UKR
Вівторок 16 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні422
Вчора955
На цьому тижні1377
Минулого тижня6083
У цьому місяці16077
Минулого місяця34012
За весь період2459832

Про проведення в місті передсвяткової ярмарки


З метою більш повного задоволення попиту населення міста продовольчими товарами та створення умов для організації якісного торгового обслуговування, стабілізації цін на основні види продуктів продовольчої групи, дотримання чистоти, санітарних і протипожежних правил, громадського порядку, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування:
1. Провести передсвяткову ярмарку сільгосппродукції, продовольчих товарів в м. Каховці 22 серпня 2015 року по проспекту Ворошилова (площа перед Міським палацом культури «Меліоратор»).
2. Встановити режим роботи ярмарки з 8.00 до 14.00 години.
3. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Орєхову І.М.), відділу економіки, комунального майна та землі (Пилипчук Н.М.):
- попередити та узгодити проведення ярмарки з контролюючими службами міста (Каховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області, Каховський РВ УМВС України в Херсонській області, Каховське районне управління Головного управління Держсанепідемслужби в Херсонській області, Управління ветеринарної медицини в Каховському районі, Каховський РВ УДС НС України в Херсонській області);
- оперативно вирішувати питання, які виникатимуть під час проведення передсвяткової ярмарки.
4. Начальнику відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Куліді О.В. проводити роботу, спрямовану на інформування громадськості щодо проведення ярмарки шляхом її розповсюдження на шпальтах газети «Каховська зоря» та офіційному сайті територіальної громади.
5. Комунальному підприємству «КТП» (Панасюк Д.В.) забезпечити належний санітарний стан в зонах проведення ярмарку.
6. Каховському РВ УМВС України в Херсонській області (Солодкий В.К.) забезпечити охорону громадського порядку в межах проведення заходів.
7. Відділенню ДАІ Каховського РВ УМВС України в Херсонській області (Тичинська О.Ю.) в межах проведення заходів забезпечити безпеку дорожнього руху.
8. Каховській центральній районній лікарні (Віттіх О.О.) і Каховському РВ УДС НС України в Херсонській області (Берещенко І.М.) під час проведення передсвяткової ярмарки оперативно реагувати на несподівані ситуації.
9. Суб’єктам господарювання (продавцям) при організації торгівлі керуватись і дотримуватись вимог чинного законодавства та нормативно-правових актів, які регулюють торговельну діяльність.
10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Орєхова І.М.


Міський голова    О.П.Карасевич