UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні180
Вчора1088
На цьому тижні2389
Минулого тижня7610
У цьому місяці22645
Минулого місяця31097
За весь період2497497
14.12.17

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради


КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

8.12.2017 р м. Каховка

 

ПРОТОКОЛ

засідання Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради

 

Присутні члени Громадської ради - 18 осіб, список додається. Відсутні — Батурін О.І., Гончаров С.С., Ковтун Р.Г., Компанієць Ю.А., Мошенський О.О., Паршикова Т.А., Пенізов А.П., Радіонова О.С., Сидьолкіна С.Л., Чорнощоков К. М., Яковенко С.М.

Засідання проводилося у великому залі засідань виконкому (ІІІ поверх).

Засідання розпочалося о 14.00 годині, закінчилося о 16 годині 30 хвилин.

Засідання відкрив – Назарук О.І., заступник голови Громадської ради.

 

Запрошені:

Литвиненко В. Ф.- представник перевізника ФОП Прийма.

Блищик Е. - юрисконсульт КВУ “Каховський водоканал”.

Позняк Є. - технік-еколог КП “КТП”.

Фоміна Е. - представник Каховського УПСЗН.

Мазур О. Б. - заступник головного лікаря Каховської ЦРЛ.

 

Про розгляд заяви від ГО “Колібрі” про виключення зі складу з Громадської ради.

 

ВИСТУПИЛИ: Назарук О.І., який зачитав заяву представника ГО “Колібрі”

Сидьолкіної С.Л. про виведення її зі складу Громадської ради та запропонував затвердити новий кількісний склад Громадської ради — 28 чоловік.

 

ВИРІШИЛИ: прийняти до відома інформацію про новий кількісний склад Громадської ради.

ГОЛОСУВАЛИ: за —18. Проти - 0. Рішення прийнято. (Заява додається)

 

Про затвердження Порядку денного

 

СЛУХАЛИ: Назарука О.І., який запропонував затвердити порядок денний засідання Громадської ради, який був завчасно розміщений на сайті міської ради, роздрукований і розданий присутнім членам Громадської ради.

 

ВИРІШИЛИ: запропонований порядок денний прийняти за основу.

ГОЛОСУВАЛИ: за —18. Проти - 0. Рішення прийнято.

Порядок денний додається.

 

 

1. Інформація ФОП Прийма щодо підняття вартості проїзду на внутрішньоміських маршрутах м. Каховка з 4 до 6 гривень.

 

СЛУХАЛИ: Литвиненко В.Ф., який доповів про намір перевізника ФОП Прийма винести на розгляд виконавчого комітету Каховської міської ради питання про підняття вартості проїзду на внутрішньоміських маршрутах з 4 до 5 гривень у зв’язку з підвищенням вартості палива і необхідності підвищення заробітних плат водіям та кондукторам підприємства.

 

ВИСТУПИЛИ: Пашинський В. В., який поцікавився, скільки автобусів ФОП Прима обладнані для проїзду людей з обмеженими можливостями, та висловив побажання, щоб таких автобусів стало більше.

Скін Н.І., яка побажала підприємству, щоб їх кондуктори були більш чемними з пасажирами.

 

СЛУХАЛИ: Фоміну Е., представника Каховського УПСЗН, яка доповіла, що в Каховці на даний час зареєстровано 11 087 каховчан пільгових категорій, яким гарантоване державою безоплатний проїзд.

 

ВИСТУПИЛИ: Дунаєв Д.В., який запропонував прийняти звернення до виконавчого комітету Каховської міської ради з проханням упорядкувати документи по організації перевезень по місту.

ВИРІШИЛИ: Прийняти звернення до Каховського виконкому щодо упорядкування документів по організації перевезень по місту.

ГОЛОСУВАЛИ: за — 11. Проти — 1. Утрималися — 3. Рішення прийнято.

 

 

2. Інформація від керівництва Каховської ЦРЛ щодо питання надання платних послуг для мешканців міста, які надаються Каховською ЦРЛ.

 

СЛУХАЛИ: Мазур О. Б., заступника головного лікаря Каховської ЦРЛ, яка надала перелік платник послуг, які надаються Каховською ЦРЛ.

 

ВИСТУПИЛИ: Скін Н.І, яка запропонувала розмістити даний перелік на всіх інформаційних стендах Каховської ЦРЛ на кожному поверсі будівлі.

 

ВИРІШИЛИ: інформацію прийняти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: за —17, проти - 1. Рішення прийнято.

 

3. Інформація від КВУ «Каховський водоканал» про обов`язкове встановлення лічильника води у багатоквартирних будинках.

 

СЛУХАЛИ: Блищик Е. - юрисконсульт КВУ “Каховський водоканал”, який доповів по даному питанню. Зокрема про Постанову Кабміна, яка регулює установку лічильників води у багатоквартирних будинках. Юрисконсульт зазначив, що право на встановлення лічильників має тільки ліцензована організація, якою в Каховці є тільки КВУ “Каховський водоканал”. Також представник комунального підприємства зазначив, що ціна нового лічильника — від 842 гривень. Установка лічильника коштує 320 гривень в разі пластикових труб і 414 — металевих.

ВИРІШИЛИ: інформацію прийняти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: за —18, проти - 0. Рішення прийнято.

 

 

4. Інформація від КП “КТП” і КП “ККК” щодо складу тарифу на вивіз сміття та листя з прибудинкових територій та підготовки до зимового періоду.

 

СЛУХАЛИ: Позняк Є., який проінформував присутніх про те, що прибудинкові території КП “КТП” не обслуговує, цим займається КП “ККК”. Щодо складової тарифу на вивіз сміття, з ним можна ознайомитися на сайті Каховської міської ради.

 

ВИРІШИЛИ: інформацію прийняти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: за —16, проти - 0. Рішення прийнято.

 

5. Інформація Малашина В.В. щодо незаконності рішення Каховської міської ради №30 від 01.02.2012 року "Про порядок визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді міста Каховки".

 

СЛУХАЛИ: Малашина В.В., який доповів про те, що рішення Каховської міської ради №30 від 01.02.2012 року "Про порядок визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді міста Каховки" суперечить чинному законодавству та порушує права каховчан — мешканців багатоквартирних будинків (ст. 19 Конституції України). На даний момент, за словами Малашина В.В., КП “ККК” незаконно втручається в діяльність багатоквартирних будинків. Доповідач запропонував прийняти звернення до Каховського виконкому з ініціативою визнати неправомірним та скасувати дане рішення.

 

ВИРІШИЛИ: направити звернення до виконкому Каховської міської ради щодо визнання незаконним рішення Каховської міської ради №30 від 01.02.2012 року "Про порядок визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді міста Каховки".

ГОЛОСУВАЛИ: за —15, проти — 0, утрималися — 2. Рішення прийнято.

 

6. Інформація про реалізацію рішень Громадської ради, прийнятих на попередньому засіданні

 

СЛУХАЛИ: Назарука О. І, який доповів про реалізацію рішень Громадської ради, прийнятих на попередньому засіданні.

 

 

7. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради.

 

СЛУХАЛИ: Назарука О.І., який доповів про внесення змін та доповнень до Регламенту Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради.

 

 

ВИРІШИЛИ: Внести такі зміни та доповнення до Регламенту Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради:

 

В розділі “Планування роботи”.

В пункті 2. Формування планів роботи громадської ради здійснюється головою громадської ради (або за його дорученням одним із його заступників спільно із секретарем Громадської ради  за пропозиціями постійних комісій громадської ради (у разі їх створення). - слова “одним із його заступників” замінити словом “заступником” (підстава — п.6 Загальних положень Регламенту Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради).

В пункті 9. Плани роботи громадської ради на рік та квартал оприлюднюються на офіційному веб-сайті Каховської міської ради  та надсилаються секретарем громадської ради електронною поштою кожному члену громадської ради. - слова “та надсилаються секретарем громадської ради електронною поштою кожному члену громадської ради” виключити.

 

В розділі “Порядок підготовки та проведення засідань громадської ради”.

 

Пункт 2. Позачергові засідання громадської ради скликаються за ініціативою однієї третини загального складу її членів. - виключити (підстава — п.18.1 Положення про Громадську раду при виконкомі Каховської міської ради).

В пункті 4. Секретар громадської ради інформує членів громадської ради про дату, час, місце проведення та проект порядку денного засідання шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою або в інший прийнятний спосіб не пізніше ніж за 10 календарних днів до дати проведення засідання. - слова “10 календарних днів “ замінити на слова “ два робочих дні” (підстава — п. 18.2 Положення про Громадську раду при виконкомі Каховської міської ради).

Пункт 8. Рішення про скликання позачергового засідання ухвалюється головою громадської ради, або у разі його відсутності – заступником голови громадської ради протягом трьох днів з дати отримання ним вимоги про його скликання, поданої відповідно до цього Регламенту., пункт 9. Інформаційне повідомлення про скликання позачергового засідання громадської ради не пізніше, ніж за сім календарних днів до його проведення розміщується на офіційному веб-сайті Каховської міської ради. - виключити (підстава — п.7 Порядку підготовки та проведення засідань Громадської ради Регламенту Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради).

Пункт 14. З кожного із розглянутих питань порядку денного засідання громадська рада має ухвалити рішення. Рішення ухвалюється в такій послідовності:

- ухвалення проекту рішення за основу;

- розгляд пропозицій та зауважень учасників засідання громадської ради до проекту ухваленого за основу;

- ухвалення проекту рішення в цілому з урахуванням прийнятих поправок та пропозицій., пункт 15. Проекти рішень громадської ради готуються та подаються членами громадської ради або/та постійними, тимчасовими комісіями громадської ради голові громадської ради до початку засідання громадської ради. Усі проекти рішень мають бути подані не пізніше як за сім днів до початку засідання громадської ради, мають бути доведені до кожного члена громадської ради шляхом розсилки електронної пошти не пізніше як за три дні до початку засідання громадської ради. - виключити (підстава — пункти 14, 19.1 Положення про Громадську раду при виконкомі Каховської міської ради).

В пункті 16. Головує на засіданні громадської ради голова громадської ради або за його відсутності, один із його заступників. - слова “ за його відсутності, один із його заступників” замінити на слова “ його заступник”.

 

Змінити нумерацію пунктів в розділі “Порядок підготовки та проведення засідань громадської ради” відповідно до виключених пунктів.

 

В розділі “Організація роботи постійних та тимчасових комісій, експертних груп громадської ради”.

 

В пункті 4 слово “райдержадміністрації” замінити на слово “ виконкому”.

 

В розділі “Взаємовідносини громадської ради з виконкомом”

 

Пункт 1. Голова громадської ради може бути присутнім на засіданні виконкому. - виключити (підстава — п.14 Положення про Громадську раду при виконкомі Каховської міської ради).

В пункті 3, 4 слово “райдержадміністрація” замінити на слово “ виконком” у відповідному відмінку.

 

В розділі “Порядок висвітлення діяльності громадської ради”

 

В пункті 4 слова “один із заступників” замінити на слова “ його заступник”.

 

ГОЛОСУВАЛИ: за —16, проти — 0. Рішення прийнято.

 

Повна відео версія засідання Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради від 08.12.2017 р. знаходиться у секретаря Громадської ради.

 

Заступник голови Громадської ради при

виконкомі Каховської міської ради О.І.Назарук

 

Секретар Громадської ради при

виконкомі Каховської міської ради А.М. Садова