UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні996
Вчора1088
На цьому тижні3205
Минулого тижня7610
У цьому місяці23461
Минулого місяця31097
За весь період2498313

Про затвердження протоколу рішення комісії з призначення одноразових стипендій міської ради кращим педагогічним працівникам


На виконання рішення 12 сесії міської ради VI скликання від 23.06.2011 р. № 204/12 «Про затвердження міської програми стимулювання кращих педагогічних працівників в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2011-2015 роки», керуючись Положенням про щорічну одноразову стипендію кращим педагогічним працівникам у галузях дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, з метою стимулювання працівників освіти міста, підвищення ролі та авторитету педагогів у суспільстві, заохочення їх до творчої результативної праці, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Затвердити протокол рішення комісії з призначення стипендій Каховської міської ради кращим педагогічним працівникам в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти за 2015 рік (додається).
2. Вручити стипендії на конференції педагогічних працівників у серпні 2015 року.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Чернявського.

 

Міський голова    О.П. Карасевич

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
____________№___________

Протокол № 1
засідання комісії з призначення стипендій Каховської міської ради кращим педагогічним працівникам в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2015 рік

Дата проведення: 28.05.2015 р.
Час проведення: 11.00
Місце проведення : міськвиконком, каб.401
Присутні члени комісії :
1. Чернявський В.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії;
2. Гончар М.В. - начальник відділу освіти, заступник голови комісії;
3. Остроумова Л.М. - завідуюча ММК;
4. Шешеня В.О. - головний спеціаліст відділу освіти;
5. Василенко М.А. - методист ММК;
6. Макуха Ж.А. - головний спеціаліст;
7. Круковська О.Я. - методист ММК.

СЛУХАЛИ:
1. Чернявського В.В. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голову комісії. Він повідомив, що у 2011 році сесією міської ради була затверджена програма стимулювання кращих педагогічних працівників в галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2011-2015 роки, у 2014 році були внесені зміни та запропонував перейти до обговорення претендентів до нагородження у 2015 році.
2. Остроумову Л.М., завідувача ММК відділу освіти, члена комісії яка запропонувала кандидатуру на отримання стипендії у номінації «Керівник навчального закладу» - директора Каховського НВК «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Амєліну Олену Олександрівну. Амєліна Олена Олександрівна працює в системі освіти 14,5 років, є директором Каховської гімназії з 2006 року, з 2004 року - член правління МГО „ДіЛО", з 2007 р. - його голова. Креативна, ініціативна, цілеспрямована, наполеглива, віддана праці особистість. На високому рівні володіє знаннями теорії й практики менеджменту, наділена високими професійними якостями, здатна приймати дієві рішення, що є запорукою ефективності управлінської діяльності.
Під управлінням Амєліної О.О. вчителі закладу дослідили і узагальнили досвід роботи з теми «Створення творчого розвиваючого освітнього середовища для реалізації індивідуальних освітніх запитів і розвитку здібностей молодших школярів». За роботу над експериментальною темою «Проектування освітнього простору прогімназії як організаційно педагогічна умова інноваційного розвитку Каховської гімназії» отримала Почесну грамоту від Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України (2013 р.). За міжатестаційний період нагороджена Почесною грамотою Голови обласної ради (2013 р.), Почесною грамотою начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації (2009 р.), Грамотою міського Голови (2014 р.).
Олена Олександрівна є постійною учасницею конференцій, тренінгів, навчальних семінарів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів (2009 -2014 рр.).
3. Шешеню В.О. головного спеціаліста, яка запропонувала кандидатури на отримання стипендії у номінації «Загальна середня освіта» - педагогічних працівників Орловську Н.В. та Стратулат О.В. Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 під керівництвом яких два роки поспіль команда учнів Каховської ЗОШ № 5 займає перше місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад, а в 2015 році у м. Луцьк отримали Гран-прі Всеукраїнського конкурсу
5. Круковську О.Я. методиста ММК, яка запропонувала кандидатуру керівника гуртків з образотворчого мистецтва ЦДТ Найдьон О.В. та відзначила, що Найдьон Оксана Володимирівна в даному закладі працює з 1996 р. керівником гуртка образотворчого мистецтва «Фантазія». За період роботи проявила як творчий, талановитий, креативний керівник гуртка, досвідчений фахівець, вмілий організатор дитячого колективу, справжній майстер декоративно - ужиткового мистецтва.
Вона та її вихованці є постійними учасниками виставок декоративно - прикладного та образотворчого мистецтва: фестивалів «Різдвяні зорі», « Барви рідного краю», «Покровська ярмарка», «Місто майстрів» , «Каховський узвіз», виставок декоративно-прикладного мистецтва у містах: м. Київ (Палац «Україна» та «Український дім») , м. Херсон (музично-драматичний театр ім. М.Г. Куліша, ДКТ) , м. Нова Каховка (міська галерея, «Таврійський ярмарок»), м. Каховка персональні виставки (міський історичний музей, виконавчий комітет Каховської міської ради, Палац культури «Меліоратор», ЦДТ тощо).
Керівник створює найкомфортніші умови навчання та виховання дітей, має свій власний стиль, неординарний підхід, що виражається креативністю, яскравістю та якістю. Особливу увагу приділяє розвитку комунікативних здібностей, вміло організовує навчально - вихований процес, забезпечуючи участь вихованців у екскурсіях, походах, святах та інших заходах.
Вихованці Найдьон О.В. неодноразово ставали переможцями різноманітних конкурсів міського , обласного та Всеукраїнського рівнів.
Нагула Т. переможець (ІІІ місце) Всеукраїнського конкурсу «Намалюй соняшник» 2013 р., переможець міського конкурсу «Очима дитини на бюджет України», 2014 р.
8 вихованців стали переможцями міського конкурсу «Акварелі райдуги», 2014 р.
7 вихованців стали переможцями обласного конкурсу «Мій рідний край - Херсонщина моя», 2014 р.
Освітянська діяльність Найдьон О.В. відзначена грамотами відділу освіти Каховської міської ради, управлінням культури і туризму обласної державної адміністрації, відзнаками міського голови.
6. Василенко М.А., методиста ММК запропонувала кандидатуру на отримання стипендії у номінації «Дошкільна освіта» завідувача ясла-садка № 9 «Оленка» Кириченко Т.М.  Кириченко Тетяна Миколаївна є завідувачем дитячого садка санаторного типу. В своїй управлінської діяльності керується сучасною нормативно-правової політикою функціонування і розвитку дошкільної освітньої установи, грамотно поєднує адміністративні та суспільні форми управління.   Пріоритетним напрямком у роботі колективу є робота зі зміцнення здоров’я та профілактики захворювань у дошкільників.
            Основною метою своєї роботи вважає створення комфортного розвивального середовища для дітей та роботи педагогічного колективу, а також формування професійної компетентності педагогів у сфері спілкування.
У дитячому саду створені хороші умови для організації корекційно-оздоровчої, фізкультурної та освітньо-виховної роботи.
           Під керівництвом і за безпосередньої участю Кириченко Т.М. у дитячому садку розроблена програма «Здоров’я», створені умови для інноваційної діяльності педагогів: організована робота спецкурсів для дошкільників за сучасними педагогічними технологіями, розроблені ряд авторських парціальних програм.  Особливе місце в управлінській діяльності Кириченко Т.М. займає кадрова політика. Моніторингу професійними компетенції педагогічного колективу показує стабільне зростання професійного рівня сучасних педагогів.
Високий професіоналізм педагогів підтверджують наступні результати:
сертифікат переможця у Всеукраїнському конкурсі-захисті сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю»;
учасник Всеукраїнського огляду відео матеріалів за темою «Здоров’я збережувальні технології в ДНЗ»;
ІІІ місце у обласному конкурсі на «Кращий інтернет-сайт»;
Участь в Фестивалі педагогічних ідей «Гуманізація освітнього простору» до 70-ти річного ювілею створення КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» та у Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей «Гуманізація освітнього простору у вимірі педагогіки В.О.Сухомлинського».
        Як керівник нової формації, Кириченко Т.М. вміє будувати організаційну структуру управління освітньою установою, спрямовану на використання інноваційних технологій і оновлення процесу освіти.
Прагненням до постійного накопичення і вдосконалення знань, доброзичливістю, працьовитістю, захопленістю новими ідеями Кириченко Т.М. завоювала повагу в колективі. Відрізняється відповідальним ставленням до своїх обов’язків, прагненням до прояву управлінської майстерності у своїй діяльності, вміння проявляти творчий підхід до вирішення різноманітних педагогічних завдань.
Кириченко Т.М. неодноразово нагороджувалася почесними грамотами за творчу працю по вихованню дітей, має звання «Відмінник освіти України».
Щира увага до людей, такт, делікатність у спілкуванні сприяє творчій роботі педагогів та формуванню сприятливого психологічного мікроклімату в колективі.
Після обговорення голова комісії Чернявський В.В. наголосив, що всі присутні члени комісії голосують таємно через бюлетені із зазначенням номінацій і кандидатур у кожній номінації.
Після підрахунку голосів голова комісії Чернявський В.В. оголосив результати голосування:
Таким чином, стипендіатами Каховської міської ради у 2015 році обрані наступні педагоги:
У номінації «Керівник навчального закладу»: Амєліна Олена Олександрівна - директор з навчально-виховної роботи Каховського НВК «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»;
У номінації «Загальна середня освіта»: Стратулат О.В. педагог-організатор Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 та Орловська Н.В. вчитель біології цієж школи
У номінації «Позашкільна освіта»: керівник гуртка з образотворчого мистецтва ЦДТ Найдьон О.В.
У номінації «Дошкільна освіта»: завідуюча ясла-садка № 9 «Оленка» Кириченко Тетяна Миколаївна;
ГОЛОСУВАЛИ: за - одноголосно.
ВИРІШИЛИ: Призначити стипендії у розмірі 2 тис. грн. вищезазначеним педагогам та вручити в урочистій обстановці на конференції педагогічних працівників у серпні 2015 року.


Заступник голови комісії     М.В.Гончар

Секретар комісії     В.О. Шешеня