UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні982
Вчора1088
На цьому тижні3191
Минулого тижня7610
У цьому місяці23447
Минулого місяця31097
За весь період2498299

Про затвердження протоколу № 1 від 09.12.2019 рішення комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік(оновлено)


Відповідно до Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді" та Декларації Верховної Ради України від 15.12.1992 № 2859-XII "Про загальні засади державної молодіжної політики", а також відповідно до Постанови Верховної Ради України від 23.02.2017 № 1908-VIII "Про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: "Ціннісні орієнтації сучасної української молоді", на виконання в місті Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 148 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2016-2020 роки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", згідно з рішеннями сесій міської ради від 24.11.2016 року № 422/23 "Про міську Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" та від 26.07.2018 № 1176/58 "Про внесення змін та доповнень до рішення сесії міської ради від 24.11.2016 № 421/23 "Про міську Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді", з метою виховання лідерів молодіжного руху та сприянню розвитку молодіжного руху міста, матеріального стимулювання та засвідчення особистих досягнень кращих представників обдарованої молоді міста і подальшого їх творчого розвитку, керуючись пунктом 20 статі 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":
1. Затвердити протокол та рішення комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік (протокол № 1 від 09.12.2019 додається): у в номінації "Освіта" - Волощук Ангеліна Юріївна та Майстренко Софія Олексіївна; у номінації "Спорт" - Беднін Дмитро Євгенійович, Міхеєнко Ангеліна Степанівна та Немерець Аліна Віталіївна; у номінації "Культура" - Пішта Вікторія Іванівна та Червяк Віолета Олександрівна; у номінації "Молодіжна політика" - Нечитовський Костянтин Вікторович, Скляр Юрій Олексійович та Сошнікова Софія Сергіївна.
2. Відділу у справах молоді та спорту (Зубков В.А.), управління освіти, відділу культури (Садова А.М.) забезпечити виконання цього розпорядження у 2020 році.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Потоскуєва О.В.

Міський голова                  А.А.Дяченко


Затверджено
розпорядження міського голови
_____________ № _____


КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОТОКОЛ
засідання комісії по призначенню персональних стипендій
Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік

09.12.2019                           м. Каховка № 1

 

Голова - Потоскуєв О.В.
Секретар - Кашулін С.Г.
Присутні: члени ради: Зубков В.А., Пантелеєва Н.Ф., Сіренко Н.Є., Кондратюк А.М. Круковська О.Я., Соколова Л.О., Затуринська А.Д.

Потоскуєв О.В.: з 11 членів комісії присутні 9. Які будуть пропозиції? Кворум є.
Зубков В.А.: пропоную розпочати.
Потоскуєв О.В.: Прошу голосувати. Одноголосно. На порядку денному в нас основних вісім питань і дев’яте - "Різне". Чи є у присутніх доповнення або побажання до порядку денному? Не має. Тоді голосуємо. Хто "За"? Всі "За". Порядок денний прийнятий одноголосно. Секретар нашого засідання (згідно з розпорядженням міського голови від 19.11.2019 № 240-р "Про затвердження складу комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік") є заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Кашулін С.Г.
1 питання. Слухали: заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голову комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік Потоскуєва О.В.
Виступили: голова комісії надав інформацію щодо відповідності поданих документів на 9 номінантів і які відповідають рішенням сесії міської ради від 14.11.2016 № 301 "Про міську Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" та від 26.07.2018 № 1176/58 "Про внесення змін та доповнень до рішення сесії міської ради від 24.11.2016 № 421/23 "Про міську Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді". Крім цього звернув увагу, що в номінації "Ліцей" номінант відсутній, а тому кандидатів на цю стипендію двоє.
2 питання. Слухали: начальника відділу у справах молоді та спорту, заступника голови комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік Зубкова В.А. (Копія розпорядження міського голови від 19.11.2019 № 240-р "Про затвердження складу комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік" додається).
Виступили: Потоскуєв О.В.: якщо питань немає то прошу інформацію взяти до відома.
3 питання. Слухали: головного спеціаліста відділу розвитку освіти управління освіти Круковську О.Я. про Подання кандидатур на призначення персональних стипендій Каховської міської ради в номінації "Освіта" на 2020 рік (Подання додаються).
Виступили: Зубков В.А.: документи на номінантів в порядку і відповідають Положенню про персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді.
Соколова Л.О.: голосуємо зразу за дві кандидатури чи по черзі?
Потоскуєв О.В.: зразу за дві кандидатури. Якщо питань, доповнень або зауважень немає то прошу голосувати. Хто за дві кандидатури в номінації "Освіта" - Волощук Ангеліну Юріївну та Майстренко Софію Олексіївну. Хто "За"? Всі "За". Одноголосно. Рішення прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію Каховської міської ради в номінації "Освіта" у 2020 році ученицям 11 класу Каховського НВК "Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов" Волощук Ангеліні Юріївні та Майстренко Софії Олексіївні.
4 питання. Слухали: заступника начальника відділу у справах молоді та спорту, секретаря комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік Кашуліна С.Г. про Подання кандидатур на призначення персональних стипендій Каховської міської ради в номінації "Спорт" на 2020 рік (Подання додаються).
Виступили: Зубков В.А.: документи на номінантів в порядку і відповідають Положенню про персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді.
Потоскуєв О.В.: якщо питань, доповнень або зауважень немає то прошу голосувати за кандидатури в номінації "Спорт" Бедніна Дмитра Євгенійовича та Немерець Аліну Віталіївну. Хто "За"? Всі "За". Одноголосно. Рішення прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію Каховської міської ради в номінації "Спорт" у 2020 році тренеру-викладачу з кікбоксингу ДЮСШ Каховської міської ради Бедніну Дмитру Євгенійовичу та учениці ЗОШ № 1, спортсменці ГО «Новокаховська федерація таеквон-до» та СК «Хва Ранг До», кандидату у майстри спорту України з таеквон-до (ІТФ) Немерець Аліні Віталіївні.
5 питання. Слухали: головного спеціаліста відділу культури Сіренко Н.Є. про Подання кандидатур на призначення персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді в номінації "Культура" на 2020 рік. (Подання додаються).
Виступили: Зубкова В.А.: документи на номінантів в порядку і відповідають Положенню про персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді.
Потоскуєв О.В.: якщо питань, доповнень або зауважень немає то прошу голосувати за кандидатури в номінації "Культура" Пішта Вікторію Іванівну та Червяк Віолету Олександрівну. Хто "За"? Всі "За". Одноголосно. Рішення прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію Каховської міської ради в номінації "Культура" у 2020 році учасниці зразкового Театру юного глядача «Едельвейс» МПК "Меліоратор" Пішта Вікторії Іванівні та учениці Каховської школи мистецтв по класу «Фортепіано» Червяк Віолеті Олександрівні.
6 питання. Слухали: начальника відділу у справах молоді та спорту, заступника голови комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік Зубкова В.А про Подання кандидатур на призначення персональних стипендій Каховської міської ради в номінації "Молодіжна політика" на 2020 рік (Подання додається).
Виступили: Зубков В.А.: документи на номінантів в порядку і відповідають Положенню про персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді.
Потоскуєв О.В.: якщо питань, доповнень або зауважень немає то прошу голосувати за кандидатури в номінації "Молодіжна політика" Нечитовського Костянтина Вікторовича, Скляра Юрія Олексійовича та Сошнікову Софію Сергіївну. Хто "За"? Всі "За". Одноголосно. Рішення прийнято.
Вирішили: надати персональну стипендію Каховської міської ради в номінації "Молодіжна політика" у 2020 році члену Каховського відокремленого підрозділу ГО "Молодіжний клуб Джура" - "Каховські джури", наставнику куріння "Джура" (ЗОШ № 4) Каховської паланки УДЮТ "Січ" Нечитовському Костянтину Вікторовичу, Скляру Юрію Олексійовичу, редактору Каховської Відкритої ліги КВН, олодіжному лідеру Каховки 2019 року та члену ММГО «ДіЛО», члену ініціативної групи "ГУК" Сошніковій Софії Сергіївні.
7 питання Слухали: заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голову комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік Потоскуєва О.В.
Виступили: Потоскуєв О.В.: я вже говорив, що в номінації "Ліцей" номінант відсутній, а у нас є ще дві кандидатури на цю стипендію (в номінації "Молодіжна політика" і в номінації "Спорт"). Відповідно до пункту 1.5. "Положення про персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді", а саме: "У випадку коли в одній із номінацій будуть відсутні (1 або 2) кандидати на стипендію комісія з визначення кандидатів для призначення Стипендій має право надати стипендію кандидатам з інших номінацій". У нас є дві кандидатури на ще одну стипендію, а саме: в номінації "Спорт" - Міхеєнко Ангеліна Степанівна та в номінації "Молодіжна політика" - Мінська Олеся Валентинівна. Слово надається заступнику начальника відділу у справах молоді та спорту Кашуліну Сергію Геннадійовичу.
Кашулін С.Г.: Міхеєнко Ангеліна Степанівна, учениця 9-го класу ЗОШ № 6, спортсменка Каховської філії регіонального центру «Інваспорт» (з вадами слуху) та відділення легкої атлетики ДЮСШ. У 2019 року виконала норматив ІІ спортивного розряду з легкої атлетики. В 2018 та 2019 році Ангеліна стає чемпіоном обласної Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю. У 2018 році в м. Миколаїв виборює три медалі (дві бронзи та срібло) в окремих видах легкої атлетики у фіналі ХХV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе». У 2019 році в м. Одесі вона у фіналі XXVI Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» виборює три срібні медалі в окремих видах легкої атлетики (біг 100 м, біг 200 м, стрибки у довжину). Брала участь в складі збірної команди Херсонської області в командному Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків та дівчат (2004 р. н. та молодші) у вересні 2019 року в м. Кропивницький. У жовтні 2019 року в смт. Лазурне стала у своїй віковій категорії срібним призером у стрибках в довжину на Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та Відкритому чемпіонаті АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків. Виходячи із сказаного, прошу членів комісії проголосувати за кандидатуру Міхеєнко Ангеліни.
Потоскуєв О.В.: слово надається начальнику відділу у справах молоді та спорту Зубкову Віктору Анатолійовичу.
Зубков В.А.: Мінська Олеся Валентинівна є членом ММГО "Мотоклуб "Колеса Дракона", членом Каховської паланки УДЮТ "Січ", членом Громадської ради. З 2008 року вона берегиня ГО "Каховське Козаче товариство". В 2018-2019 роках була членом міських оргкомітетів по організації та проведенню молодіжних та козацьких заходів міста (День Соборності України, День пам’яті Героїв Крут, День пам’яті та примирення, День Молоді, День Державного прапору, День незалежності України, День Українського козацтва, День захисника України, День Збройних Сил України тощо). Один з організаторів: Всеукраїнського мотофестивалю "Тачанка" (2010-2019), молодіжного польового табору "Острівна республіка" (2018), "Острів Робінзона" (2019), таборових зборів козачат "Січ на Івана Купала" (2018-2019) та "Соснова січ" (2017-2019), молодіжно-патріотичного польового табору "Молода Січ" (2017). В травні 2019 року була одним з організаторів табору козачат, який проводився вперше - "Кам’янська Січ 2019" (с. Республіканець). В таборах організовувала проведення квестів, конкурсів художньої самодіяльності, "Краща газета табору", тощо. Член ініціативної групи "Збережемо нашу історичну спадщину" (переможець міського конкурсу соціальних проектів та програм) та учасниця реалізації її молодіжних проектів протягом, в тому числі "Каховка туристична" (2017). В рамках цього проекту сприяла проведенню конкурсу на кращу екскурсію Каховкою тощо. в 2017-2018 роках була нагороджена грамотою міського голови. В 2019 році, за активну участь в розвитку молодіжного руху та участь в громадському житті міста, а також з нагоди Дня молоді була нагороджена грамотою міського голови. Стипендіат міської Ради для обдарованої молоді 2019 року. Прошу членів комісії проголосувати за кандидатуру Мінської Олесі Валентинівни.
Потоскуєв О.В.: ми послухали характеристики двох кандидатів, а тепер переходимо до голосування. Відповідно до пункту 2.5. "Положення про персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді", за "пропозицією голови (заступника) Комісії та за згодою
більшості членів Комісії голосування по кандидатурам може бути, як відкритим так і таємним". Які будуть пропозиції?
Зубков В.А.: пропоную голосувати таємно.
Потоскуєв О.В.: є ще пропозиції? Не має. Тоді прошу голосувати за пропозицію Віктора Анатолійовича. Хто за те щоб голосування по 10-й кандидатурі було таємним? Всі "За". Одноголосно. Рішення прийнято.
Зубков В.А.: ви всі отримали листок голосування, де написано дві кандидатури Міхеєнко і Мінська. Вам треба обрати одну кандидатуру і проти неї поставити плюс.
Потоскуєв О.В.: голосуємо.
(Йде процес голосування)
Потоскуєв О.В.: прошу листки голосування передати Кашуліну Сергію Геннадійовичу.
Кашулін С.Г.: Міхеєнко Ангеліна Степанівна - 6 голосів; Мінська Олеся Валентинівна - 3 голоси.
Потоскуєв О.В.: таким чином, 10-м стипендіатом Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік в номінації "Спорт" стає Міхеєнко Ангеліна Степанівна. Рішення прийнято. А ми переходимо до останнього питання.
8 питання. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голову комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік Потоскуєва О.В. про винесення рішення по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік: таким чином, за рішенням комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді, персональними стипендіатами Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік обрано: - в номінації "Освіта" - Волощук Ангеліна Юріївна та Майстренко Софія Олексіївна;
- в номінації "Спорт" - Беднін Дмитро Євгенійович, Міхеєнко Ангеліна Степанівна та Немерець Аліна Віталіївна;
- в номінації "Культура" - Пішта Вікторія Іванівна та Червяк Віолета Олександрівна;
- в номінації "Молодіжна політика" - Нечитовський Костянтин Вікторович, Скляр Юрій Олексійович та Сошнікова Софія Сергіївна.
Потоскуєв О.В.: відділу у справах молоді та спорту (В.А.Зубков):
1) підготуйте до 14 грудня 2019 року відповідний проект розпорядження міського голови "Про затвердження протоколу рішення комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік"; 2) підготуйте також інформацію на чергове засідання міської Ради з питань молодіжної політики (в січні 2020 року); 3) інформацію про рішення комісії розмістіть на офіційному сайті територіальної громади міста та в групу "Каховська міська рада" у соцмережі facebook і надайте в ЗМІ.

 

Заступник міського голови з питань діяльності
виконавчих органів ради, голова комісії по
призначенню стипендій Каховської міської ради
для обдарованої молоді на 2020                                                   О.В.Потоскуєв

Начальник відділу у справах молоді та спорту,
заступник голови комісії по призначенню
персональних стипендій Каховської міської
ради для обдарованої молоді на 2020 рік                                      В.А.Зубков

Заступник начальника відділу у справах молоді
та спорту, секретар комісії по призначенню
персональних стипендій Каховської міської
ради для обдарованої молоді на 2020 рік                                       С.Г.Кашулін