UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні254
Вчора1088
На цьому тижні2463
Минулого тижня7610
У цьому місяці22719
Минулого місяця31097
За весь період2497571
31.07.19

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради 24.07.2019


КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

24.07.2019 р. м. Каховка


ПРОТОКОЛ
засідання Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради

 

Присутні члени Громадської ради - 14 осіб, список додається. Відсутні - Гончаров С.С., Решетова О.П., Ковтун Р.Г., Малашина О.А., Надточій В.О. (на роботі), Паршикова Т.А., Пашинський В.В., Пенізов А.П. (у відрядженні), Фірюлін О.В. (у відрядженні).
Засідання проводилося у 401 кабінеті виконкому (ІV поверх).
Засідання розпочалося о 15.00 годині, закінчилося о 16 годині 40 хвилин.
Засідання відкрив - Назарук О.І., заступник голови Громадської ради.


Про затвердження Порядку денного:

СЛУХАЛИ: Назарука О.І., який запропонував затвердити порядок денний засідання Громадської ради (додається), що був завчасно розміщений на сайті міської ради, роздрукований і розданий присутнім членам Громадської ради.
ВИРІШИЛИ: запропонований порядок денний прийняти за основуу і в цілому.
ГОЛОСУВАЛИ: за - 14, проти - 0, утримались - 0. Рішення прийнято. Порядок денний додається.

Розгляд питань порядку денного.

1. Про обрання голови Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

СЛУХАЛИ: Назарука О.І., який запропонував присутнім надати пропозиції щодо голови Громадської ради.
ВИСТУПИЛИ: Волков В.В., який перед початком висування пропозицій щодо обрання голови Громадської ради, запропонував обговорити питання діяльності Громадської ради. Зробив зауваження щодо доцільності вибору строків проведення засідання Громадської ради у період масових відпусток. Також, на його думку, Громадська рада працює неефективно, не виконує надані їй Положенням про Громадську раду повноваження. Багато рішень Громадської ради приймається з голосу, без попереднього обговорення. Висловив впевненість в тому, що, якби в Громадській раді було обрано керівний орган - правління, був би інший результат її роботи.
Назарук О.І., який зауважив, що він, особисто, практично, на кожному засіданні пропонував членам Громадської ради приходити на її засідання не з пустими руками, а з письмовими підготовленим пропозиціями для їх розгляду.
Капустіна Н.О., яка підтримала виступ Волкова В.В. і висловила думку про те, що Громадська рада повинна пропонувати для розгляду міської влади питання, які турбують жителів міста.
Радіонова О.С., яка зауважила, що для більш ефективної і злагодженої роботи Громадської ради необхідно було затвердити Регламент роботи Громадської ради. Але до сьогодні такий Регламент не затверджено.

СЛУХАЛИ: Назарука О.І., який знову запропонував присутнім надати пропозиції щодо обрання голови Громадської ради.

ВИСТУПИЛИ: Батурін О.І., який запропонував для обрання головою Громадської ради кандидатуру Радіонової О.С., голови громадської організації "Молодіжна організація "Нічна мана".
Малашин В.П., який запропонував для обрання головою Громадської ради кандидатуру Капустіної Н.О., голови громадської організації "Дія".
Волков В.В., який запитав у кандидатів на посаду голови Громадської ради, чи будуть вони дотримуватися Положення про Громадську раду і робити кроки щодо поліпшення її роботи.
Біжан М.М., який висловив повну незгоду з думкою Волкова В.В. про ефективність роботи Громадської ради і зауважив що ефективність її роботи залежить від кожного члена Громадської ради, треба менше займатися критикою, а більше пропонувати і реалізовувати наявні можливості.
ВИСТУПИЛИ: кандидати на посаду голови Громадської ради Радіонова О.С, Капустіна Н.О., які висловили своє бачення майбутньої роботи Громадської ради.

Результати голосування:

Радіонова О.С. - за - 8;

Капустіна Н.О. - за - 6.

Головою Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради обрано Радіонову Ольгу Сергіївну.
2. Про результати звернень до міського голови стосовно питань, які розглядалися на засіданні 07.05.2019 р.

СЛУХАЛИ: Назарука О.І., який поінформував про результати звернень до міського голови стосовно питань, які розглядалися на засіданні 07.05.2019 р. (щодо проектів рішення Каховської міської ради "Про місцеві податки та збори", "Про проведення незалежного аудиту комунальних підприємств Каховської міської ради" та рішення виконавчого комітету Каховської міської ради "Про персональний склад членів громадської ради при виконавчому комітеті"). Вказав, що те, як вирішувалося питання проведення незалежного аудиту комунальних підприємств Каховської міської ради з моменту подання пропозиції, обговорення його на різних рівнях, відстоювання власної позиції - до прийняття рішення сесії Каховської міської ради про проведення незалежного аудиту комунальних підприємств Каховської міської ради є прикладом відповідального відношення до актуальних проблем міста і як громадянина, і як члена Громадської ради Малашина В.П.
ВИСТУПИЛИ: Малашин В.П., який пояснив, що основною причиною, яка спонукала його поставити питання про проведення незалежного аудиту комунальних підприємств Каховської міської ради стали завищені тарифи на комунальні послуги.

В залі залишилося 9 членів Громадської ради ( засідання покинули Батурін О.І., Волков В.В., Малашина Ю.В., Мінська О.В., Мошенський О.О.), кворум відсутній тому рішення по обговоренню наступних питань порядку денного не приймалися.

3. Про розгляд проекту Закону України "Про Громадську раду" та надання пропозицій.

СЛУХАЛИ: Назарука О.І., який поінформував про участь у першому Форумі Громадських рад Херсонщини, який відбувся 30 травня поточного року в м.Херсоні. Повідомив про те, що учасники Форуму, а саме представники Громадських рад обласної, районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, обласної адміністрації та органів місцевого самоврядування уклали Меморандум про співпрацю між Громадськими радами обласної та районних державних адміністрацій, обласною адміністрацією та органами місцевого самоврядування. Він запропонував пропозиції до проекту Закону України "Про Громадську раду" (додаються). Також, запросив членів Громадської ради ознайомитися та внести свої пропозиції до проекту Закону України "Про Громадську раду" на он-лайн конференції по обговоренню цього питання, яка відбудеться у серпні поточного року.


Повна відео версія засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради від 24.07.2019 р. знаходиться у секретаря Громадської ради.
 
Голова Громадської ради при
виконкомі Каховської міської ради                             О.С.Радіонова
 
В.о. секретаря Громадської ради при
виконкомі Каховської міської ради                             О.В.Куліда