UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні228
Вчора1088
На цьому тижні2437
Минулого тижня7610
У цьому місяці22693
Минулого місяця31097
За весь період2497545
29.09.21

ПРОТОКОЛ №5 засідання Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради від 12.08.2021


КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

12.08.2021 м. Каховка
ПРОТОКОЛ №5
засідання Громадської ради
при виконкомі Каховської міської ради

Присутні члени Громадської ради - 5 осіб, список додається.
Відсутні - 3 з поважних причин (Мінський А.М., Дяченко О.І., Муравицький О.М.)
Засідання проводилося у конференц-залі виконкому (ІУ поверх).
Засідання розпочалося о 16.30 годині, закінчилося о 18.05 годині.
Засідання відкрила Терентьєва І.В., голова Громадської ради.

Запрошені:
     Мазур О.Б. - директор КНП "Каховська міського центральна лікарня ім. родини Панкеєвих Каховської міської ради";
     Демшевський В.М. - заступник директора з охорони дитинства та материнства КНП "Каховський міський центр первинної медико - санітарної допомоги Каховської міської ради";
     Федотов А.О. - завідувач відділення загальної хірургії КНП "Каховська міського центральна лікарня ім. родини Панкеєвих Каховської міської ради";
     Малишенко О.В. - начальник юридичного відділу Каховської міської ради;
     Бойко Н.І. - головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради, секретар Громадської ради.

Присутні:
     Немерець В.А. міський голова;
     Чернявський В.В. - керуючий справами виконавчого комітету;
     Черноморченко М.М. - адвокат КНП "Каховська ЦМЛ ім. Родини Панкеєвих";
     Волков В.В. - Громадська спілка "Каховська міська незалежна громадська спілка роботодавців та платників податків";
     Забєліна Г.О.
Про затвердження Порядку денного

СЛУХАЛИ: Терентьєву І.В., яка запропонувала затвердити порядок денний засідання Громадської ради, який був завчасно розміщений на сайті міської ради, роздрукований і розданий присутнім членам Громадської ради.

ВИРІШИЛИ: запропонований порядок денний прийняти за основу.
ГОЛОСУВАЛИ: "за" - 5. Одноголосно. Рішення прийнято.
Порядок денний додається.

1. Про взаємодію КНП «Каховська міська лікарня ім. родини Панкеєвих» Каховської міської ради та КНП «Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Каховської міської ради, порядок отримання фінансування. Труднощі у співпраці. Шляхи вирішення проблемних питань.

СЛУХАЛИ: Мазур О.Б., яка повідомила, що ніяких труднощів у співпраці між лікарнями не існує. Це дві різнорівневі лікарні. КНП «Каховська міська лікарня ім. родини Панкеєвих» лікарня спеціалізована.
Демшевського В.М., який відповів, що певні труднощі є, особливо під час пандемії - деякі відділення були закриті (дитяче відділення) і пацієнтів направляли до їнших міст. Також були проблеми з медоглядами - немає наприклад дитячого окуліста, інших вузьких спеціалістів. Загалом питання вирішуються. Видається електронне направлення і любина сама вибирає лікаря до якого звертається (вузькопрофільного).

ВИСТУПИЛИ: Терентьєва І.В., яка наголосила, що труднощі є, так як коли звертаєшься до КНП «Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» лікарі цього закладу пропонують звертатися до м. Нова Каховка або до м. Херсон, а не до КНП «Каховська міська лікарня ім. родини Панкеєвих». Тобто немає взаємодії.
Волков В.В., зауважив, що в звʼязку з відсутністю вузьких спеціалістів людина плате гроші і звертається до приватного лікаря. Також немає належного обладнання для проходження обстеження, як наприклад в м. Нова Каховка.
Мазур О.Б., наголосила, що в КНП «Каховська міська лікарня ім. родини Панкеєвих» є відповідне обладнання та заключено договір з Національною службою здоровʼя України (НЗСУ) на надання 17 послуг в їх числі гастроскопія, колоноскопія, мамографія і бронхоскопія. Вказані обстеження проходять безкоштовно.
Федотов А.О., заперечив про надання вказаних обстежень безкоштовно. Безкоштовно проводиться обстеження для онкохворих та певної вікової категорії, для інших навіть при наявності електронного направлення вказані послуги платні.

2. Про відсутність фахових спеціалістів: дитячого окуліста, хірурга, невропатолога та інших. Перспективи залучення молодих фахівців та їх заохочення. Шляхи вирішення кадрової кризи у лікарні.
СЛУХАЛИ: Батуріна О.І., який повідомив, що поштовхом для засідання стали публікації у соцмережі та газеті "Каховська зоря" навіть питання виносилися на сесію міської ради щодо ситуації яка склалася навколо КНП «Каховська міська лікарня ім. родини Панкеєвих» - звільняються лікарі, здійснюється тиск на медичний персонал, а також не приходять нові фахівці.
Мазур О.Б., яка повідомила, що так, багато різноманітних засідань проводилося з цього приводу, слухи і невдоволеність є, є питання які потрібно вирішувати, але контретно ніхто їй особисто питання не задавав і в ситуації не розбиралися.

ВИСТУПИЛИ: Федотов А.О.: наголосив, що є кадрова криза, є непорозуміння між директором лікарні і медичними працівниками. Йде знищення хірургії. Особисто він приводив молодого спеціаліста - хірурга, якого на роботу до Каховської ЦМЛ не прийняли, але в той же час чотири хірурги повинні працювати на восьми посадах. Неможна скласти повноцінний графік чергувань, в звʼязку з нестачею хірургів. Кваліфікована допомога буде завжди надана, але кадрова криза в хірургічному відділенні є. Також відділення хірургії поєднали з травмотологічним відділенням, гінекологічним відділенням, а під час пандемії зробили ще частково палати для дитячого відділення. Послуги, обладнання у лікарні є, але загалом у лікарні залишилося всього 53 лікаря.
3. Про перелік платних послуг у лікарні.
СЛУХАЛИ: Мазур О.Б., яка повідомила, що платних послуг в лікарні немає. Є спеціальна формула, розрахунки і процедура надання платних послуг затверджених міністерством охорони здоровʼя, згідно яких економістом лікарні вони були розроблені. Неодноразово перелік платних послуг надавався для затвердження до міської ради, але досі рішення не прийнято.

ВИСТУПИЛИ: Немерець В.А., який наголосив, що звісно повинні бути платні послуги, але вони повинні бути згідно чинного законодавства.
Федотов А.О., відповів, що двічі на комісію про затвердження платних послуг не директор, не медичний директор КНП «Каховська міська лікарня ім. родини Панкеєвих» не зʼявилися, а економіст лікарні не зміг відповісти на всі поставлені запитання.
Малишенко О.В. розповів, що немає конструктивної розмови з директором, яку неодноразово запрошували до діалогу. І на протязі двох тижнів після надання порад і зауважень комісією документи на затвердження платних послуг до Каховської міської ради не надані.
Терентьєва І.В., яка запитала, чому КНП «Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» затверджені платні послуги без зауважень і вони працюють, а в КНП «Каховська міська лікарня ім. родини Панкеєвих» досі ні.
Черноморченко М.М., який зауважив, що конкретні питання у письмових запитах не були задані.

5. Різне.
СЛУХАЛИ: Мазур О.Б., яка розповідала про те, чому КНП «Каховська міська лікарня ім. родини Панкеєвих» втратила обладнання надане "Зір 100%" у лізінг. У 2011 року колишній головний лікар уклав договір з фірмою "Зір 100%" про надання обладнання у лізінг. На той час лікарня не змогла сплатити всю суму і було укладено договір, що вказана фірма певну кількість кришталиків реалізує, а лікарня в свою чергу отримує обладнання. У 2019 році було продовжено договір, тому що розірвати договір лікарня не могла, бо кількість кришталиків не було реалізовано і фірма обладнання не окупила. Було дуже добре жителям громади, що автольмологічні операції робились в Каховці і непотрібно нікуди їхати. Через тиск міської влади обладнання фірма "Зір 100%" забрала.

ВИСТУПИЛИ:
Немерець В.А.: який повідомив, що з цього приводу проводиться службове розслідування, але ЦМЛ не надає повну інформацію і не надає всі потрібні документи.
Волков В.В.: судячи з розповіді дирекорки про договір то це не лізінг, це бартер. З 2011 року вже повинна була б відпрацьована певна сума і обладнення належить лікарні.
Терентьєва І.В.: до 2019 року без квітанцій про оплату ніхто не оперував. Де звіти про кількість проведених операцій та отриманих коштів лікарнею?
Малишенко О.В.: інформація подана Мазур О.Б. від самого початку невірна. Було три сторони співпраці. Жодних документів про сплату, кількість проведених операцій не надано. До закінчення договору залишалося меньше ніж півроку. Обладнання вже майже належило лікарні. На якій підставі фірма забрала його - проводиться службове розслідування. Ніякого тиску з боку міської ради немає, є відсутність взаємодії, співпраці з боку ЦМЛ, немає конструктивної розмови з директоркою лікарні.

ВИРІШИЛИ: інформацію прийняти до відома. Враховуючи незадовільний стан медичного обслуговування КНП «Каховська міська лікарня ім. родини Панкеєвих» звернутись до Каховської міської ради з проханням прийняти невідкладні заходи по наведенню ладу у даній лікарні.

ГОЛОСУВАЛИ: "за" - 5. Одноголосно. Рішення прийнято.

 

Голова Громадської ради при
виконкомі Каховської міської ради                             І.В.Терентьєва

 

Секретар Громадської ради при
виконкомі Каховської міської ради                             Н.І.Бойко