UKR
Субота 02 Грудня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні133
Вчора1043
На цьому тижні3984
Минулого тижня5729
У цьому місяці1176
Минулого місяця18620
За весь період2287277

Про створення робочої групи по боротьбі з несанкціонованою (стихійною) торгівлею та з контролю діяльності об’єктів сезонної та виїзної торгівлі


З метою ліквідації осередків несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Каховської міської територіальної громади у невстановлених для цього місцях, якісного покращення благоустрою, недопущення інфекційних захворювань і продовольчої небезпеки споживчого ринку, керуючись статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити склад робочої групи по боротьбі з несанкціонованою

(стихійною) торгівлею та з контролю діяльності об’єктів сезонної та виїзної торгівлі, що додається.

2. Робочій групі по боротьбі з несанкціонованою (стихійною) торгівлею та з контролю діяльності об’єктів сезонної та виїзної торгівлі розробити та затвердити графік регулярних скоординованих рейдів мобільних груп по ліквідації несанкціонованої (стихійної) вуличної торгівлі за участю правоохоронних органів і виконавчих органів міської ради.

3. За результатами перевірок членам групи, згідно зі своїми службовими повноваженнями, вирішувати питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у порушеннях.

4. Суб’єктам господарювання, що забезпечують функціонування міських ринків, інших об’єктів торгівлі, постійно вживати дієвих заходів щодо протидії та ліквідації несанкціонованої (стихійної) торгівлі на прилеглих територіях до ринків та об’єктів торгівлі.

5. Відділенню поліції № 1 Каховського РВП ГУ Національної поліції України в Херсонській області (Попов В.С.) (за згодою) постійно вживати заходи адміністративного впливу до осіб що здійснюють несанкціоновану торгівлю, а також водіїв, які порушують ПДР та розміщують транспортні засоби на проїжджих частинах вулиць для здійснення несанкціонованої торгівлі, чим створюють перешкоду руху. 

6. Відділам організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю (Іотова О.О.), економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики (Камєнєва А.А.) міської ради:

- оприлюднити це розпорядження у засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради;

- провести інформування громадян через засоби масової інформації щодо недопущення порушень чинного законодавства у сфері торгівлі та міру відповідальності за даного роду правопорушення;

- щомісячно оприлюднювати в ЗМІ або в інший спосіб інформацію про діяльність робочої групи та вжиті заходи до порушників у сфері торгівлі;

- у весняно-літній період року проводити інформування громадян щодо потенційної небезпеки від придбання товарів у невстановлених місцях на території міста.

7. Керівнику робочої групи здійснювати моніторинг стану стихійної торгівлі на території міста, про результати роботи по протидії та ліквідації локальних осередків стихійної торгівлі інформувати на оперативних щотижневих нарадах з керівниками структурних підрозділів міської ради.

8. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження міського голови від 14.07.2014 № 108-р “Про міжвідомчу робочу групу по здійсненню контролю за торговельною діяльністю на території м.Каховки”, від 15.06.2017 року № 105-р “Про роботу по здійсненню контролю за торговельною діяльністю на території м. Каховки”.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Орєхова І.М., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.Міський голова                              Віталій Немерець


 


Додаток

до розпорядження міського голови

від__________________ №_____


Склад робочої групи

по боротьбі з несанкціонованою (стихійною) торгівлею та з контролю діяльності об’єктів сезонної та виїзної торгівлі


Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Голова робочої групи

Начальник відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів

Заступник голови робочої групи

Управління Держпродспоживслужби у Каховському районі

Член робочої групи (за згодою)

Міське громадське формування з охорони громадського порядку «Щит»

Член робочої групи (за згодою)

Каховська районна державна лікарня ветеринарної медицини

Член робочої групи (за згодою)

Відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики міської ради

Член робочої групи

Відділ забезпечення діяльності старост в старостинських округах та внутрішнього контролю

Член робочої групи

Відділення поліції № 1 Каховського РВП ГУ Національної поліції України в Херсонській області

Член робочої групи (за згодою)

Комунальне підприємство “Комунальне транспортне підприємство”

Член робочої групи