UKR
Середа 24 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні456
Вчора1006
На цьому тижні2374
Минулого тижня7711
У цьому місяці24785
Минулого місяця34012
За весь період2468540

Про проведення інвентаризації житла дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа


З метою проведення детальної інвентаризації та оцінки придатності для проживання житла, яке належить на праві власності або користування дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 лютого 2015 року № 82 “Про забезпечення в області захисту житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа”, керуючись ст.ст. 47, 48 Конституції України, ст. 71 Житлового Кодексу України, ст. 11 Закону України „Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, ст. 32 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, ст.ст. 18, 24, 25 Закону України „Про охорону дитинства”, п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Для перевірки стану збереження та здійснення детальної інвентаризації і оцінки придатності для проживання житла, що належить на праві власності або користування дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа:

1.1. Створити комісію для інвентаризації житлових приміщень, які належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа (додаток 1).

1.2. Затвердити форму акту обстеження (інвентаризації) стану утримання житла, яке на праві власності чи користування належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування, або особі з їх числа (додаток 2).

1.3. Провести протягом травня-червня 2018 року детальну інвентаризацію та оцінку придатності для проживання житла, яка належить на праві власності або користування дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа.

2. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Соколовській Г.Е.):

2.1. Інформувати відділ у справах дітей щодо проведення інвентаризації житла осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яке належить їм на праві користування (власності) і розташоване на території Каховської міської ради із наданням оригіналів документів по перевірці (додаток 2).

2.2. Надати пропозиції до служби у справах дітей щодо збереження або відновлення житлових приміщень, які належать на праві власності особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (окремо по кожній особі).

3. Відділу у справах дітей (Назаровій О.С.):

3.1. Призначити відповідальною особою по проведенню перевірки стану збереження та здійснення детальної інвентаризації і оцінки придатності для проживання житла, що належить на праві власності або користування дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, головного спеціаліста відділу у справах дітей Губку Марію Вікторівну.

3.2. До 20 червня 2018 року узагальнити інформацію щодо результатів інвентаризації житла дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа для надання інформації службі у справах дітей обласної державної адміністрації.

3.3. За результатами проведеної роботи, враховуючи надані пропозиції, розробити план заходів, спрямованих на усунення причин, виявлених під час проведення перевірок, що унеможливлюють повернення до зруйнованого, невпорядкованого або непридатного для проживання житла дітей та осіб вказаної категорії після завершення терміну їх перебування в сімейних формах виховання та закінчення інтернатних закладів (окремо по кожній дитині та особі) та до 25 червня 2018 року надати до служби у справах дітей обласної державної адміністрації.

4. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови № 96-р від 26.05.2017 року “Про створення інвентаризаційної комісії для перевірки стану збереження та інвентаризації житлових приміщень, яке належить дітям — сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа”.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету В.В. Чернявського.

 

Міський голова А.А. Дяченко

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження

міського голови

 

 

Склад комісії для перевірки стану збереження та здійснення детальної інвентаризації і оцінки придатності для проживання житла, що належить на праві власності або користування дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа

 

Дяченко Андрій Андрійович

- міський голова, голова комісії;

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ

Назарова Ольга Сергіївна

- начальник відділу у справах дітей, заступник голови комісії;

Сухомлин-Міловська Юлія Сергіївна

- заступник директора — начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Кашулін Андрій Геннадійович

- начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла;

Губка Марія Вікторівна

- головний спеціаліст відділу у справах дітей;

Коваль Віталій Сергійович

- головний спеціаліст юридичного відділу.

 

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету             В.В. Чернявський

 

 

 

 

Додаток 2

до розпорядження

міського голови

-р

 

АКТ

обстеження (інвентаризації) стану утримання житла, яке на праві

власності чи користування належить дитині-сироті та дитині,

позбавленій батьківського піклування, або особі з їх числа

 

від _________________ 2018 року

 

Ми, комісія у складі: ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

здійснили перевірку стану збереження житла та проведення інвентаризації житлового приміщення (або частки житла), яке на праві власності_______________________________ (зазначити)

чи праві користування належить _________________________________________ дитині-сироті, дитині, позбавленій батьківського піклування (необхідне підкреслити), ___________ року народження.

Дане житлове приміщення знаходиться за адресою: _________________
_____________________________________________________________________________ і належить на праві власності дитині, матері, батьку, бабусі, дідусю дитини (необхідне підкреслити)____________________________________________________________________

(ПІБ особи)

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

(зазначити підтверджуючі право власності документи)

Інформація про стан житла:_______________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Передано в оренду: _______________________________________________________________________________

(зазначити, коли, ким передано в оренду, кому, підтверджуючі документи (договір про оренду, його дата, номер тощо)

_______________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

В ході інвентаризації встановлено, що у житловому приміщенні, яке на праві користування належить дитині, проживають:

 

- біологічні батьки (родичі) дитини:_________________________________________________

(вказати ПІБ, ступінь родинних відносин )
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ які ведуть аморальний спосіб життя;

- проживають інші особи, які є родичами дитини _______________________________________________________________________________

(вказати ПІБ, ступінь родинних відносин)

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Проблеми, виявлені у ході проведення інвентаризації (зазначити конкретно) _____________

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Висновок інвентаризаційної комісії_________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

За результатами проведеної інвентаризації рекомендовано__________________________________________________________________

(зазначити кому і які саме надано рекомендації)

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Члени інвентаризаційної комісії:

 

ПІБ ______________________________ підпис ______________________________

ПІБ ______________________________ підпис ______________________________

ПІБ ______________________________ підпис ______________________________

ПІБ ______________________________ підпис ______________________________

ПІБ ______________________________ підпис ______________________________

ПІБ ______________________________ підпис ______________________________

 

З актом ознайомлено ___________________________________ _________________

(ПІБ особи – власника житла) (підпис)

 

«________»__________________ 2018 року

Керуючий справами виконавчого комітету В.В. Чернявський