UKR
Середа 27 Вересня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні241
Вчора504
На цьому тижні1551
Минулого тижня7337
У цьому місяці16369
Минулого місяця16791
За весь період2251084

Про проведення в місті передсвяткового ярмарку


З метою більш повного задоволення попиту населення міста продовольчими товарами та створення умов для організації якісного торгового обслуговування, стабілізації цін на основні види продуктів продовольчої групи, дотримання чистоти, санітарних і протипожежних правил, громадського порядку, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування:
1. Провести передсвятковий ярмарок сільгосппродукції та продовольчих товарів в м. Каховці 12 березня 2016 року по проспекту Ворошилова (площа перед Міським палацом культури «Меліоратор»).
2. Встановити режим роботи ярмарку з 8.00 до 14.00 години.
3. Відділу економіки, комунального майна та землі (Тельник В.І.):
- попередити та узгодити проведення ярмарку з контролюючими службами міста (Каховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області, Каховський відділ поліції Управління Національної поліції України в Херсонській області, Каховське районне управління Головного управління Держсанепідемслужби в Херсонській області, Управління ветеринарної медицини в Каховському районі, Каховське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Херсонській області);
- оперативно вирішувати питання, які виникатимуть під час проведення передсвяткового ярмарку.
4. Начальнику відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Куліді О.В. проводити роботу, спрямовану на інформування громадськості щодо проведення ярмарку шляхом її розповсюдження на шпальтах газети «Каховські новини» та офіційному сайті територіальної громади.
5. Комунальному підприємству «КТП» (Зайцев О.С.) забезпечити належний санітарний стан в зонах проведення ярмарку.
6. Каховському відділу поліції Управління Національної поліції України в Херсонській (Козелець І.П.) забезпечити охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху в межах проведення заходу.
7. Каховській центральній районній лікарні (Віттіх О.О.) і Каховському міськрайонному управлінню ГУ ДСНС України у Херсонській області (Берещенко І.М.) під час проведення передсвяткового ярмарку оперативно реагувати на несподівані ситуації.
8. Суб’єктам господарювання (продавцям) при організації торгівлі керуватись і дотримуватись вимог чинного законодавства та нормативно-правових актів, які регулюють торговельну діяльність.
9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова         А.А.Дяченко