UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні980
Вчора1088
На цьому тижні3189
Минулого тижня7610
У цьому місяці23445
Минулого місяця31097
За весь період2498297

Про затвердження Положення про проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників в органах місцевого самоврядування (Нова редакція) — kahovka


На виконання в місті Постанови Кабінету Міністрів України від 28 січня 2009 року № 41 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009-2015 роки", відповідно до рішення сесії міської ради від 22 грудня 2011 року № 349/21 „Про міську комплексну Програму „Молодь" на 2012-2016 роки", згідно з рішенням сесій міської ради від 26 грудня 2013 року № 952/51 "Про перейменування відділу та затвердження Положення про відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради (Нова редакція)", з метою створення сприятливих умов для формування гармонійно розвинутої особистості та з метою ознайомлення молоді з діяльністю органів місцевого самоврядування, керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":
1. Затвердити Положення про проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників в органах місцевого самоврядування (Нова редакція) (додається).
2. Відділу у справах молоді та спорту (Зубков В.А.), відділу освіти (Гончар М.В.) та іншим відділам та управлінням міської ради, на базі яких буде проходити практика, забезпечити виконання даного розпорядження.
3. Визнати таким, що втратили чинність розпорядження міського голови від 28.01.2010 року № 11-р "Про затвердження Положення про проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників в органах місцевого самоврядування", від 14.06.2013 року № 93-р "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 28.01.2010 № 11-р "Про затвердження Положення про проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників в органах місцевого самоврядування", від 17.06.2014 року № 97-р "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 28.01.2010 № 11-р "Про затвердження Положення про проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників в органах місцевого самоврядування".
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Чернявського В.В.

Міський голова     О.П.Карасевич

 


ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження міського голови
______________ № ____

 

ПОЛОЖЕННЯ
про проходження практики учнями-членами міського
учнівського парламенту старшокласників в органах місцевого самоврядування
(Нова редакція)

1. Проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників в органах місцевого самоврядування організовується за ініціативою міського голови з метою ознайомлення молоді з діяльністю органів місцевого самоврядування, вивчення проблем молоді та вирішення актуальних питань у їх соціальному становленні й розвитку, підвищення громадської активності та створення умов для набуття молодими громадянами навичок і досвіду в органах місцевого самоврядування.
2. Результатом проходження практики в органах місцевого самоврядування повинно стати підвищення інтересу молоді до діяльності відділів та управлінь міської ради, набуття молодими людьми навичок управлінського досвіду, який стане їм у нагоді при обрані майбутньої професії.
3. На проходження практики можуть бути направлені учні 10 (11) класів, які є членами міського учнівського парламенту старшокласників, та мають бажання проходити практику у одному з відділів та управлінь міської ради.
4. Відділи або управління міської ради для практики учні-члени міського учнівського парламенту старшокласників обирають за власним бажанням, відповідно до профілю їх навчання або інтересів.
5. Кандидатури на проходження практики висуваються відділом освіти за згодою батьків учня та узгоджуються з керівниками відповідних відділів та управлінь міської ради, після чого їх остаточний список затверджується розпорядженням міського голови.
6. Щорічно протягом трьох тижнів в рамках роботи відділів, але не більше 4-х годин на добу, під час літніх канікул учні-члени міського учнівського парламенту старшокласників проходять практику, під час якої ознайомлюються з роботою органів місцевого самоврядування, напрямками роботи обраних відділів та управлінь міської ради.
7. Керівники відділів та управлінь міської ради, які приймають учня (учнів) на практику, складають план проходження ним практики, який узгоджують з заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Під час проходження практики, практикант веде щоденник про їх хід, що дає змогу ознайомити присутніх з роботою того чи іншого відділу.
8. Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради здійснює загальну координацію за проходження практики та щорічно в жовтні інформує про підсумки проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників в органах місцевого самоврядування міську Раду з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради.
9. Відповідальність за збереження життя та здоров’я учнів під час проходження практики покласти на начальників відділів та управлінь міської ради, до яких учні будуть направлені.
10. Після закінчення практики (протягом 2-3 тижнів) практиканти повинні здати звіти про її проходження (в паперовому та електронному варіантах) до відділу у справах молоді та спорту та керівнику практики.
11. Затвердити орієнтовну структуру звіту (додаток 1), титульний лист звіту (додаток 2) та сертифікат з проходження практики (додаток 3).
12. Щорічно в листопаді відділ у справах молоді та спорту спільно з відділом освіти організовують підсумкову конференцію з учнями, які проходили практику у відділах та управліннях міської ради.
13. По закінченню підсумкової конференції та після звіту про практику учасники практики отримують особистий сертифікат за підписом міського голови про проходження практики в органах місцевого самоврядування.
14. Положення ввести в дію з 01.01.2016 року.

 


Додаток 1

Орієнтовна структура звіту
(14 або 13 шрифтом)

1. Титульний лист.
2. Зміст.
3. Копія Плану проходження практики прктикантом.
4. Описувий звіт практики (можливе використання в звіті копії інших документів та матеріалів).
5. Фотографії або роздруковані на звичайному папері.
6. Висновки та побажання практиканта стосовно паркатики.

 

 

p { margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); widows: 2; orphans: 2; }p.western { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 12pt; }p.cjk { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 12pt; }p.ctl { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 12pt; }

Додаток 2

Зразок титульного листа


КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТЗВІТ

про проходження практики

у відділі у справах молоді та спорту Каховської міської ради

учениці (учня) 10 (11) класу СЗОШ № 2,

члена міського учнівського парламенту старшокласників

Варави Олександри Григорівни

влітку 2015 року

(06.07.-27.07.2015)


м. Каховка - 2015

 

 

 

Зразок     Додаток 3

КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА


СЕРТИФІКАТ
ВИДАНИЙВАРАВІ ОЛЕКСАНДРІ ГРИГОРІВНІ

 

 

 


учениці 11 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Каховської міської ради,

члену міського учнівського

парламенту старшокласників,


яка влітку 2015 року пройшла практику

у відділі у справах молоді та спорту

Каховської міської ради

 

 


Міський голова       О.П.Карасевич


м. Каховка 2015