UKR
Середа 24 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні534
Вчора1006
На цьому тижні2452
Минулого тижня7711
У цьому місяці24863
Минулого місяця34012
За весь період2468618

Про проведення в місті святкового ярмарку


З метою більш повного задоволення попиту населення міста продовольчими товарами та створення умов для організації якісного торгового обслуговування, стабілізації цін на основні види продуктів продовольчої групи, дотримання чистоти, санітарних і протипожежних правил, громадського порядку, керуючись пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Порядок провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року N 833:
1. Провести святковий ярмарок сільгосппродукції та продовольчих товарів в м. Каховці 13 березня 2021 року по проспекту Європейському (площа перед Міським палацом культури «Меліоратор»).
2. Рекомендувати суб’єктам господарювання здійснювати продаж сільськогосподарської продукції на ярмарку з урахуванням карантинних норм:
2.1. Наявності у продавця документів, якими підтверджується якість і безпека харчових продуктів.
2.2. Забезпечення розміщення продовольчих товарів у закритому торгівельному обладнанні, зокрема використовуючи плівку або пластик. Торгівля з рук та землі забороняється.
2.3. Здійснення відпуску товару у чисту тару (пакети, коробки, папір тощо) з обов’язковим застосуванням одноразових рукавичок та спеціального інвентарю (щипців, лопаток, совків).
2.4. Знаходження продавця на місці торгівлі в спеціальному одязі (фартух, головний убір, рукавички, захисна маска).
2.5. Наявності на місці торгівлі цінників на товарах та таблички з найменуванням господарства, адресою його місця знаходження та телефоном.
3. Встановити режим роботи ярмарку з 8.00 до 14.00 години.
4. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Орєхов І.М.), відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики (Камєнєва А.А.):
- попередити та узгодити проведення ярмарку з контролюючими службами міста (Новокаховське управління ГУДПС у Херсонській області Автономній республіці Крим та м. Севастополі, відділення № 1 (м. Каховка) Каховського РВП ГУНП в Херсонській області (Попов В.С.), управління Держпродспоживслужби у Каховському районі, Каховське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Херсонській області);
- оперативно вирішувати питання, які виникатимуть під час проведення святкового ярмарку.
5. Начальнику відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю (Іотова О.О.) проводити роботу, спрямовану на інформування громадськості щодо проведення ярмарку шляхом її розповсюдження в засобах масової інформації та офіційному сайті територіальної громади.
6. Комунальному підприємству «КТП» забезпечити належний санітарний стан в зонах проведення ярмарку (встановлення урн, контейнерів для збору побутових відходів, їх належного утримання, своєчасного вивезення сміття, прибирання території та відновлення порушеного благоустрою) та здійснювати збір плати за надані послуги суб’єктам господарювання, фізичним особам, що здійснюють торгівлю на ярмарку.
7. Відділенню № 1 (м. Каховка) Каховського РВП ГУНП в Херсонській області (Попов В.С.) (за згодою), міському громадському формуванню з охорони громадського порядку "Щит" (Матвієнко П.О.) забезпечити охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху в межах проведення заходу.
8. Комунальному некомерційному підприємству «Каховська міська центральна лікарня Каховської міської ради» (Мазур О.Б.) і Каховському міськрайонному управлінню ГУ ДСНС України у Херсонській області (Берещенко І.М.) під час проведення святкового ярмарку оперативно реагувати на несподівані ситуації.
9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                             Віталій Немерець