UKR
Середа 19 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні79
Вчора2320
На цьому тижні3349
Минулого тижня6681
У цьому місяці18447
Минулого місяця33392
За весь період2526691

Про затвердження протоколу рішення комісії з призначення одноразових стипендій міської ради кращим педагогічним працівникам


На виконання рішення сесії міської ради від 26.05.2016 р. № 230/13 «Про затвердження міської програми стимулювання кращих педагогічних працівників в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2016-2020 роки», керуючись Положенням про щорічну одноразову стипендію кращим педагогічним працівникам у галузях дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, з метою стимулювання працівників освіти міста, підвищення ролі та авторитету педагогів у суспільстві, заохочення їх до творчої результативної праці, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Затвердити протокол рішення комісії з призначення стипендій Каховської міської ради кращим педагогічним працівникам в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти за 2016 рік (додається).
2. Вручити стипендії на конференції педагогічних працівників 29 серпня 2016 року.
3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова   А. А. Дяченко

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
_______________ № ________

 

Протокол № 1
засідання комісії з призначення стипендій Каховської міської ради кращим педагогічним працівникам в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2016 рік

Дата проведення: 15 серпня 2016 р.
Час проведення: 11.00
Місце проведення : відділ освіти міської ради, каб.3
Присутні члени комісії :
1. Гончар М.В. - начальник відділу освіти, голова комісії;
2. Остроумова Л.М. - завідуюча ММК, заступник комісії
3. Шешеня В.О. - головний спеціаліст відділу освіти;
4. Василенко М.А. - методист ММК;
5. Макуха Ж.А. - головний спеціаліст ;
6. Куракова Н.О. - методист ММК.
7. Герман Є.І.- голова профспілки

СЛУХАЛИ:
1. Гончара М.В. - начальника відділу освіти, голову комісії. Він повідомив, що у 2016 році сесією міської ради від 26.05.2016р №230/13 була затверджена програма стимулювання кращих педагогічних працівників в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2016-2020 роки (зі змінами) і кількість стипендій була збільшена до 10. Запропонував перейти до обговорення претендентів до нагородження у 2016 році.
2. Макуху Ж.А. - головного спеціаліста відділу освіти, члена комісії. Вона запропонувала кандидатуру на отримання стипендії у номінації «Керівник навчального закладу» директора Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської міської ради Пендальчука Віктора Михайловича та зазначила, що Пендальчук В.М. у 2016 році якісно спрацював у напрямку зміцнення навчально-матеріальної бази закладу, створив умови для функціонування ресурсного центру закладу, реалізував шкільний управлінський проект «Ініціатива» щодо опанування педагогами міста комп’ютерної грамотності.
3. Василенко М.А. - методиста ММК, яка запропонувала кандидатуру на отримання стипендії у номінації «Керівник навчального закладу» завідувача ясла-садка №10 «Казка» Ясько Тетяну Григорівну та зазначила, що під керівництвом Ясько Т.Г. був створений методичний посібник для дошкільних навчальних закладів освіти «Інтеграція ідей М. Монтессорі в освітній процес дошкільного навчального закладу», який був презентований на обласній науково-методичній раді КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради, яка проходила на базі дошкільних навчальних закладів м. Каховки 23.04.2015 р.
Заклад отримав в грудні 2015 р. І місце за участь в конкурсі новорічної іграшки серед закладів міста; ІІ та ІІІ місця у міському конкурсі «Новорічної листівки, янгола та іграшки
4. Кушнір Л,П. методиста ММК, яка запропонувала кандидатуру вчителя англійської мови Каховської гімназії Лубенець Ольги Олександрівни на отримання стипендії у номінації «Загальна середня освіта» та зазначила, що багато років поспіль учні Лубенець О.О. є переможцями міських і призерами обласних етапів предметних олімпіад (за останні п’ять років 17 переможців і призерів на рівні міста, 7 призерів обласного рівня) й конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (за 2011-2016 рр. - два переможці міського конкурсу і один призер обласного).
5. Остроумову Л.М. завідуючу ММК, яка запропонувала кандидатуру на отримання стипендії у номінації «Загальна середня освіта» заступника директора з НВР, вчителя початкових класів Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов» Христофорову Галину Анатоліївну. Вона зазначила, що Христофорова Г. А. має 2 публікації з досвіду роботи, отримала сертифікат учасника авторського семінару Ш.А. Амонашвілі «Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому просторі» (лютий 2013 р.), сертифікат учасника авторського семінару-тренінгу з викладання курсу «Культура добросусідства» в рамках проекту «Розвиток міжкультурної освіти в Україні» за підтримки Верховного комісару ОБСЄ у справах національних меншин (серпень 2015 р.)». Вчитель має призерів та переможців Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика, міських олімпіад з математики, Всеукраїнського природничо-інтерактивного конкурсу «Колосок», Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».
6. Макуху Ж.А. - головного спеціаліста відділу освіти, яка запропонувала кандидатури заступника директора з НВР, вчителя початкових класів Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Смагіну Тетяну Миколаївну та вчителя початкових класів та біології Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Шиманську Лілію Миколаївну на здобуття стипендії у номінації «Загальна середня освіта». Зазначила, що Смагіна Тетяна Миколаївна є активним учасником семінарів та вебінарів на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». У школі є ініціатором впровадження розвивального курсу «Росток». Своїм досвідом ділилась на сторінках науково- методичного журналу «Учитель початкової школи» (2012, 2015 р.). Три роки поспіль, під керівництвом Тетяни Миколаївни пришкільний табір з денним перебуванням «Світлячок» на базі Каховської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 є переможцем конкурсу огляду «Кращий дитячий табір відпочинку». Вчитель має призерів та переможців Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика, міських олімпіад з математики, Всеукраїнського природничо-інтерактивного конкурсу «Колосок», Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», Всеукраїнської математичної олімпіади «Олімпус», відслідковується динаміка збільшення учнів, які отримують відмінний і добрий результати.
Шиманська Лілія Миколаївна - досвідчений, творчий, наполегливий вчитель, яка досконало володіє різноманітними методами навчально-виховної роботи. Забезпечує високу результативність навчання За останніх два роки Шиманська Л.М. підготувала 9 призерів та переможців міських олімпіад з біології та екології. Вона також залучає дітей до науково-дослідницької діяльності у шкільній секції МАН з біології. Її вихованка Івакіна Олена 2 роки поспіль є призером обласного етапу конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Випускники Лілії Миколаївни підтверджують свої знання при складанні ЗНО з біології. Шиманська Л.М. активно займається методичною роботою як досвідчений керівник методичного шкільного об’єднання вчителів початкових класів.
8. Василенко М.А. - методиста ММК, яка запропонувала дві кандидатури на отримання стипендії у номінації «Дошкільна освіта»: керівника музичного Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9 «Оленка» Суслову Наталію Валентинівну та вихователя ясла-садка № 6 «Сонечко» Друзяк Олену Миколаївну
Друзяк О.М. підготувала та реалізовує проекти «У колі дружної родини», «Подорож сторінками екологічної книги». Вихованці Олени Миколаївни учасники різноманітних конкурсів « Маленький ерудит», «Барвограй». З питань формування соціально-ціннісної поведінки дошкільників ділиться своїм досвідом на сторінках педагогічних видань «Практичний психолог» (2014 р.), «Дитячий садок» (2015 р.).
Суслова Наталія Валентинівна працює в дитячому садку з 1994 року. Виявила високий рівень професіоналізму, творчості. Володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу. Особливу увагу надає розвитку дитячої музичної творчості шляхом застосування технології К. Орфа. Розвиває творчі здібності дітей, залучаючи їх до створення імпровізацій, партитур, придумування пісень, таночків. Має власну педагогічну систему. Розробила серію занять, дидактичних ігор та вправ по застосування системи Орфа в роботу з дошкільниками. Зробила підбірки музичного матеріалу за даною проблемою. Досвід педагога узагальнено методичним кабінетом. Якість розвитку музичних здібностей дітей складає 95%. Вихованці Суслової Н.В. неодноразово займали призові місця в дитячому музичному конкурсі «Зорецвіт талантів». Особливу уваги приділяє роботі з обдарованими дітьми. Для них веде вокальний гурток «Соловейко». Відрізняється відповідальним ставлення до своїх обов’язків, проявом методичної майстерності у своїй діяльності, вмінням проявляти творчий підхід до вирішення різноманітних педагогічних завдань. Сприяє реалізації індивідуального потенціалу кожного вихованця. Протягом останніх років є керівником міського методичного об’єднання музкерівників.
8. Шешеню В.О. - головного спеціаліста відділу освіти, яка запропонувала дві кандидатури на отримання стипендії у номінації «Позашкільна освіта»: методистів КЗ «Станція юних техніків» Щербину Оксану Вікторівну та ЦДТ Горбач Ларису Петрівну. Вона зазначила, що Щербина О.В. у 2015-2016 н.р. в обласному конкурсі з методичних розробок посіла ІІ місце та ІІІ місце в розробці програми «Художня обробка деревини». Вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» під керівництвом Щербини О.В. на Всеукраїнській виставці з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку зайняли ІІ та ІІІ місце, в обласній виставці отримали 5 призових місць з них 2- І, 2-ІІ,1-ІІІ місця).
Горбач Лариса Петрівна уміло спрямовує роботу колективу на художньо-естетичне виховання дітей. Стала переможцем обласного конкурсу сценаріїв «Перлина натхнення» 2015 р. Її вихованці неодноразові переможці міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, свят. Серед них: переможці Всеукраїнського конкурсу майстрів художнього читання « Наша земля - Україна» 2011 р., Всеукраїнського огляду - конкурсу дитячої творчості « Рятувальник очима дітей» 2011 р., обласного огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості « Таврійський барвограй» 2011 р., 2013 р. 2014 р., 2015 р., 2016 р. У 2015 році театральний коллектив «Веселка» стали переможці та нагороджений дипломом І ступенію обласного фольклорного фестивалю - конкурсу «Фольклор-фест».
9. Герман Є.І., голову міському профспілки працівників освіти. Вона погодилась з усіма названими кандидатурами.
Після обговорення голова комісії Гончар М.В. запропонував перейти до голосування.
Після підрахунку голосів голова комісії Гончар М.В. оголосив результати голосування: стипендіатами Каховської міської ради у 2016 році обрані наступні педагоги:
В номінації «Керівник навчального закладу»: Пендальчук Віктор Михайлович, директор Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської міської ради, Ясько Тетяна Григорівна, завідувача ясла-садка № 10 «Казка» Каховської міської ради; «Загальна середня освіта»: Христофорову Г. А., заступника директора з НВР, вчитель початкових класів Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Каховської міської ради, Смагіна Тетяна Миколаївна, заступника директора з НВР, вчителя початкових класів Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Каховської міської ради, Шиманська Лілія Миколаївна, вчитель початкових класів та біології Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Каховської міської ради, Лубенець Ольга Олександрівна, вчитель англійської мови Каховського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов Каховської міської ради; «Дошкільна освіта»: Суслова Наталія Валентинівна, керівника музичного Комунального дошкільного закладу (ясла-садка № 9) «Оленка» Каховської міської ради, Друзяк Олена Миколаївна, вихователя ясла-садка № 6 «Сонечко» Каховської міської ради; «Позашкільна освіта»: Горбач Лариса Петрівна, методист Центру дитячої творчості, Щербина Оксана Вікторівна - методист Комунального закладу «Станція юних техніків».

ГОЛОСУВАЛИ: за - одноголосно.
ВИРІШИЛИ: Призначити стипендії у розмірі 2 тис. грн. вищезазначеним педагогам та вручити в урочистій обстановці на конференції педагогічних працівників 29 серпня 2016 року.


Голова комісії по призначенню стипендій М. В. Гончар