UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні218
Вчора1088
На цьому тижні2427
Минулого тижня7610
У цьому місяці22683
Минулого місяця31097
За весь період2497535
26.04.21

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (22.04.2021)


м. Каховка 22 квітня 2021 р.

Присутні: члени громадської ради Батурін О.І., Гнатовський Г.В., Дяченко О.І.. Король Т.М., Мінський А.М., Муравицький О.М.. Скляр Ю.О., Терентьєва І.В.

Всі члени громадської ради присутні. Кворум для проведення засідання є.

Обрання робочих органів засідання:

У зв’язку з відсутністю на засіданні секретаря засідання, Терентьєва І. В. запропонувала обрати секретарем Батуріна О. І.

Підтримано одноголосно.

Головуючий - Терентьєва І. В.
секретар засідання - Батурін О. І.

Терентьєва І. В. запропонувала проголосувати за порядок денний засідання в такому вигляді:

1. Про напрямки роботи громадської ради у другому кварталі 2021 року.
2. Різне.

Порядок денний прийнято одноголосно за основу.

Скляр Ю. О. вніс пропозиції до порядку денному. Проте, як зазначили присутні, його пропозиції більше схожі на обговорення питання №1 порядку денному та запропонували обговорити їх під час розгляду питання №1. Скляр Ю. О. не заперечив.

Порядок денний прийнято одноголосно в цілому.

З питання №1 Терентьєва І. В. запропонувала кожного висловити свої пропозиції.

"Наше сьогоднішнє засідання ми проводимо, щоб ближче познайомитись один із одним, обговорити свої пропозиції щодо нашої подальшої роботи. Особисто я маю бажання зробити це місто приємним для життя, щоб молодь у Каховці мала роботу, діти - можливість для відпочинку. Я цього тут не бачу. Все валиться. Чому в центрі міста нема повноцінної роботи будинку культури, нема бібліотеки, руйнується кінотеатр? Також не вистачає патріотичного виховання молоді, в поганому стані дендропарк. Усі ці питання потребують вирішення", - сказала Терентьєва І. В.

Скляр Ю. О.: "Маю дві пропозиції: запросити і заслухати представників Каховської міськради, щоб дізнатися результати проведеного аудиту. А також запросити керівництво КПТМ "Каховтеплокомуненерго", аби воно надало інформацію про звільнення на підприємстві та залучення нових працівників. Питань до цього підприємства багато".

Муравицький О. М.: "Я хотів би розуміти виконання бюджету міста за 2020 рік, 2021 рік у динаміці. Цікавить - на чому влада міста збирається економити? Які плани у влади? Яка була зарплата у чиновників у 2019, 2020, 2021 роках? Чому їхні зарплати зростають? Порівняти з тим, скільки йде на зарплати вчителям? Навіщо нам усі ці чиновники? Наприклад, навіщо в Каховці відділ молоді та спорту? Навіщо нам цей підрозділ, який займається фізкультурою? Було б краще, якби цим займалась освіта".

Гнатовський Г. В.: "Треба більш конструктивно працювати громадській раді. Я - за системний підхід, щоб було зрозуміло, якого результату ми прагнемо досягти. Наша громадська організація пропонує громадській раді робити наголос на гласності. Пропоную через пресу, соцмережі та наш відеопортал виносити на загал нашу роботу, якщо ви не проти".

Заперечень ця пропозиція не викликала.

Мінський А. М.: "Як автомобіліста і представника байкерської організації мене турбує небезпечна розв’язка на виїзді з мікрорайону Свєтлово, де поворот на АЗС Амік. Сьогодні на цьому місці сталось ДТП. Там би правильну розмітку нанести. Також проблемною розв’язкою є перехрестя на "дівчині в шинелі". Інша проблема - постійна велика калюжа між будинками по вул. Першотравневій, 27 та 29. Дорогу біля будинків відремонтували, а цей клаптик - ні".

Король Т. М.: "Наше місто - брудне. Бордюри - брудні, навколо бруд. Постійно. Це проблема".

З цим погодились інші присутні. За словами Мінського А. М., після останньої толоки залишились лежать біля парку культури та відпочинку мішки з зібраним сміттям. Їх не вивезли.

Дяченко О. І.: "Було б добре зробити інтерактивну "мапу проблем міста", на яку б люди могли наносити проблемні місця, на які варто звертати увагу міській владі. Вистачає проблем у медицині, культурі".

Батурін О. І.: "Багатьох хвилює стан кінотеатру, який зараз напіврозвалений. Давайте запросимо начальницю управління культури і туризму міськради Анну Садову, вийдемо на місце, подивимось стан кінотеатру, завітаємо до колишнього районного будинку культури. І на місці дізнаємось про стан справ. Розглядати якісь питання "у кабінетах" ми завжди встигнемо, потрібно громадській раді більше виходити в місто та села нашої громади разом із посадовцями. І на місці питати їх про все, що буде хвилювати.
Також зараз вкрай актуальна тема - невиплата зарплати на заводі електрозварювального устаткування та подальші перспективи цього підприємства. Містом поширюються чутки, неперевірена інформація. Ми маємо важелі, щоб запросити відповідальних за це посадовців, запросити генерального директора підприємства, щоб вони проінформували про стан на підприємстві. Завдяки цьому громада може дізнатися, що там відбувається".

Після обговорення Терентьєва І. В. запропонувала зупинитись на 4 питаннях, які варто розглянути протягом 2 кварталу 2021 року:

1) Бюджет громади і як він використовується.
2) Діяльність управління культури і туризму Каховської міськради щодо збереження кінотеатру, роботи колишнього районного будинку культури та інших об’єктів культури.
3) Проблеми благоустрою міста. Чому не спрацьовує КП "КТП"?
4) Ситуація з невиплатою зарплати та перспективами Каховського заводу електрозварювального устаткування?

Подальші проблемні питання запропонували розглянути пізніше, а нагальні термінові питання, які виникатимуть, виносити на розгляд позапланово.

По першому питанню проголосували одноголосно.
Голосів "за" - 8,
голосів "проти" - 0,
голосів "утримались" - 0.

Прийняте рішення:

1. Розглянути в другому кварталі 2021 року на засіданнях громадської ради при виконкомі Каховської міської ради наступні питання:
1) Бюджет громади і як він використовується.
2) Діяльність управління культури і туризму Каховської міськради щодо збереження кінотеатру, роботи колишнього районного будинку культури та інших об’єктів культури.
3) Проблеми благоустрою міста. Чому не спрацьовує КП "КТП"?
4) Ситуація з невиплатою зарплати та перспективами Каховського заводу електрозварювального устаткування?

2. Запропонувати членам громадської ради підготуватися до розгляду даних питань.

3. Розгляд питання №2 провести на окремому засіданні громадської ради, з запрошенням начальниці управління культури і туризму Каховської міськради Анни Садової та виходом на місце (кінотеатр, колишній районний будинок культури).

4. Направити запрошення генеральному директору ПрАТ "КЗЕЗУ" Микитину Я. І. на наступне засідання громадської ради і проінформувати про стан справ на підприємстві та виплаті зарплати.

Визначитись з датою проведення наступного засідання громадської ради вирішили в робочому режимі. Орієнтовно визначились, що це має бути перша половина травня 2021 року. А наступне "виїзне" засідання провести в кінці травня - на початку червня 2021 року.


Питання "Різне" вирішили не обговорювати.


Голова громадської ради                                              І. В. Терентьєва

Секретар засідання громадської ради                         О. І. Батурін