UKR
Вівторок 16 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні424
Вчора955
На цьому тижні1379
Минулого тижня6083
У цьому місяці16079
Минулого місяця34012
За весь період2459834

Про забезпечення автоматизованого звіряння розрахунків витрат підприємств, що надають послуги, на відшкодування збитків, пов’язаних з наданням пільг, які фінансуються за рахунок коштів державного та міського бюджету


З метою забезпечення пільгового та ефективного використання бюджетних коштів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного та міського бюджетів, відповідно до абзацу дванадцятого Указу Президента України від 05.05.2004 року № 506 «Про додаткові заходи щодо вдосконалення системи здійснення соціальних виплат громадянам», пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 року № 256 «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету», Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117, наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 10 січня 2007 року № 7 «Про стан впровадження інформаційної системи Єдиного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги», статтею 91Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 19 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Керівникам підприємств, організацій та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що надають послуги на житлово-комунальні послуги та послуги зв’язку, забезпечити щомісяця подання управлінню праці та соціального захисту населення розрахунки витрат на відшкодування збитків, пов’язаних з наданням у минулому місяці пільг особам, які згідно з чинним законодавством мають на них право, в паперовому та електронному вигляді, електронних файлів обміну для проведення автоматизованих звірянь інформації по різновидам послуг, що вони надають та площах помешкань пільговиків до 15 числа щомісяця.
2. Управлінню праці та соціального захисту населення (Скрипніченко А.В.):
3.1. Повідомити підприємствам, що надають послуги про вимоги до формату файла відповідно до форми № 2-пільга «Розрахунок витрат на відшкодування збитків, пов’язаних з наданням пільг», а також файлів, що містять інформацію про різновиди послуг та площі помешкань пільговиків.
3.2. Забезпечити надання підприємствам - надавачам послуг електронних файлів - запитів до 5 числа щомісячно.
3.3. Опрацювання управлінням електронних файлів - відповідей, наданих організаціями - надавачами послуг до 20 числа щомісяця.
3.4. Взяти до відома, що пунктами 3, 11 Положення передбачені щомісячні автоматизовані звіряння інформації, яка міститься в Єдиному державному автоматизованому реєстрі, з інформацією, що надходить від підприємств та організацій, які надають послуги зазначеним категоріям громадян. У разі виявлення розбіжностей щодо загальної кількості пільговиків або розміру пільг, які надаються конкретній особі, не проводити розрахунки, що стосується виявлених розбіжностей, до уточнення цієї інформації.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кожем’якіна О.В..

 

Міський голова     А.А. Дяченко