UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні254
Вчора1088
На цьому тижні2463
Минулого тижня7610
У цьому місяці22719
Минулого місяця31097
За весь період2497571
18.09.18

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради 23.05.2018


       Присутні члени Громадської ради - 17 осіб, список додається. Відсутні - Батурін О.І., Гончаров С.С., Малашина О.А., Малашина Ю.В., Матвієнко П.О., Назарук О.І., Пашинський В.В., Радіонова О.С., Скін Н.І., Фірюлін О.В., Яковенко С.М.
Засідання проводилося у великому залі засідань виконкому (ІІІ поверх).
Засідання розпочалося о 14.00 годині, закінчилося о 16:00.
Засідання відкрила - Салтикова І.Ю., голова Громадської ради.

Запрошені:

Мошнягул О., Молчанов В. - експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень.
Коренева О., головний державний ревізор-інспектор Каховського відділення податкової інспекції.

Про затвердження Порядку денного

СЛУХАЛИ: Салтикову І.Ю., яка запропонував затвердити порядок денний засідання Громадської ради, який був завчасно розміщений на сайті міської ради, роздрукований і розданий присутнім членам Громадської ради. Та запропонувала, якщо є якісь доповнення та зміни внести свої пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Волков В.В., який запропонував внести зміни до порядку денного:
1. Розглянути інформацію від представника «Ощадбанку» першою.
2. Розглянути організаційні питання в кінці засідання.
3. Змінити формулювання питання "Щодо рекомендацій по визначенню розміру ставки податку на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості для поповнення місцевого бюджету" - на "Про місцеві податки та збори".
4. Змінити формулювання питання "Затвердження кількісного та персонального складу постійних комісій Громадської ради: Медицина, благоустрій та ЖКХ, освіта та культура", - "Про постійні комісії".

ВИРІШИЛИ: голосувати окремо за кожну пропозицію.
1. Розглянути інформацію від представника «Ощадбанку» першою.
ГОЛОСУВАЛИ: за -17. Рішення прийнято.

2.Розглянути організаційні питання в кінці засідання
ГОЛОСУВАЛИ: за -5. Рішення не прийнято.

3. Змінити формулювання питання "Шодо рекомендацій по визначенню розміру ставки податку на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості для поповнення місцевого бюджету" - на "Про місцеві податки та збори".
ГОЛОСУВАЛИ: за -5. Рішення не прийнято.

4. Змінити формулювання питання "Затвердження кількісного та персонального складу постійних комісій Громадської ради: Медицина, благоустрій та ЖКХ, освіта та культура", - "Про постійні комісії".

ГОЛОСУВАЛИ: за -5. Рішення не прийнято.


1. Презентація основних положень Статуту територіальної громади Каховки, розробленого експертами Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень.

 

СЛУХАЛИ: Мошнягул О., Молчанов В. - експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень, які презентували новий проект Статуту територіальної громади Каховки. Експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень зазначили, що діючий Статут м. Каховки прийнятий більше ніж 15 років тому і не враховує нові механізми партисипативної демократії: громадські слухання, загальні збори, міські ініціативи та ін. Тому експерт запропонував розглянути розроблений Статут та за бажанням ініціювати його прийняття.

ВИРІШИЛИ: прийняти інформацію до відома.
ГОЛОСУВАЛИ: за - 17. Рішення прийнято.

 

2. Організаційні питання: включення до складу Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради представника ГО "Українське громадянське об’єднання "Солідарна Україна" Решетової О.П.


СЛУХАЛИ: Салтикову І.Ю., яка запропонувала прийняти до складу Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради представника ГО "Українське громадянське об’єднання "Солідарна Україна" Решетової О.П. згідно заяви від ГО. Також Салтикова І.Ю. зачитала текст заяви.

ВИРІШИЛИ: включити до складу Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради представника ГО "Українське громадянське об’єднання "Солідарна Україна" Решетову О.П
ГОЛОСУВАЛИ: за -10. Рішення прийнято.


3. Інформація для громади міста від представника «Ощадбанку».

 

СЛУХАЛИ: Салтикову І.Ю., яка зазначила, що запрошений представник "Ощадбанку" відсутній, тому питання знімається з порядку денного.


4. Шодо рекомендацій по визначенню розміру ставки податку на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості для поповнення місцевого бюджету.

 

СЛУХАЛИ: Кореневу О.А, яка надала інформацію про місцеві податки та збори та зазначила, що Каховка - єдине місто в області, в якому до сьогоднішнього моменту не прийнято податок на нерухомість.

СЛУХАЛИ: Волкова, який запитав ревізора-інспектора Кореневу О.А,чи проведено податковою інспекцією аналіз регуляторного впливу при прийняття податку який обговорюється. Як буде покращена купівельна спроможність, скільки буде створено нових робочих місць?
Та зазначив про те, що місто Каховка може самостійно приймати рішення про розмір податків.
В установлені податку на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості немає сенсу, оскільки платити будуть тільки юридичні особи.
СЛУХАЛИ: Кореневу О.А, яка просить членів Громадської ради довести до депутатів питання про необхідність встановлення податку для поповнення місцевого бюджету.

СЛУХАЛИ: Захарченко, яка зазначила що назва питання у порядку денному "комерційна нерухомість" є некоректним та запропонували голові Громадської ради замінити його на визначення "податок на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості для поповнення місцевого бюджету".
Також поставила запитання до голови Громадської ради: в чиїх інтересах буде обговорюватися дане питання на засіданні та про те, що Члени Громадської ради не мають право обговорювати питання визначення розміру податку.

СЛУХАЛИ: Капустіну, яка зазначила що у разі встановлення обговорюваного податку збільшиться навантаження на малий та середній бізнес, який має більш ніж достатнє податкове навантаження та є тенденція зменшення їх кількості. Прийняття даного податку буде негативно впливати на стан місцевого бюджету.
Збільшення розміру податків спонукатиме збільшити представників бізнесу вартість оренди, що призведе до скорочення робочих місць, збільшення цін.

СЛУХАЛИ: Захарченко, яка зазначила що необхідно перевірити чи існує чи перевірялася база даних тих, хто підлягає для оподаткування обговорюваним податком для того щоб цей податок платили усі.

СЛУХАЛИ: Капустіну, яка запропонувала зняти з порядку денного дане питання, перенести розгляд його тоді коли воно буде обговорюватиметься на сесії.

СЛУХАЛИ: Без’язичну Л. Запросила членів громадської ради на засідання ради підприємців яке відбудеться 7 червня о 14:00 де будуть обговорюватися проект Рішення про встановлення податку на паркування. Стосовно правомірності, рівності та аналізу цього податку.
СЛУХАЛИ: Волкова, та Кабаченка які запропонували створити постійну комісію Громадської ради, що складатиметься з представників підприємництва та юриста яка буде займатися питаннями підприємництва. З метою делегування її для участі у засіданні Ради підприємців для обговорення питання встановлення податку на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості.

СЛУХАЛИ: Біжана, який запропонував допрацювати та перенести обговорення питання про створення комісій на наступне засідання.

СЛУХАЛИ: Капустіну, яка запропонувала провести спільне засідання з представниками Громадської ради та Ради підприємців для обговорення даного питання.

СЛУХАЛИ: Цибулю, яка звернулася з пропозицією за потребою створити тимчасову комісію, яка буде займатися вивченням профільних питань та при потребі делегуванням в інші органи.


На засіданні Громадської ради відсутній кворум, тому вирішено зробити перерву в засіданні. (Продовжити обговорення даних питань на наступному засіданні Громадської ради)

Повна відео версія засідання Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради від 23.05.2018 р. знаходиться у секретаря Громадської ради.


Голова Громадської ради при
виконкомі Каховської міської ради                      І. Ю. Салтикова

Секретар Громадської ради при
виконкомі Каховської міської ради                      А. М. Садова