UKR
Вівторок 16 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні462
Вчора955
На цьому тижні1417
Минулого тижня6083
У цьому місяці16117
Минулого місяця34012
За весь період2459872

Про затвердження протоколу № 1 від 13.12.2021 рішення комісії по призначенню персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади на 2021 рік


Відповідно до Закону України "Про основні засади молодіжної політики" від 27.04.2021 № 1414-ІХ, Постанови Кабінету Міністрів України від 02.06.2021 № 579 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2021-2025 роки, згідно з рішеннями сесій міської ради від 24.11.2016 № 420/23 "Про міську комплексну Програму "Молодь" на 2017-2021 роки" та від 25.11.2021 № 924/21 "Про Програму «Стипендії міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади»", з метою виховання лідерів молодіжного руху та сприянню розвитку молодіжного руху громади, матеріального стимулювання та засвідчення особистих досягнень кращих представників обдарованої молоді і подальшого їх творчого розвитку, керуючись пунктом 20 статі 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":
1. Затвердити протокол та рішення комісії по призначенню персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади на 2022 рік (протокол № 1 від 13.12.2021 додається): в номінації "Освіта" - Трофимчук Мирослава Миколаївна та Кудлай Олексій Андрійович; в номінації "Спорт" - Бутенко Ілля Юрійович та Міхеєнко Ангеліна Степанівна; в номінації "Культура" - Свідзінський Артем Олегович та Щаднева Аліна Олександрівна; в номінації "Молодіжна політика" - Панченко Януш Олександрович, Осіння Ірина Сергіївна та Захарченко Жанна Олександрівна; в номінації "Студенство" - Кісель Ольга Сергіївна.
2. Відділу у справах молоді та спорту, управлінню освіти, управлінню культури і туризму, Каховському агротехнологічному фаховому коледжу забезпечити виконання цього розпорядження у 2022 році.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Галину Гондареву.

Міський голова Віталій НЕМЕРЕЦЬ

Затверджено
розпорядження міського
голови
_________ № _________

 

КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОТОКОЛ
засідання комісії по призначенню персональних стипендій
міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади
на 2022 рік

13.12.2021 каб. 401 1600 м. Каховка № 1

 

Голова комісії - Гондарева Г.В., перший заступник міського голови.
Заступник голови комісії - Кашулін С.Г., начальник відділу у справах молоді та спорту.
Секретар комісії - Базилевич В.І., заступник начальника відділу у справах молоді та спорту.
Присутні: члени комісії: Гончарова І.А., Радченко О.В., Гончар М.В., Комягін П.В., Сіренко Н.Є., Круковська О.Я., Чайка Л.А., Пантелеєва Н.Ф.

Гондарева Г.В.: з 11 членів комісії присутні 11. Кворум є. Які будуть пропозиції?
Гончарова І.А.: пропоную розпочати.
Гондарева Г.В.: прошу голосувати. Одноголосно. На порядку денному сім основних питань і восьме - "Різне". Чи є у присутніх зауваження або доповнення до порядку денного? Немає. Тоді голосуємо. Хто "За"? Всі "За". Порядок денний прийнятий одноголосно.
1 питання. Слухали: заступника начальника відділу у справах молоді та спорту, секретаря комісії по призначенню персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади на 2022 рік Базилевич В.І. про рішення сесії Каховської міської ради від 25.11.2021 № 964/21 "Про Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади" та про розпорядження міського голови від 10.12.2021 № 252-р «Про затвердження складу комісії по призначенню персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді на 2022 рік»
Гондарева Г.В.: якщо питань немає, прошу інформацію взяти до відома.
2 питання. Слухали: начальника управління освіти Круковську О.Я. про Подання кандидатур на призначення персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади в номінації "Освіта" на 2022 рік (подання додаються).
Виступили: Базилевич В.І.: документи на номінантів в порядку і відповідають вимогам Програми "Стипендії міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади".
Кашулін С.Г.: як ми будемо голосувати - одразу за дві кандидатури чи окремо по кожній кандидатурі?
Гондарева Г.В.: пропоную голосувати відкритим голосуванням по черзі за кожну кандидатуру. Прошу голосувати. Всі "За". Одноголосно. Рішення прийнято. Тепер прошу голосувати за кожну з кандидатур. Хто за те, щоб кандидатуру Трофимчук Мирослави Миколаївни було обрано стипендіаткою в номінації "Освіта"? "За" - 10 чол. "Утримався" - 1 чол. Рішення прийнято.
Гондарева Г.В.: прошу проголосувати. Хто за те, щоб кандидатуру Кудлай Олексія Андрійовича було обрано стипендіатом в номінації "Освіта"? "За" - 11 чол. Одноголосно. Рішення прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади в номінації "Освіта" у 2022 році учениці Каховського НВК "Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов" Трофимчук Мирославі Миколаївні та учню ЗОШ № 5 Кудлай Олексію Андрійовичу.
3 питання. Слухали: начальника відділу у справах молоді та спорту, заступника голови комісії по призначенню стипендій міської ради для обдарованої молоді Кашуліна С.Г. про Подання кандидатур на призначення персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади в номінації "Спорт" на 2022 рік (подання додаються).
Виступили: Базилевич В.І.: документи на номінантів в порядку і відповідають вимогам Програми "Стипендії міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади".
Гондарева Г.В.: якщо питань, доповнень або зауважень немає, то прошу голосувати за кандидатури в номінації "Спорт". Хто за те, щоб кандидатуру Бутенко Іллі Юрійовича було обрано стипендіатом в номінації "Спорт"? "За" - 11 чол. Одноголосно. Рішення прийнято.
Гондарева Г.В.: Хто за те, щоб кандидатуру Міхеєнко Ангеліни Степанівни було обрано стипендіаткою в номінації "Спорт"? "За" - 11 чол. Одноголосно. Рішення прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади в номінації "Спорт" у 2022 році чемпіону та призеру Херсонської області з баскетболу серед юнаків 2007-2008 р.н., учаснику чемпіонату України в групі «А» в складі команди ЮДЮСШ «Хімік» м. Южне Бутенко Іллі Юрійовичу та спортсменці Каховської філії регіонального центру «Інваспорт» та Херсонської обласної ДЮСШ, переможниці та призерці Чемпіонату України з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю Міхеєнко Ангеліні Степанівні.
4 питання. Слухали: начальника відділу культури Сіренко Н.Є. про Подання кандидатур на призначення персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади в номінації "Культура" на 2022 рік (подання додаються).
Виступили: Базилевич В.І.: документи на номінантів в порядку і відповідають вимогам Програми "Стипендії міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади".
Радченко О.В.: в цій номінації претендентів більше, ніж стипендій, то ж кожен з членів комісії може віддати свій голос тільки двічі, чи не так?
Кашулін С.Г.: так. Я прошу секретаря комісії нагадати вимоги до претендентів.
Базилевич В.І.: (зачитала вимоги відповідно до рішення сесій від 25.11.2021 № 964/21 "Про Програму «Стипендії міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади», п. 1.3.)
Гондарева Г.В.: якщо питань, доповнень або зауважень немає, то прошу голосувати за кандидатури в номінації "Культура". Хто за те, щоб кандидатуру Жилки Анни Романівни було обрано стипендіаткою в номінації "Культура"? "За" - 4 чол., "Проти" - 1 чол., "Утрималось" - 6 чол. Рішення НЕ прийнято.
Гондарева Г.В.: Хто за те, щоб кандидатуру Свідзінського Артема Олеговича було обрано стипендіатом в номінації "Культура"? "За" - 11 чол. Одноголосно. Рішення прийнято.
Гондарева Г.В.: Хто за те, щоб кандидатуру Щадневої Аліни Олександрівни було обрано стипендіаткою в номінації "Культура"? "За" - 9 чол., "Утрималось" - 2 чол. Рішення прийнято.
Гондарева Г.В.: Хто за те, щоб кандидатуру Пільщикова Владислава Олеговича було обрано стипендіатом в номінації "Культура"? "За" - 2 чол., "Проти" - 2 чол., "Утрималось" - 7 чол. Рішення НЕ прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади в номінації "Культура" у 2022 році учню Каховської школи мистецтв, неодноразовому дипломанту міжнародних та всеукраїнських конкурсів Свідзінському Артему Олеговичу та режисерці театралізованих заходів Каховського міського культурно-методичного закладу Щадневій Аліні Олександрівні.
5 питання. Слухали: заступника начальника відділу у справах молоді та спорту, секретаря комісії по призначенню стипендій міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади на 2022 рік Базилевич В.І. про подання кандидатур на призначення персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади в номінації "Молодіжна політика" на 2022 рік (подання додаються).
Виступили: Кашулін С.Г.: документи на номінантів в порядку і відповідають вимогам Програми "Стипендії міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади".
Гондарева Г.В.: якщо питань, доповнень або зауважень немає, то прошу голосувати за кандидатури в номінації "Молодіжна політика". Хто за те, щоб кандидатуру Панченко Януша Олександровича було обрано стипендіатом в номінації "Молодіжна політика"? "За" - 11 чол. Одноголосно. Рішення прийнято.
Гондарева Г.В.: Хто за те, щоб кандидатуру Осінньої Ірини Сергіївни було обрано стипендіаткою в номінації "Молодіжна політика"? "За" - 11 чол. Одноголосно. Рішення прийнято.
Гондарева Г.В.: Хто за те, щоб кандидатуру Захарченко Жанни Олександрівни було обрано стипендіаткою в номінації "Молодіжна політика"? "За" - 10 чол., "Утрималось" - 1 чол. Рішення прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади в номінації "Молодіжна політика" у 2022 році засновнику та керівнику ГО "Суспільство циган Південного краю "Романо Тхан" Панченко Янушу Олександровичу, співорганізаторці турнірів в рамках проєкту "Каховський міський відкритий турнір зі спортивної версії гри "Що? Де? Коли?" Осінній Ірині Сергіївні, членкині міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради Захарченко Жанні Олександрівні.
6 питання. Слухали: заступника директора з виховної роботи Каховського агротехнологічного фахового коледжу Чайку Л.А. про подання кандидатур на призначення персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади в номінації "Студенство" на 2022 рік (подання додаються).
Виступили: Кашулін С.Г.: документи на номінантку в порядку і відповідають вимогам Програми "Стипендії міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади".
Гондарева Г.В.: якщо питань, доповнень або зауважень немає, то прошу голосувати за кандидатуру в номінації "Студенство". Хто за те, щоб кандидатуру Кісель Ольги Сергіївни було обрано стипендіаткою в номінації "Студенство"? "За" - 11 чол. Одноголосно. Рішення прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади в номінації "Студенство" у 2022 році студентці ІІІ курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Каховського агротехнологічного фахового коледжу Кісель Ользі Сергіївні.
7 питання. Слухали: першого заступника міського голови, голову комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2022 рік Гондареву Г.В. про винесення рішення по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2022 рік.
Виступили: Гондарева Г.В.: таким чином, за рішенням комісії по призначенню персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади, персональними стипендіатами на 2022 рік обрано:
- в номінації "Освіта": Трофимчук Мирослава Миколаївна та Кудлай Олексій Андрійович;
- в номінації "Спорт": Бутенко Ілля Юрійович та Міхеєнко Ангеліна Степанівна;
- в номінації "Культура": Свідзінський Артем Олегович та Щаднева Аліна Олександрівна;
- в номінації "Молодіжна політика": Панченко Януш Олександрович, Осіння Ірина Сергіївна та Захарченко Жанна Олександрівна;
- в номінації "Студенство": Кісель Ольга Сергіївна.
Гондарева Г.В.: відділу у справах молоді та спорту:
1) підготувати до 24 грудня 2021 року відповідний проєкт розпорядження міського голови "Про затвердження протоколу рішення комісії по призначенню персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади на 2022 рік";
2) підготувати інформацію про рішення комісії на чергове засідання міської Ради з питань молодіжної політики (в січні 2022 року);
3) інформацію про рішення комісії розміститии на офіційному сайті Каховської міської територіальної громади та запропонувати для ЗМІ.
8 питання. Різне.
Слухали: Базилевич В.І., яка зауважила, що кількість стипендій (10) та їх сума (6220 грн.кожна) залишились на рівні минулого року, хоча кількість талановитої молоді збільшилась із розширенням територіальних меж Каховської громади, а також звернулась до представників депутатського корпусу з проханням розглянути можливість збільшення кількості стипендій та суми виплат по ним.
Гондарева Г.В.: дякую всім за роботу по відбору номінантів та підготовці їх документів на комісію. Засідання комісії по призначенню персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді Каховської міської територіальної громади на 2022 рік оголошую закритим.


Перший заступник міського голови, голова комісії
по призначенню персональних стипендій міської
ради для обдарованої молоді Каховської міської
територіальної громади на 2022 рік Галина Гондарева


Начальник відділу у справах молоді та спорту,
заступник голови комісії по призначенню
персональних стипендій міської ради для
обдарованої молоді Каховської міської
територіальної громади на 2022 рік Сергій Кашулін


Заступник начальника відділу у справах молоді
та спорту, секретар комісії по призначенню
персональних стипендій міської ради для
обдарованої молоді Каховської міської
територіальної громади на 2022 рік Владислава Базилевич