UKR
П'ятниця 24 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні925
Вчора1125
На цьому тижні5455
Минулого тижня7610
У цьому місяці25711
Минулого місяця31097
За весь період2500563

Про робочу групу по оповіщенню військовозобов’язаних на території підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування та форм власності


З метою належного проведення на території міста заходів 6-ї черги мобілізації людських і транспортних ресурсів, оповіщення військовозобов’язаних на території підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування та форм власності, відповідно до статті 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статей 15 та 16 Закону України «Про оборону України», керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":
1. Створити тимчасову робочу групу по оповіщенню військовозобов’язаних на території підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування та форм власності, під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Орєхова І.М., до складу якої включити представників:
- Каховського об’єднаного міського військового комісаріату;
- Каховської міжрайонної прокуратури;
- Каховського РВ УМВС України у Херсонській області;
- ГФОП "Щит" та інші громадські організацій (за згодою).
2. Керівникам підприємств, установ та організацій міста незалежно від форм власності забезпечити своєчасне та належне виконання абзаців 5, 6, 12, 13 п. 1 ст. 21 Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», а саме:
- сприяти військовим комісаріатам у їх роботі в мирний час та під час мобілізації;
- забезпечувати своєчасне прибуття працівників, які залучаються до виконання обов’язку щодо мобілізації у порядку, визначеному частинами третьою - п’ятою статті 22 цього Закону, на збірні пункти та до військових частин;
- вести облік військовозобов’язаних, резервістів і призовників із числа працюючих, здійснювати заходи щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час і надавати звітність із цих питань відповідним органам державної влади, іншим державним органам та органам місцевого самоврядування в установленому порядку;
- надавати відповідним органам державної влади, іншим державним органам та органам місцевого самоврядування інформацію, необхідну для планування і здійснення мобілізаційних заходів.
3. Рекомендувати Каховському РВ УМВС України у Херсонській області за поданням Каховського об’єднаного міського військового комісаріату проводити роботу з розшуку та доставки військовозобов’язаних, які ухиляються від призову під час мобілізації.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.


Міський голова               О.П. Карасевич