UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні997
Вчора1088
На цьому тижні3206
Минулого тижня7610
У цьому місяці23462
Минулого місяця31097
За весь період2498314

Про затвердження протоколу рішення комісії з призначення одноразових стипендій міської ради кращим педагогічним працівникам в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти за 2017 рік


На виконання рішення сесії міської ради від 26.05.2016 р. № 230/13 «Про затвердження міської програми стимулювання кращих педагогічних працівників в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2016-2020 роки», керуючись Положенням про щорічну одноразову стипендію кращим педагогічним працівникам у галузях дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, з метою стимулювання працівників освіти міста, підвищення ролі та авторитету педагогів у суспільстві, заохочення їх до творчої результативної праці, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Затвердити протокол засідання комісії з призначення стипендій Каховської міської ради кращим педагогічним працівникам в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2017 році (додається).
2. Вручити стипендії під час міської освітянської конференції 22 серпня 2017 року.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В. В. Федченка.

 

 

Міський голова                        А. А. Дяченко

 

 


ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
від ____________№________

Протокол
засідання комісії з призначення стипендій Каховської міської ради кращим педагогічним працівникам в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2017 році

Дата проведення: 29 травня 2017 р.


Час проведення: 11.00
Місце проведення: відділ освіти міської ради, каб. № 3.
Присутні члени комісії:
1. Гончар М. В. - начальник відділу освіти, заступник голова комісії, головуючий;
2. Остроумова Л. М. - директор НМЦ, член комісії;
3. Шешеня В. О. - головний спеціаліст відділу освіти, секретар комісії;
4. Василенко М. А. - методист НМЦ, член комісії;
5. Макуха Ж. А. - головний спеціаліст відділу освіти, член комісії;
6. Круковська О. Я. - методист НМЦ, член комісії;
7. Герман Є. І. - голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України, член комісії.

СЛУХАЛИ:
1. Гончара М. В. - начальника відділу освіти міської ради, заступника голови комісії. Він повідомив, що у 2016 році сесією міської ради від 26.05.2016 р. № 230/13 була затверджена програма стимулювання кращих педагогічних працівників в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2016-2020 роки і запропонував перейти до обговорення претендентів до нагородження у 2017 році.
2. Круковську О. Я. - методиста науково-методичного центру відділу освіти, члена комісії, яка запропонувала кандидатуру на отримання стипендії у номінації «Керівник навчального закладу»: заступника директора з виховної роботи Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов Дилову О. О. В цьому році за сприяння Олени Олександрівни проведено два тренінги для класних керівників міста. Кожного року в школі впроваджується новий, за змістом, виховний проект, ініціатором якого є Олена Олександрівна. Досвід роботи шкільного самоврядування, козацької республіки, заслуговує на увагу, досвідом роботи школа ділиться з іншими закладами. Систематично випускається газета «Что? Где? Когда?», в якій висвітлюється виховна робота закладу. Виховання громадянської свідомості молоді шляхом неформального навчання здійснюється через участь учнів у Всеукраїнській школі громадянської і патріотичної участі та патріотичного виховання «Агенти змін» (м. Київ, 2017 р.).
3. Василенко М. А. - методиста науково-методичного центру, яка запропонувала кандидатуру на отримання стипендії у номінації «Керівник навчального закладу» завідувача ясла-садка №7 «Джерельце» Ротар Ольгу Миколаївну та зазначила, що під керівництвом Ротар О. М. заклад посів ІІ місце у конкурсі «Дизайн-проект оформлення території, як єдиного розвивального простору» серед дошкільних навчальних закладів. Ротар О. М. неодноразово нагороджувалася почесними грамотами за творчу працю по вихованню дітей. Є членом Всеукраїнської асоціації дошкільників.
4. Кушнір Л. П. - методист науково-методичного центру, яка запропонувала кандидатуру на отримання стипендії у номінації «Загальна середня освіта» вчителя англійської мови НВК «Гімназія» Писаєнко Лілію Володимирівну. Багато років учні Писаєнко Л. В. є призерами міських і обласних предметних олімпіад з англійської мови (за 2012-2017 рр. - 7 призерів обласного рівня, 12 призерів міського рівня); призерами першого етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (2012-2014 рр. - 2 призери). У 2015-2016 навчальному році учениця Лілії Володимирівни стала фіналісткою міжнародної програми обміну FLEX. Писаєнко Л. В. є постійною учасницею конференцій, тренінгів, навчальних семінарів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. У 2015 році на курсах підвищення кваліфікації вчителів англійської мови при ХАНО провела педмайстерні з тем «Невербальні засоби навчання» і «Classroom English», у 2016 році в рамках проекту від Британської Ради «Вчителі англійської мови - агенти змін» провела тренінг «How to develop thinking skills». Протягом міжатестаційного періоду Лілія Володимирівна підвищила свою кваліфікацію через участь у курсах Британської Ради «Primary Essential» та «CIS Advanced» (2015-2016 рр.), була учасницею VII щорічної методичної конференції Cambridge Day (2016 р.), Міжнародної конференції PRO Camp (2016 р.), Літньої міжнародної англомовної школи у місті Львів (2016 р.), І Міжнародної наукової конференції Української асоціації дослідників освіти «Емпіричні дослідження для реформування освіти в Україні» (2017 р.). З 2016 року Лілія Володимирівна є членом Української асоціації дослідників освіти та випускницею проекту «Вчителі англійської мови - агенти змін».
5. Остроумову Л. М. - директора науково-методичного центру відділу освіти яка запропонувала кандидатури на отримання стипендії у номінації «Загальна середня освіта» вчителя історії Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов» Зубкову Тетяну Павлівну, та вчителя історії Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Коврижну Вікторію Володимирівну та відзначила, що ці вчителі роблять значний внесок в розвиток олімпіадного та МАНівського руху в місті (щорічні призери предметних олімпіад та конкурсу-захисту МАН) - за 3 роки підготовлено близько 20 призерів міського рівня та 5 призерів обласного рівня, Так, тільки в 2016-2017 навчальному році вчителі підготували 3 призера обласного рівня (2 - Т. П. Зубкова, 1 - В. В. Коврижна).
6. Шешеню В. О. - головного спеціаліста відділу освіти, яка запропонувала кандидатури на отримання стипендії у номінації «Загальна середня освіта» провідного бібліотекаря НВК «Гімназія» Стрельчук Світлану Іванівну і зазначила, що у 2012-2017 роках Стрельчук С. І. підготувала трьох призерів обласного конкурсу «Читач року», переможця обласного туру «Ігор патріотів Херсонщини», 5 призерів обласного конкурсу «Велике читання» (2016 р.), володарку І місця й «Призу глядацьких симпатій» у Всеукраїнському відкритому конкурсі «ФантФест - 2017»; Протягом 2007- 2017 років у фахових виданнях було надруковано 14 розробок Світлани Іванівни, зокрема і досвід організації літнього оздоровлення школярів (Стрельчук С. І. понад 10 років є педагогом-організатором літнього гімназійного табору «Лідер»), який був визнаний одним з кращих газетою «Позакласний час».
7. Василенко М. А. - методиста науково-методичного центру відділу освіти. Вона запропонувала дві кандидатури на отримання стипендії у номінації «Дошкільна освіта»: вихователя-методиста Лукьянову С. В. та інструктора з фізичного виховання дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9 «Оленка» Мельничук Тетяну Василівну.
Під керівництвом Лукьянової С. В. була розроблена програма розвивального курсу з ознайомлення дітей старшого дошкільного віку з державними святами України, яка затверджена науково-методичною радою науково-методичного центру (протокол № 1 від 26.01.2017 р.). Заклад отримав І місце у дизайн-проекті оформлення території ясла-садка, як єдиного розвивального простору «Іскорка» - територія радості й розвитку». Світлана Василівна керівник творчої групи по розробці навчального посібника «Каховка рідна, ти - мій дім» для дітей старшого дошкільного віку.
Мельничук Т. В. сучасний, творчий педагог. Їй притаманний творчий пошук нових форм і методів роботи, працьовитість, принциповість. Поглиблено працює над питанням фізичного розвитку дошкільнят. Особливу увагу приділяє питанню навчання дітей основним рухам і розвитку фізичних якостей дошкільнят. За останні 5 років її вихованці 4 рази ставали переможцями міської спартакіади дошкільнят.
8. Макуху Ж. А. - головного спеціаліста відділу освіти, яка запропонувала дві кандидатури на отримання стипендії у номінації «Позашкільна освіта» керівника гуртків ЦДТ Крутько І. А. та тренера викладача КЗ «ДЮСШ» Зарецького В. С. Ірина Анатоліївна - досвідчений фахівець, вмілий організатор дитячого колективу, справжній майстер декоративно-ужиткового мистецтва. Постійний учасник виставок народних майстринь, фестивалів, виставок декоративно-прикладного мистецтва. У 2008 році гуртку під її керівництвом було присвоєно звання «Зразковий художній колектив». Висококваліфікований спеціаліст, володіє багатьма техніками: біокераміка, бісероплетіння, витинання, декупаж, квіллінг, орігамі, печворк, вишивка, вишивка стрічками, плетіння гачком, виготовлення букетних композиції із цукерок та інші. У 2015-2016 навчальному році Ірина Анатоліївна стала призером ІІ туру Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «керівник гуртка позашкільного навчального закладу»; у 2016-2017 навчальному році вона стала переможцем обласної акції «Лідер позашкілля Херсонщини».
Зарецький Валерій Спиридонович з 1991року працює на посаді тренера-викладача КЗ «ДЮСШ». За роки своєї багаторічної тренерської діяльності підготував велику кількість спортсменів-розрядників, гравців професійних і аматорських команд з баскетболу та волейболу, серед яких гравець баскетбольної збірної України А. Пустовий, гравець баскетбольної Суперліги України Є. Федорчук, гравець волейбольної Суперліги України А. Опанасець тощо. Став Чемпіоном України з баскетболу серед ветеранів 2014 року у віковій категорії 65+. У 2014 році Зарецькому Валерію Спиридоновичу було присвоєно високе спортивне звання «Заслужений тренер України».
9. Герман Є. І. - голову міському профспілки працівників освіти і науки України. Вона погодилась з усіма названими кандидатурами.
Після обговорення головуючий Гончар М. В. запропонував перейти до голосування. За підсумками голосування голова комісії Гончар М. В. оголосив результати голосування: стипендіатами Каховської міської ради у 2017 році обрані такі педагоги:
Номінація «Керівник навчального закладу»: Дилова Олена Олександрівна - заступник директора з виховної роботи Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов Каховської міської ради; Ротар Ольга Миколаївна - завідувач ясла-садка № 7 «Джерельце» Каховської міської ради.
Номінація «Загальна середня освіта»: Зубкова Тетяна Павлівна - вчитель історії Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов Каховської міської ради; Коврижна Вікторія Володимирівна - вчитель історії Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Каховської міської ради; Писаєнко Лілія Володимирівна - вчитель англійської мови та Стрільчук Світлана Іванівна - провідний бібліотекар Каховського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов Каховської міської ради.
Номінація «Дошкільна освіта»: Лукьянова Світлана Василівна - вихователь-методист дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 8 «Іскорка» Каховської міської ради; Мельничук Тетяна Василівна - інструктор з фізичного виховання дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9 «Оленка» Каховської міської ради.
Номінація «Позашкільна освіта»: Крутько Ірина Анатоліївна - керівника гуртка Центру дитячої творчості; Зарецький Валерій Спиридонович - тренер-викладач з баскетболу КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа».

ГОЛОСУВАЛИ: за - одноголосно.
ВИРІШИЛИ: 1. Призначити стипендії в розмірі 2 тис. грн. вищезазначеним педагогам та вручити в урочистій обстановці на міській освітянській конференції у серпні 2017 року; 2. Рекомендувати міському голові затвердити даний протокол власним розпорядженням.


Заступник голова комісії, головуючий М. В. Гончар

Секретар комісії В.О. Шешеня