забезпечення Вас автомобілем, як інваліда ІІ групи з дитинства по зору, виконавчий комітет Каховської міської ради повідомляє наступне.
Відповідно до п. 1 «Порядку забезпечення інвалідів автомобілями», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №999 від 19 липня 2006 року, «Інваліди, які проживають в установах соціального обслуговування на повному державному утриманні, автомобілями не забезпечуються».

 

З повагою,
міський голова    О.П.Карасевич


Скрипніченко Андрій Вадимович
тел.2 07 24

 

Светлана

Подскажите номер справочной Каховки.
Есть ли в старой церкви телефон?Спасибо

Відповідь:

Шановна Світлана!

Виконавчий комітет каховської міської ради не володіє інформацією щодо телефонних номерів по м. Каховка.
З метою вирішення вашого питання, радимо Вам звернутись безпосередньо до ПАТ "Укртелеком" за номером телефону - 0-800-506-800.

 

Бойка Віталій Павлович

Где делись заграждения, разделявшие проезжую часть от пешеходной зоны по улице К. Либкнехта?

Відповідь:

 

Заграждения, разделявшие проезжую часть от пешеходной зоны по улице К. Либкнехта на самом деле являлись системой полива газонов между пешеходной зоной и проезжей частью. В связи с выходом из строя они были демонтированы в 2000-2002 годах.

 

 

Завідувач я/с Т.Г. Ясько

Не забувати про вдячність і добро

Ми живемо в непростий період бурхливих змін, які відбуваються у суспільстві. Чи не щодня, ми педагоги, замислюємось над тим, як покращити навчання і виховання дітей, намагаємося огорнути їх турботою і любов’ю, зробити кожен день перебування їх в садочку неповторною "казкою". Неоціненний внесок в цьому є і батьків.
Але існує багато проблем, які нам самотужки розв’язати неможливо і, завжди, на допомогу дошкільникам приходить міський голова О.П.Карасевич -толерантний, небайдужий. Незважаючи на велику завантаженість, знаходить час відвідати дошкільні, позашкільні заклади та загальноосвітні школи, поспілкуватися з керівниками, поцікавитися проблемами та допомогти у їх розв’язанні.
Так, завдячуючи міському голові садочки міста отримали овочі, які дали можливість вітамінізувати харчування дітей. Під час карантину в усіх закладах освіти було збережено теплопостачання, діти повернулися в затишні теплі приміщення, які з нетерпінням чекали їх.
Особливу вдячність хочеться висловити від дітей, працівників та батьків ДНЗ № 10 "Казка" за допомогу в ремонті однієї з групових кімнат. Спілкуючись з колегами, ми з задоволенням відмічаємо, що всі заклади опалюються, педагоги стабільно одержують заробітну плату, значно підвищилась якість харчування дітей.
Дякуємо ми ще й за те, що щомісяця маємо змогу відвідувати вистави театру ім. Куліша, які проходять в чудовому, щойно відремонтованому, залі палацу "Меліоратор". Облаштовується на краще все наше місто, хоча проблем залишається багато. Але за добрі справи треба завжди бути вдячними.

 

Питання:

 

Где делся забор у ресторана Преслав? Не этот ли забор сейчас ограждает школу № 5 по улице К.Маркса?

Відповідь:

 

В связи с неудовлетворительным состоянием данное ограждение было демонтировано. В целях экономии средств части ограждения, которые были в нормальном состоянии, использованы для бесплатного устройства забора возле школы № 5 по улице К.Маркса.

 

Питання

 

Підскажіть, будь ласка, куди можна звернутися, з допомогою інтернету, з приводу отримання землі у своему селі?

Відповідь:

 

Для получения информации о выделении земельных участков в селе нужно обратиться в райдержадминистрацию по ул. К.Маркса, 103 (правое крыло, 2 этаж).

 

Тищенко Вікторія

"Ужасное зрелище в пятницу 21 мая около 23 часов на переулке Пушкина и К. Цеткин.
Какой-то любитель из воздушки отстреливал бродячих собак, причём только ранил нескольких животных, которые мучались. А в это время ещё ходили прохожие, которые тоже могли попасть под удар."

Відповідь:

У відповідності до чинного законодавства відстріл собак в м. Каховці не проводиться. Санація кожної конкретної собаки проводиться лише за письмовою заявою її власника.

 

 

Троян Вікторія

Здравствуйте, хотелось-бы уточнить, когда в этом году будут проводиться Таврийские игры. Заранее благодарна за ответ, Виктория.

Відповідь:

По информации исполнительного директора фестиваля "Таврийские игры" Виктора Волосюка в 2010 году в г. Каховке не планируется проведение фестиваля "Таврийские игры".

 

 

Ефременко Екатерины

Может ли кооператив разрешить подключение к газовой магистрали не зачисляя меня в члены кооператива?На основании чего?

Відповідь:

Вопрос подключения к газопроводу, принадлежащему кооперативу, в компетенции членов самого кооператива. Вам следует обращаться к председателю данного кооператива.

 

Сергей Шкута

Собираются ли подпиливать ветки деревьев на улицах Каховки. Мне, например, приходится везде на тротуарах ходить пригинаючись, так как ветки лезут и в глаза, и в уши, так сказать. И это касается многих граждан. Ветки на уровне метра полтора от пола. Как ходить по таким "джунглям" ???

Відповідь:

Щорічно навесні працівниками КП „КТП” проводиться планове обрізання гілок дерев, які перешкоджають вільному проходженню мешканців м. Каховки.

 

Омельченко Е.Н.

Мы приехали в ваш город из Донецка на праздники.При отъезде домой кассиры автовокзала отказывают в предоставлении льготного проезда нашим детям(семья многодетная,соотв.докум.в нал.)ссылаясь на решения местных властей.В соотв.Закона Украины 19,05,2009№1343-VI"про законодавчі акти України з питань захисту багатодітних сімей"предусмотрено предоставление детям с многодетных семей право бесплатного проезда всеми видами гор.пасс.транспорта,...а также автобусами пригород.и межобластных маршрутов независимо от расст.и места жительства.Данный закон изменять местной власти право не дано,я такого нигде по Украине не слышал.

Відповідь:

Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради на електронний лист від 01.02.2011 повідомляє наступне.
Законом України „Про охорону дитинства” дітям з багатодітних сімей передбачені  пільги на безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі в межах районів, в межах областей та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання. 
Відшкодування витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян здійснюється відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 року №256 «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету», від 29 січня 2003 року №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 21 квітня 2003 року №100 «Про затвердження форми № 2-пільга».
Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 24.10.2007 №1230 «Про порядок надання пільг на проїзд окремих категорій громадян на автомобільному транспорті міжміського сполучення і залізничному транспорті» автостанція, за угодою з перевізниками, складає розрахунок видатків на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг (форма № 2-пільга), та передає їх головному розпоряднику коштів в установленому порядку.
Тому, управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, як головний розпорядник коштів, згідно вищезазначених постанов та розпорядження ОДА, автостанції відшкодовує витрати за пільговий проїзд лише тим пільговикам, які перебувають на обліку в управлінні праці та занесені до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

Начальник управління                                                        В.С.Шелестова

 

Саша Голуб

Куда обратится с жалобой на работодателя.на фирме нунемс у охраны переработка в 90 часов.работаем сутки через двое.днём заставляют работать в поле а ночью надо сидеть и если застанут спящим вычитуют 100гр.доказуеш что люди не роботы и смены должны быть по 12часов так в ответ слышиш только маты.

Відповідь:

По вопросу соблюдения законодательства о труде рекомендуем обратиться в управление труда и социальной защиты Каховского городского совета, отдел труда, заведующий Дорохина Ирина Сергеевна, тел. 4-29-59.

 

 

Жанна Балобан

Здравствуйте,я проживаю в городе Каховка.я люблю праздники посвященные дню города и очень хотела бы увидеть в своем городе группу "Бумбокс".Пожайлуста попробуйте пригласить ету группу на следующий день города!!!

Відповідь:

Уважаемая, Жанна! Спасибо за отзыз о Дне города. Мы постараемся учесть Ваши пожелания, готовя День города 2012. Оргокомитет.

 

Ольга Балобан

Я учусь в старшей школе №1, и меня беспокоит вопрос о школьной форме. Почему все кто не ходит в форме должны убирать и тому подобное.если старшеклассники ходят в чем им хочется.

Відповідь Каховського відділу освіти:

На виконання Указу президента України від 12 червня 1996 року №417 постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 року №1004 "Про запровадження шкільної форми для учнів середнів закладів освіти" запроваджена обов’язкова вимога для школярів - носити шкільну форму встановленого зразка. Зразки запропоновані Міністерством промисловості, Міносвіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я України. Дана норма діє вже 15 років поспіль. У кожній школі зразки шкільної форми обиралися та затверджувалися на загальношкільних конференціях. Батьки та учні ознайомлені з даною вимогою шкіл. Проте, незважаючи на поінформованність учнів та батьків про дану вимогу, є окремі випадки її ігнорування. Що є прямим порушенням шкільного Статуту, правил для учнів, рішення загальношкільної конференції.

Відповідь директора школи:

Згідно Указу Президента України  "Про шкільну форму"  від 12 червня 1996 року №417/96, Статуту школи, рекомендацій міського та обласного управління освіти, рішення педагогічної ради (протокол №4 від 05.05.11р.), ради школи та загальношкільної конференції (протокол №1 від 25.05.11р.) в школі введена шкільна форма встановленого зразка для учнів 1-11-х класів. Справжнє положення розроблене відповідно до санітарно-епідеміологічних вимог до умов навчання в загальноосвітніх установах СанПін 2.4.1178-02, з метою роз’яснити основні принципи і стандарти зовнішнього вигляду учнів школи для подальшого їх впровадження в повсякденну практику. Кожен учень Каховської ЗОШ№1 своїм зовнішнім виглядом повинен підтримувати і укріплювати загальний імідж школи.

 

Наталья Бросалина

Выплаты детских пособий в г.Каховка уже задерживают на две недели, на вопрос в собесе когда будут деньги никто ничего не отвечает. Прошу ответить ???

Відповідь Начальника управління А.В.Скрипніченко:

Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради повідомляє наступне:

згідно Наказу від 05.01.2011 №2 Міністерства фінансів України, Державного Казначейства України кредиторська заборгованість по виплаті допомог сім’ям з дітьми за листопад 2011 року термін обов’язкового платежу настає 1 грудня 2011 року, простроченою заборгованістю буде рахуватися з 1 січня 2012 року;
гр. Бросаліна Наталя на обліку в управлінні, як отримувач державних соціальних допомог не зареєстрована;
виплата державних соціальних допомог сім’ям з дітьми за листопад 2011 року очікується до кінця місяця.

 

Сергей Шашлыков

Когда в нашем городе КП "Котельщик" будет давать тепло в дома в соотетствии с Температурным графиком работы теплообеспечения, соглсованный Городским Головой, а не по своему образу и подобию? Качество тепла не соответствует этому графику, а оплату насчитывают 100%-ную. Кроме того: не реагируя на заявления, исскуственно создают должников. Когда же этому придет конец?

Відповідь:

28.11.2011 № 02-16/41/із-Ш-4246

на № 47/0/4-11 від 04.11.2011

Шашликову С.

Ваше звернення по електронній пошті стосовно дотримання температурного режиму КП "Котельщик" виконавчим комітетом Каховської міської ради розглянуто.

На запит виконавчого комітету керівництво КП "Котельщик" поінформувало, що підприємство дотримується температурного графіка, про що свідчить Журнал реєстрації тиску та температури теплоносія у опалювальний період 2011-2012 років. В разі, якщо Ви незадоволені якістю послуг, то згідно з Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. № 630, Вам необхідно звернутись до КП "Котельщик" для складання відповідного акту та здійснення перерахунку плати.

Також інформуємо, що оптимізованою схемою теплопостачання міста, затвердженою рішенням міської ради від 20.11.2008р. № 655/41, передбачено переведення будинків ж/м Свєтлово на індивідуальне опалення і будівництво автономних котелень для об’єктів соціально-культурної сфери. Тому пропонуємо Вам після закінчення опалювального періоду 2011-2012 років звернутись до виконавчого комітету за отриманням дозволу на встановлення в квартирі індивідуального опалення.

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради П.М. Пуляєв

Шимолін Микола Сергійович

4-29-45

 

 

Е.А.

 


Можно ли " споймать " на взятке врача? Как это сделать и куда обращаться?

Відповідь:

В разі проявів проти Вас корупційних діянь з боку службовців, з метою ефективної протидії вказаному явищу, радимо звернутись з даного питання до правоохоронних органів.

Міський голова О.П.Карасевич

Рашевський

4 38 93

 

 

Новикова Ирина Николаевна

 

С начала февраля в доме №2 по ул Энтузиастов отключен лифт.Как ответили в Каховлифте:"Поврежден кабель связи" .В Управляющей компании ничего "Внятного ",как сказала инженер по эксплуатации зданий,объяснить не смогли.Звонок в горисполком,тоже ничего не дал.Сколько еще времени нужно,чтобы решить,кто за что отвечает в этом городе?

Відповідь:

Ваше звернення стосовно відновлення роботи ліфту виконавчим комітетом Каховської міської ради розглянуто.

В зв’язку з виходом з ладу системи диспетчеризації у декількох ліфтах багатоквартирних житлових будинків, в тому числі і ліфта у Вашому будинку, ТОВ "Каховліфт", яке здійснює технічне обслуговування ліфтів, їх робота була призупинена. Програмою економічного, соціального та культурного розвитку м. Каховки та міським бюджетом на 2012 рік передбачено виділення коштів із бюджету розвитку на реконструкцію систем диспетчеризації ліфтів чотирьох будинків, в тому числі і Вашого. Після виділення коштів роботи будуть виконані і роботу ліфту буде відновлено.

 

Губка Александр Викторович

Здравствуйте! какие документы нужны для проведения автономного отопления при отсуствии долга,(квартира)спасибо.

Відповідь:

Відключення від мережі централізованого опалення здійснюється згідно «Порядку відключення житлових будинків від мереж централізованого опалення...», Наказ Мін буду України від 22.11.2005р. №4 . Цей Порядок визначає процедуру відключення від мереж централізованого опалення житлового будинку при відмові споживачів від послуг. Для реалізації права споживачів на відмову від отримання послуг та вирішення питання відключення житлового будинку від мереж централізованого опалення його власник повинен звернутися до Комісії в місцевий орган виконавчої влади з письмовою заявою (кабінет № 408).

 

 

Василій Іванов

Добрий день!Скажіть будьласка коли Карасевич припинить знущатись над пенсіонерами.Нехай проїде хоч би один раз на пільговому рейсі.Це знущання якесь!Я буду скаржитись президенту України.

Відповідь:

На Ваше звернення щодо перевезення автотранспортом на міських пасажирських маршрутах пільгових категорій пасажирів повідомляємо наступне.

Замовником транспортних послуг із перевезень пасажирів на міських маршрутах, де перевозиться пільгова категорія населення, у м. Каховці є виконавчий комітет Каховської міської ради.

Отримувачем компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян є ВАТ«Каховське АТП-16506», яке за результатами конкурсу та договору від 21.02.2008 отримало право на перевезення населення на міських автобусних маршрутах.

Пунктом 2.2.17 договору між замовником та перевізником визначено «...забезпечення безкоштовного проїзду пільгових категорій громадян згідно з чинним законодавством України...». Умовами договору не надані права перевізнику встановлювати пільгові рейси. Безкоштовний проїзд пільгових категорій громадян повинен бути забезпечений на усіх рейсах міських автобусних маршрутів.

Перевізником ВАТ «Каховське АТП-16506» з 01.02.2011 введені пільгові рейси, чим порушені права пільгових категорій населення на проїзд автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах. Право окремих категорій громадян на пільговий проїзд встановлюється згідно чинного законодавства України.

01.02.2011 управлінням праці та соціального захисту населення Каховської міської ради направлено лист до Каховської міжрайонної прокуратури, яка здійснює нагляд за дотриманням законодавства.

У відповідь на запит, міжрайонною прокуратурою 15.02.2011 повідомлено, що автотранспортному підприємству ВАТ«Каховське АТП-16506» внесено припис про усунення порушень та вказано - забезпечити безоплатний проїзд на автобусних маршрутах міського пасажирського транспорту.

Міжрайонною прокуратурою 24.03.2011 до Каховського міжрайонного суду передано адміністративний позов з вимогою зобов’язати АТП-16506 утриматися від введення пільгових рейсів та здійснювати безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян по місту згідно з чинним законодавством.

14.04.2011 Каховський міськрайонний суд виніс ухвалу про повернення позовної заяви у зв’язку з невиконанням ухвали про залишення позову без руху (оскільки позов складений з порушенням вимог ст.. 108 КАС України).

За повідомленням управління праці та соціального захисту населення прокуратура листом від 23.05.2011 (№98/1965 вих11) повідомила, що 05.05.2011 до Каховського міськрайонного суду перезаявлено адміністративний позов з вимогою зобов’язати АТП-16506 утриматися від введення пільгових рейсів, обмежених у часі, та здійснювати безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян по місту, згідно з вимогами чинного законодавства. Вказаний позов судом зареєстрований 10.05.2011.

24.05.2011 виконавчим комітетом направлено лист до Каховського міськрайонного суду з проханням про запрошення до участі під час розгляду даної справи представників виконавчого комітету міської ради і управління праці та соціального захисту населення міської ради, як зацікавлених осіб.

24.06.2011 Каховський міськрайонний суд Херсонської області, в особі судді Марків Т.А., за наслідками розгляду адміністративного позову Каховської міжрайонної прокуратури до ВАТ «Каховське АТП-16506», про зобов’язання посадових осіб товариства утриматись від введення рейсів пільгових автобусів на автомобільних маршрутах загального користування виніс Постанову по справі №2а-3075/11, якою позовні вимоги задовольнив у повному обсязі.

13.09.2011 керівником ВАТ «Каховське АТП-16506» через Каховський міськрайонний суд Херсонської області направлена апеляційна скарга на Постанову судді Каховського міськрайонного суду Херсонської області Марків Т.А. від 24.06.2011 по справі № 2-а-3075/11 до Одеського апеляційного адміністративного суду.

22.11.2011 управлінням праці та соціального захисту населення до керівника ВАТ «Каховське АТП-16506» направлений лист щодо забезпечення належного перевезення пільгової категорії населення згідно з чинним законодавством.

19.03.2012 управлінням праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, як головним розпорядником коштів, що здійснює розрахунки по компенсаційним виплатам за пільговий проїзд окремих категорій громадян направлений лист до Одеського апеляційного адміністративного суду щодо стану розгляду апеляційної скарги на Постанову судді Каховського міськрайонного суду Херсонської області Марків Т.А. від 24.06.2011 по справі № 2-а-3075/11 ВАТ «Каховське АТП-16506».

Додатково інформуємо, що 18.04.2012 відбувся конкурс із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах на якому перемогу отримав приватний підприємець Прийма Андрій Анатолійович.

 

 

Анатолий Ерёменко

Прошу объяснить как реализовать своё право на получение бесплатного тюнера для цифрового телевидения, именно: образцы всех необходимых документов. При этом сам я не в состоянии передвигаться.

Відповідь:

Шановний Анатолій Єрьоменко.

На Ваш лист на сайт  міської ради, управління праці та соціального захисту Каховської міської ради повідомляє наступне

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №245 від 12.03.2012 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання

сигналів цифрового телерадіомовлення», забезпечення телетюнерами громадян здійснюється на безоплатній основі з урахуванням інформації про наявність сигналу цифрового телевізійного мовлення у стандарті DVB-T2 та спосіб приймання телевізійних програм, яким вони користуються, з розрахунку одинтелетюнер на одне житлове приміщення.

Телетюнерами забезпечуються у 2012 році такі категорії громадян:

1) інваліди першої та другої групи, а також інваліди війни третьої групи;

2) особи, які виховують дитину-інваліда за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні;

3) особи із малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу згідно із Законом України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”;

4) особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011—2012 років.

Громадянин до 1 липня 2012 р. надсилає заяву уповноваженому органові поштою або подає особисто чи через уповноваженого представника.

Уповноважені органи - управління праці та соціального захисту населення районних, міських, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів районних у містах рад.

Зразок заяви розміщено на сайті міської ради.

Додатково до заяви додаються такі документи:

- громадянами, зазначеними у підпункті 1 — копія довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності, а для інвалідів війни третьої групи також копія посвідчення інваліда війни;

- громадянами, зазначеними у підпункті 2 — копія медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років і копія свідоцтва про народження дитини.

Начальник управління                                                      А.В.Скрипніченко

 

 

Біляк Ольга

 


Добрий день.Мене цікавить інформація про літній профільний табір Юний технік. Ви б не допомогли б мені -потрібен телефон і хоч якась інформація про діяльність табора на 2012р. Моя дитина дуже хоче там бути.З повагою Оля-мама

Відповідь:

Шановна Ольга Біляк!

Табір "Юний технік" працює з 28 травня по 15 червня 2012 року

Стосовно інших питань роботи профільного табору "Юний технік" Вам необхідно звернутися за адресою вул. К. Лібкнехта, 126 або за тел. 5-22-64 До Брит Любові Федосіївни.

 

Тетяна Конончук

Подскажите пожалуйста, к кому обратиться и что нужно для того чтобы помогли  установить детскую площадку  во дворе дома находящегося по ул. Пушкина 71. Дело в том, что в нашем доме проживает много молодых семей, у которых по 2-е, а то и 3-е детей, но играть им негде. Старая площадка ( от которой осталась одна качеля-вертушка), существует с момента постройки дома т.е. с 1985 года, она совсем не пригодна для игр детишек и не отвечает требованиям безопасности. Более того на бывшем футбольном поле двора выгуливают собак , которых , как оказалось в нашем
доме больше чем детей. Нам, с маленькими детьми приходиться ходить на более современные , соответствующие всем требованиям безопасности площадки к домам, что находятся по ул. Мелитопольской, где установлены комплексы, способствующие хорошему физическому развитию детей.

Відповідь:

Ваше звернення від 30.07.2012 року про допомогу по облаштуванню дитячого майданчику в дворі будинку, який знаходиться по вул. Пушкіна, 71 уважно розглянуто спеціалістами виконавчого комітету Каховської міської ради.

Повідомляємо, що установку малих архітектурних форм дитячих майданчиків повинні здійснювати будівельні організації, які мають ліцензію, по проекту, погодженому з балансоутримувачем багатоповерхових житлових будинків КП «Каховська керуюча компанія».

 

Улюшкин Стас

Добрый день!Вы бы не могли ответить как 15-летний мальчик может работать-помощьником машиниста тепловоза????(ОАО "УКРЭКСИМИНВЕСТПРОМ" г.Каховка Чаплынское шоссе7

Відповідь:

На Ваше звернення на сайт Каховської міської ради від 17.07.2012 виконавчий комітет Каховської міської ради повідомляє наступне.

Відповідно до ст.188 Кодексу законів про працю України «Не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років. За згодою одного з батьків або особи, що його замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, які досягли п’ятнадцяти років...»

Згідно з Типовою інструкцією для машиніста (помічника машиніста) тепловозу, розробленою на основі ДНАОП 0.00-8.03-93 "Порядок опрацювання та затвердження власником нормативних актів про охорону праці, що діють на підприємстві", ДНАОП 0.00-4.15-98 "Положення про розробку інструкцій з охорони праці", ДНАОП 0.00-4.12-99 "Типове положення про навчання з питань охорони праці", до самостійної роботи машиністом (помічником машиніста) тепловоза допускаються особи:

не молодше 18 років;

які пройшли медичне обстеження і не мають медичних протипоказань;

мають спеціальне навчання і мають відповідне посвідчення;

пройшли вступний інструктаж;

пройшли інструктаж на робочому місці та інструктаж з пожежної безпеки.

За оперетивною інформацією, наданою ВАТ «Укрексимінвестпром», особи молодше вісімнадцяти років у товаристві не працюють.

Міський голова О.П. Карасевич

Донова Ю.В. 4 29 59

 

 

Ковтун Наталия

Скажите пожалуйста, могу ли я оформиться как малообеспеченная семья, если у мужа зарплата 1000 грн, а я сейчас в декрете ребёнку 3 месяца?

Відповідь:
На Ваш запит на сайт міської ради управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради повідомляє наступне.

Відповідно до Постанови № 250 від 24 лютого 2003 року "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям" зі змінами та доповненнями державна соціальна допомога призначається на підставі довідок про доходи за попередні шість місяців за особистим зверненням. З Вашого листа неможливо визначити права для призначення даної допомоги. Пропонуємо звернутися до управління каб.№102 за консультацією, також Ви можете звернутися за телефоном 4-41-91.

Начальник управління А.Скрипніченко

 

Руслан Кислицын

 

ЗДРАВСТВУЙТЕ,МЫ ЖИВЁМ В ОБЩЕЖИТИИ И УНАС АВАРИЙНАЯ КРЫША УЖЕ НИОДИН ГОД ОБРАЩАЕМСЯ КУДА ТОЛЬКО МОЖЕМ И НИКАКОГО РЕЗУЛЬТАТА НАШИ ОБРАЩЕНИЯ НЕДАЮТ,С СОСЕДЯМИ СНИЗУ УЖЕ ЧУТЛИ НЕ НАНОЖАХ,СОСЕД КАК НАПЬЁТСЯ ТАК И ХОДИТ КИДАЕТСЯ ЧТО МОЛ ЕМУ ТЕЧЁТ,А МЫ ТУТ ПРИЧЁМ,У МЕНЯ ЖЕНА БЕРЕМЕННАЯ   ,МЫ ОБА В ДАННЫЙ ПЕРИОД НА ИНВАЛИДНОСТИ НЕРВНИЧАТЬ ВРАЧИ КАТЕГОРИЧЕСКИ ЗАПРЕЩАЮТ,А Я НЕМОГУ УЖЕ СДЕРЖИВАТЬСЯ БОЮСЬ НАЛАМАТЬ ДРОВ,БОЮСЬ ЧТО МОЯ СЕМЬЯ МОЖЕТ ОСТАТЬСЯ БЕЗ МОЕЙ ПОДДЕРЖКИ, МЫ ЖЫВЁМ ДЗЕРЖИНСКОГО 51/196,197

 

Відповідь

 

Здравствуйте, Руслан Кислицин. Просим Вас ответить где Вы проживаете - в Каховке или в Новой Каховке. Дело в том, что в г.Каховка нет ул.Дзержинского. Спасибо.

 

Как восстановить документы на квартиру в кооперативном многоэтажном доме в г. Каховка?

 

На поставленный Вами вопрос однозначно ответить не представляется возможным, так как не указано какие именно документы подлежат восстановлению — первичные или вторичные (походные), при каких обстоятельствах утрачены оригиналы др.

От вида документов зависит орган, в который следует обратиться.

Для получения дубликата или копии первичных документов ( ордера, свидетельства о праве собственности на квартиру члену кооператива) необходимо обратиться в городской совет с соответствующим заявлением и предоставлением документов (в зависимости от ситуации это могут быть ордер на вселение, решение о принятии в члены кооператива, список членов кооператива, справка председателя кооператива о членстве в кооперативе и полном внесении паевого взноса, выписка о регистрации права собственности др., паспорт гражданина, доверенность в необходимых случаях). Но предшествовать подаче такого заявления должно опубликование в прессе объявления о недействительности украденых (утеряных, поврежденных) оригиналов документов.

 

 

При переходе права собственности на квартиру от предыдущего собственника к новому такие правоустанавливающие документы выдаются нотариусами (государственными и частными) при оформлении сделок купли-продажи, мены, дарения, при получении свидетельства о праве на наследство др.

Выдача дубликата или копии утерянного документа в этом случае осуществляется государственным нотариальным архивом ( если оригинал уже передан в архив, а не находится у нотариуса).

 

В случае, например, перепланировки квартиры, осуществленной до 01.01.2013 года, правоустанавливающие документы и их копии или дубликат выдаются органом местного самоуправления.

При наличии решения суда о признании права собственности на квартиру ( ее часть) решение ( дубликат, копия) выдаются судом по заявлению стороны по делу ( истца либо ответчика — лиц, принимавших участие в деле).

 

В случае отсутствия возможности получения дубликата или копии документов на квартиру в связи с причинами, связанными со стихийным бедствием и т.д. подтверждение права собственности на квартиру возможно осуществить в судебном порядке.

 

Начальник юридического отдела  Иотова О.А.

 

Дмитро Науменко

 

Когда начнут латать ямы нарытые дорожниками по ул.Строителей? И почему они не придерживаються технологии ремонта дороги данной улици?

31.10.2013 02-07/711/Н-з-5563 На №  від 23.10.2013

 

Відповідь:

 

Ваше звернення стосовно ремонту дорожнього покриття по проспекту Будівельників виконавчим комітетом Каховської міської ради розглянуто та прийнято до уваги.

 

Повідомляємо Вам, що поточний ремонт дороги по проспекту Будівельників закінчений, загальний об’єм виконаних робіт складає 70 квадратних метрів. Підрядчиком робіт було визначено закрите акціонерне товариство “ДСУ-12” до якого Ви можете звернутися по питанню технології ремонту доріг.

 

Міський голова О.П. Карасевич

 

Виноградов Р.Є.

4-29-45

 

Тимченко Олександр:

 

Когда я рассказываю о своем родном городе Каховка Меня часто спрашивают мои друзья , "Почему в интернете нельзя увидеть Ваш город? Почему в Вашем городе нет ни одной подключенной Веб камеры? Вот и я хочу задать этот вопрос.

 

Відповідь:

 

Шановний Олександре!

 

Територіальна громада міста Каховки має власний сайт, який регулярно поповнюється і оновлюється. На сайті є повна інформація про діяльність структурних підрозділів міської ради, щомісячні плани роботи виконавчого комітету міської ради, плани проведення масових заходів, діють рубрики “Міські новини”, “Офіційні новини”, “Спортивні новини”, “Актуально”, “План консультацій з громадськістю”, “Оголошення”, є фотогалерея і відеогалерея. В поточному році планується створення нового сайту Каховської міської ради. На ці цілі в міському бюджеті на 2014 рік виділено всього 13 тис. гривень.

 

Для встановлення в місті веб-камер з метою передачі в мережу інтернет відеозображення в форматі онлайн, на жаль, на сьогоднішній день в міському бюджеті коштів не вистачає. Але, ми маємо надію, що згодом фінансова ситуація в міському бюджеті зміниться на краще що дозволить вирішити і це питання.

 

Щиро вдячні Вам за увагу і турботу до проблем міста.

 

З повагою

 

Міський голова                                Олександр Карасевич

 

 

                                                   *****

 

Копія рішення суду видається судом, який розглянув справу, а не органом місцевого самоврядування. Для отримання копії рішення суду використовується процесуальний порядок, визначений законодавством ( у цивільних справах - ст. 222 ЦПК України).

 

Копії судових рішень повторно видаються за заявою особи за плату у розмірі, встановленому законодавством ( ч.4 ст. 222 ЦПК України).

 

У заяві про видачу рішення слід зазначати прізвище, ім’я та по-батькові (або найменування) позивача та відповідача, вказати які позовні вимоги розглядалися судом, коли саме розглядалася справа, бажано вказати номер справи та іншу, відому Вам інформацію.

 

Зразки заяв на повторне отримання рішення суду розміщені на дошці об’яв на першому поверсі приміщення Каховського міськрайонного суду Херсонської обл. ( вул.Мелітопольська, 172 м. Каховка).

 

Наведемо зразок такої заяви:

Зразок заяви:

 

 

Андрей Федоров

 

В детском саду "Искорка"(бывший сад.ЭСО), содержатся собаки их уже стало три,их выпускают после того как все уходят из садика и до утра,в выходные дни круглосуточно,они гадят в садике,потом там дети играют,кроме того по ночам не дают спать людям в домах рядом своим лаем,часто многочасовым.Хотелось бы услышать ваши разъяснения по этому поводу, и главное,что делать? https://www.youtube.com/watch?v=hjrb22OtKuE по этому адресу имеется соответствующее видео.

 

Відповідь:

 

На лист виконкому міської ради щодо утримання собак в я/с №8 «Іскорка» відділ освіти Каховської міської ради повідомляє наступне:

  • тварини утримаються у спеціальних вольєрах, які зачинені з 07.30 до 18.30 на задньому дворі.

  • З 18.30 до 07.30 усі пісочниці закриваються поліетиленовою плівкою згідно вимог СЕС.

  • пісок 1 раз на три-чотири місяці замінюється, 1 раз нарік працівниками СЕС береться аналіз.


Начальник відділу освіти М.В. Гончар

 

Онисків Г.В. 2-04-40

 

 

 

Александр

 

Как изменяется оплата за детский сад с возрастом ребенка(имеется в виду за еду).почему ребенку в три года подымается оплата, а он остается в яслях. как сума влияет на порцию.И может ли воспитатель собирать деньги за моющее и еще говорить родителю что "вы должны" Это же благотворительные взносы.

 

Відповідь:

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету Каховської міської ради оплата за харчування дитини у дитячому садку складає: до 3-х років – 5,50 грн., з 3-х років – 8,15 грн., в санаторному дитячому садку до 3-х років – 9,15 грн, з 3-х років – 12,00 грн.

 

Питання перебування вашої дитини у яслах потребує індивідуального розгляду. Пропонуємо вам звернутися до відділу освіти міської ради у зручний для вас час за адесою: м. Каховка, вул. Луначарського, 6-а, каб. 3 (ІІІ поверх).

 

Прийом благодійних внесків здійснюється виключно на добровільних засадах відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 року № 1222 (із змінами) «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування».

 

Відповідно до п.5.1. наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 26 квітня 2011 року № 398 «Про затвердження примірного положення про батьківські комітети (раду) дошкільних навчальних закладів» батьківські комітети мають право контролювати надходження і розподіл грошей, які надходять у вигляді благодійних внесків.

 

У разі здійснення неправомірного вимагання і збору коштів або інших матеріальних цінностей з боку педагогічних працівників навчальних закладів міста просимо звертатися до начальника відділу освіти міської ради.

 

 

Денисенко Тимофій

 

Питання:

 

Доброго дня, звертаюсь до вас із пропозицією щодо встановлення у нашому місті пам’ятника на честь 100 років з дня створення легіону Українських січових стрільців, який своєю появою ознаменував не тільки створення нашої української армії, але й відновлення боротьби за нашу державу, її національну та культурну ідентичність.  Як звичайний мешканець міста я хочу бачити пам’ятні місця пов’язані з відродженням Української державності.

 

 З повагою, Денисенко Тимофій

 

Відповідь:

 

Ваше електронне звернення уважно розглянуто виконавчим комітетом Каховської міської ради.

Повідомляємо, що рішенням сесії Каховської міської ради від 24.02.2010 р. № 996/62 затверджено Положення про порядок найменування об’єктів благоустрою, вшанування пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у місті Каховці, Положення про міську комісію з питань найменувань і пам’ятних знаків.

Розпорядженням міського голови від 16.03.2010 р. №25-р затверджено персональний склад міської комісії з питань найменувань і пам’ятних знаків.

На черговому засіданні вказаної комісії обов’язково буде розглянута Ваша пропозиція щодо встановлення у нашому місті пам’ятника на честь 100-річчя з дня створення легіону Українських січових стрільців.

 

 

Смолина Надежда

 

тема: прекращение работі Котельщик

 

Питання:

 

Скажите, пожалуйста, в следующем отопительном сезоне Котельщик не будет отапливать микрорайон Светлово, что делать жильцам, у которых нет финансовой возможности на установку автономного отопления и получть кредит в банке? Как органы местного самоуправления будут решать єти вопросы. Особенно малозабеспеченніе семьи.

 

Відповідь

 

Смоліній Н.

 


    З метою надання допомоги громадянам пільгових категорій та малозабезпеченим громадянам ж/м Свєтлово у встановленні систем індивідуального опалення при відключенні житлових будинків від системи  централізованого опалення міською радою затверджено Програму “Реконструкція систем опалення квартир пільгових категорій населення та малозабезпечених громадян в багатоквартирних житлових будинках ж/м Свєтлово м. Каховка із встановленням систем індивідуального опалення” (рішення міської ради від 01.08.2014р. № 1104/60) якою передбачено виділення 2500,0 тис.грн. для влаштування в квартирах пільгових категорій населення та малозабезпечених громадян ж/м Свєтлово систем індивідуального опалення.
    Згідно з зазначеною Програмою бюджетні кошти розподіляються для реконструкції систем опалення квартир (індивідуальне опалення) громадян пільгових категорій та малозабезпечених громадян ж/м Свєтлово, які станом на 01.07.2014р. є абонентами КП “Котельщик” і знаходяться на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги (інваліди війни, учасники бойових дій, сім’ї померлих учасників війни, учасники війни, діти війни, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, міліціонери на пенсії, ветерани військової служби), а також інвалідів по зору І-ї групи та малозабезпечених сімей та сімей, які мають дітей-інвалідів.
    Замовником робіт з реконструкції систем опалення квартир (індивідуальне опалення) і одержувачем бюджетних коштів є балансоутримувач (власник) багатоквартирного будинку (КП “Каховська керуюча компанія”, ОСББ, ЖБК, тощо).
Виконавцем робіт з реконструкції систем опалення квартир із встановленням систем індивідуального опалення є Каховська філія ПАТ “Херсонгаз”.

 


Відділ міського господарства,
надзвичайних ситуацій, обліку житла

 

-------------------------------------------------------------------

 

ПИТАННЯ: Нещодавно отримали лист від каховської благодійної організації "Росток" з проханням надати цій організації матеріальну грошову допомогу. Маємо питання: чи дійсно така організація зареєстрована, або це звичайне шахрайство?

Лозицька Cвітлана

 

ВІДПОВІДЬ:  По даному питанню радимо Вам звернутися до Каховського міськрайонного управління юстиції Херсонської області (м. Каховка, вул. К.Маркса, 160), адже реєстрацію некомерційних організацій здійснює саме цей орган виконавчої влади.

 Відділ організаційної роботи,

інформаційної політики та

взаємодії з громадськістю


--------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

                         Николаєву Василю
                            

 

    Ваше  звернення щодо вирішення питання недопущення вигулу домашніх собак та  блудних собак розглянуто виконавчим комітетом Каховської міської ради.
     Проблему тварин по всій Україні можна вирішити, створивши мережу притулків та масової стерилізацією не тільки бездомних, але і домашніх собак.
    Необхідна наявність комплексно розвинених притулків для бездомних тварин. Створенню вольєрів для собак має супроводжувати створення кухонь, що забезпечують контроль харчування тварин, і ветеринарних корпусів, в яких будуть проводитися стерилізація, вакцинація, необхідне лікування собак, маркування (номерний нашийник) тварин.
    Для створення притулків, відлову собак та на їх стерилізацію необхідні значні кошти. На жаль, сьогодні такі витрати у міському бюджеті не передбачені. Вирішення проблеми можливе після прийняття державних програм регулювання чисельності безпритульних тварин і визначення шляхів їх фінансування. Тоді, на їх основі, будуть розроблені місцеві програми, що визначають механізм поводження з домашніми тваринами та методи регулювання кількості безпритульних тварин.
    Закон України "Про захист тварин від жорстокого поводження" забороняє застосування негуманних методів умертвіння тварин, що призводять до загибелі від задухи, електричного струму, больових ін’єкцій, отруєння, курареподібних препаратів, перегріву, та інших больових методів.    Для вирішення питання бродячих тварин на даний час розроблено проект відведення земельної ділянки для облаштування притулку для бездомних бродячих тварин на виконання вищевказаного Закону України.

 


 

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради                    П.М.Пуляєв

 


 

Паталашка Оксана Анатоліївна,
4-29-45

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Питання:

Доброго дня! Мені сьогодні повідомили, що плата за дитячий садок в м. Каховка збільшилась з 8грн 15 коп до 15 грн.15 коп. Крім цього, таку плату вже нараховують з 10 березня. Чому не повідомили завчасно? Хіба це правомірно підіймати плату "заднім числом"? Нам сказали, що буде перерахунок за новою ціною. Чому збільшилась оплата аж на 7 грн? Буду вдячна за обгрунтовану відповідь.

Латуринська Карина

Відповідь:

Шановна Карина!
10 березня члени виконавчого комітету міської ради підтримали пропозицію відділу освіти збільшити грошову вартості харчування у дошкільних навчальних закладах на 63-65 %. Це пов’язано з тим, що за останній час ціни на продукти суттєво зросли й натуральні норми виконувались лише на 50-60 %. Підвищення грошової вартості, у т.ч. й за рахунок коштів міського бюджету, дасть можливість забезпечити дошкільнят повноцінною, якісною їжею на рівні 90-100 % натуральних норм.
Відповідно до п. 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту» батьки вносять плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 60 % від вартості харчування на день.
Додатково хочу зазначити, що проект рішення про зміну вартості харчування був завчасно опублікований на сайті міської ради, а саме рішення вступило в дію 11 березня. Тому про жодне підняття плати «заднім числом» мова не йде.

З повагою
Начальник відділу освіти
міської ради                                                                               М.В. Гончар

 

Питання:

Почему подорожала оплата в детских садах Каховки и Каховского района до 15.50 ггрн в день для родителей? В то время как в г. Таврийск и г. Новая Каховка даже и не слышали о таких расценках. Я умалчиваю о том, что в нашем городе оплата за все виды услуг и транспорт дорожает намного раньше чем у наших соседей. Но наши дети? Подскажите пожалуйста, чем такая примечательная Каховка? Тут дело в более самодостаточных мамах? Или более требовательных детях? или же просто в более некомпетентной власти?

Полякова Виктория.

Відповідь:

Виконавчий комітет міської ради розглянув Ваше звернення і повідомляє наступне.
10 березня виконавчий комітет міської ради, своїм рішенням, збільшив грошову вартості харчування у дошкільних навчальних закладах на 63-65 %. Це пов’язано з тим, що за останній час ціни на продукти харчування суттєво зросли й натуральні норми виконувались лише на 50-60 %. Підвищення грошової вартості, у т.ч. й за рахунок коштів міського бюджету, дасть можливість забезпечити дошкільнят повноцінною, якісною їжею на рівні 90-100 % натуральних норм.
Відповідно до п. 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту» батьки вносять плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 60 % від вартості харчування на день.

З повагою

Міський голова    О.П. Карасевич

Гончар, 2-04-40