UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні182
Вчора1088
На цьому тижні2391
Минулого тижня7610
У цьому місяці22647
Минулого місяця31097
За весь період2497499
02.10.18

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради 25.09.2018


Присутні члени Громадської ради - 18 осіб, список додається.
Відсутні - Батурін О.І., Гончаров С.С., Капустіна Н.О., Ковтун Р.Г., Матвієнко П.О., Паршикова Т.А., Пенізов А.П., Філенко М.І., Фірюлін О.В., Яковенко С.М.
Засідання проводилося у великому залі засідань виконкому (ІІІ поверх).
Засідання розпочалося о 15.00 годині, закінчилося о 16 годині 10 хвилин.
Засідання відкрила - Салтикова І.Ю., голова Громадської ради.

Запрошені:

Литвиненко В.Ф. - голова правління ВАТ "Каховське АТП 16506"
Причина О.Л. - мешканець будинку по вул. Мелітопольська 194 кв. 112

Про затвердження Порядку денного

СЛУХАЛИ: Салтикову І Ю.., яка запропонувала затвердити порядок денний засідання Громадської ради, який був завчасно розміщений на сайті міської ради, роздрукований і розданий присутнім членам Громадської ради.

ВИРІШИЛИ: запропонований порядок денний прийняти за основу.
ГОЛОСУВАЛИ: за -17, утримався - 1
Рішення прийнято.
Порядок денний додається.

1. Організаційне питання про вихід зі складу Громадської ради Яковенка С.М., Балюль Ю.А. (Компанієць), Матвієнка П.О. згідно заяв.

СЛУХАЛИ: Сатикову І.Ю. яка доповіла зміст наданих до Громадської ради заяв про вихід із складу Громадської ради згідно заяв.

ВИРІШИЛИ: погодити заяви про вихід з членства Громадської ради Яковенка С.М., Балюль Ю.А. (Компанієць), Матвієнка П.О.
ГОЛОСУВАЛИ: за -18
Рішення прийнято.

2. Питання про передбачення коштів у бюджеті міста на відшкодування установлених пам’ятників загиблим воїнам АТО на місцевому кладовищі.

СЛУХАЛИ: Назарука О.І. який звернувся до Громадської ради з проханням відшкодування сім’ям воїнів АТО витрати на встановлені пам’ятники загиблим та похованим воїнам АТО.
Наголосив що зараз на міському кладовищі є такі три могили на яких за власний кошт родини встановлювали пам’ятники і наша мета є допомогти та підтримати такі родини.
ВИРІШИЛИ: підтримати звернення про компенсацію коштів сім’ям загиблих воїнів АТО на міському кладовищі у сумі 30 тис. грн на сім’ю загиблого.
Пропонувати міському голові внести зміни до міського бюджету на 2019 рік з урахуванням суми у розмірі 90 тис. грн
ГОЛОСУВАЛИ: за -18
Рішення прийнято.

3. Питання про підвищення вартості проїзду на міських маршрутах загального користування до 6 грн.

СЛУХАЛИ: Литвиненко В.Ф. який надав членам Громадської ради зведений розрахунок тарифу на послуги пасажирського автомобільного транспорту для перевізника ФОП Прийма А.А. доповів про те, що у зв’язку з підвищенням вартості палива та необхідністю підвищення заробітної плати водіїв вартість проїзду необхідно збільшити до 6 грн.

ВИСТУПИЛИ: Біжан М.М. запитав по якій ціні Перевізник ФОП Прийма зараз купує паливо та яка ціна на закупівлю палива була внесена до розрахунків коли приймали рішення щодо підвищення вартості проїзду до 5 грн.

СЛУХАЛИ: Литвиненко В.Ф. який пояснив що зараз купують паливо по 28 грн/літр в розрахунках на 27.07.2018 вартість становила 26 грн/літр і витрати на оплату кондукторів внесені не були, оскільки вони працювали по договору цивільно правового характеру та отримували зарплатню згідно виконаного ними плану.
На даний час на підприємстві штатна кількість кондукторів - 18 чол.

ВИСТУПИЛИ: Скін Н.І., Радіонова О.С. які запитали доповідача чому у місті Херсон або в інших містах люди мають змогу їхати більшу відстань ніж у Каховці та сплачують за проїзд 4 грн.

СЛУХАЛИ: Литвиненко В.Ф. який пояснив що у Херсоні це питання активно обговорюється і є серйозний конфлікт між перевізником і міською владою. Із 600 наявних автобусів на маршрут виїзджає половина. Стан машин незадовільний. Також є поняття - змінність пасажира. У великих містах вона значно більша, що також впливає на вартість проїзду.

ВИСТУПИЛИ: Пашинський В.В. який зауважив що 23 вересня по маршруту автобуса Поліклініка-Лікарня о 19:00 не було автобуса. Та зауважив що в Каховці багато дітей які відвідують гуртки до 20:00 і не мають потім змоги доїхати додому. Запропонував внести зміни до графіку руху автобусів до 20:00 та для зручності користування каховчанами громадським транспортом оприлюднювати у місцевих газетах графік руху автобусів.

СЛУХАЛИ: Литвиненко В.Ф. який пояснив, що на даний момент автобуси по даному маршруту їздять до 19:00. Наголосив на тому, що їх підприємство не може самостійно змінити час руху транспорту, для цього потрібно внести зміни до договору. Запропонував членам Громадської ради написати до відділу міського господарства колективний лист-звернення з проханням переглянути договір з перевізником стосовно продовження часу руху транспорту.

ВИСТУПИЛИ: Кабаченко О.А. який наголосив що перевізником не створені належні умови для користувачів транспортом. Незручний графік, відсутність нормальних умов для людей з інвалідністю.

СЛУХАЛИ: Литвиненко В.Ф. який пояснив, що підприємство має два автобуси які двічі на тиждень здійснюють перевозку людей з інвалідністю.

ВИСТУПИЛИ: Біжан М.М. з метою запобігання підвищення вартості проїзду запропонував ініціювати питання стосовно розробки виконкомом проекту рішення про компенсацію необхідної суми, яка складає 1 млн 100 тис грн перевізнику ФОП Прийма з міського бюджету.
ВИРІШИЛИ: прийняти інформацію до відома, а також скласти колективне звернення до відділу міського господарства про зміни договору з АТП 16506 стосовно продовження роботи автобусів до 21:00 години в режимі чергового маршруту для більшої зручності користування каховчанами громадським транспортом.
Також з метою запобігання підняття вартості проїзду на 1 грн. ініціювати питання стосовно компенсації необхідної суми, яка складає 1 млн 100 тис грн перевізнику ФОП Прийма з міського бюджету.

ГОЛОСУВАЛИ: за - 17, утримався - 1 .
Рішення прийнято.

4. Питання про забудову прилеглої території, яка належить ОСББ по вул. Мелітопольська 194 (заява Біжан М.М.)

СЛУХАЛИ: Причину О.Л. який доповів присутнім що два тижні тому прибудинкова територія на якій ростуть багаторічні дерева, перед будинком де він мешкає по вул. Мелітопольська 194 була огороджена парканом без належного інформування - хто і які саме роботи буде там виконувати.
Пізніше з’ясувалося що підприємство Каховське АТП 16506, як забудовник має наміри побудувати на цій території зупинковий комплекс з трьома МАФами, які будуть займатися торгівлею продовольчих товарів та надавати побутові послуги. Дозволу на виконання подібного виду послуг забудовник немає. Відсутні документи про наявність зупинки у паспорті маршруту (Каховка-Нова Каховка, Каховка-Любимівка)
По замірам відстань від встановленого паркану до вікон квартир розташованих на першому поверсі будинку становить - 4 метри.
Мешканці будинку скаржаться на те, що побудований комплекс створюватиме для них незручності та позбавить денного світла.

ВИСТУПИЛИ: Волков В.В. запитав у доповідача, чи надавали мешканці будинку письмове звернення до відділу міського господарства та відділу архітектури з приводу даного питання.

СЛУХАЛИ: Причину О.Л. який відповів що тиждень тому надали письмові звернення до міністерства екологічної політики України, губернатора Херсонської області, міського голови, секретаря Каховської міської ради, голови екологічної інспекції та чекають на офіційні відповіді у встановлені законодавством строки. У письмових зверненнях просять зобов’язати забудовника демонтувати огорожу у зв’язку з відсутністю підстав для огородження.

ВИСТУПИЛИ: Волков В.В. рекомендував звернутися мешканцям будинку до виконкому з проханням вирішити ситуацію відповідно до законодавства.

ВИСТУПИЛИ: Біжан М.М. наголосив, що всі забудови у місті повинні обов’язково проходити через процедуру громадських слухання. Запропонував членам Громадської ради голосувати за пропозицію винесення питання на засідання виконкому з приводу організації громадських слухань щодо даної забудови.

ВИСТУПИЛИ: Кабаченко О.А. та Радіонова О.С. з пропозицією подати звернення до міського голови провести громадські слухання з приводу даного питання.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати міському голові організувати громадські слухання з приводу даного питання, оскільки представники Громадської ради не підтримують незаконну забудову данної території. 

ГОЛОСУВАЛИ: за - 18
Рішення прийнято.

Повна відео версія засідання Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради від 25.09.2018 р. знаходиться у секретаря Громадської ради.

 

Голова Громадської ради при
виконкомі Каховської міської ради                      І.Ю. Салтикова

Секретар Громадської ради при
виконкомі Каховської міської ради                      Ю.А. Балюль