UKR
Четвер 18 Січня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


09.01.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

09.01.2018

Інформація про проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

09.01.2018

Інформація про проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

22.12.2017

Конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в м. Каховка

Детальніше

12.12.2017

До відома громадян, які постраждали від чорнобильської катастрофи!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні74
Вчора309
На цьому тижні1013
Минулого тижня1697
У цьому місяці3861
Минулого місяця10152
За весь період288555

Про згоду на нотаріальне посвідчення договору дарування часток квартири за умови одночасної купівлі-продажу квартири


Розглянувши представлені заяви ... та ... і документи про надання згоди на нотаріальне посвідчення договору дарування належних їм часток квартири за умови одночасного посвідчення договору купівлі-продажу квартири, виконком міської ради встановив.
..., ... та ... є співвласниками в спільній частковій власності квартири №... по пр. ... (колишній пр. ...), ... у м. Каховці Херсонської області на підставі договору про поділ нерухомого майна, серія та номер: ... ... від ... року, посвідченого приватним нотаріусом Каховського районного нотаріального округу Коршуновою Л.А., за реєстром №... та договором купівлі-продажу, серія та номер: ... ... від ... року, посвідченого приватним нотаріусом Каховського районного нотаріального округу Коршуновою Л.А., за реєстром №...
... та ... звернулись з заявами про надання згоди на нотаріальне посвідчення договору дарування належних їм часток квартири № ... по пр. ... (колишній пр. ...), ... у м. Каховці Херсонської області на ім’я ... за наявності користувачів малолітніх дітей: ..., ... р.н. та ..., ... р.н. за умови одночасного посвідчення договору купівлі-продажу на ім’я ... квартири №... по вул. ..., ... у м. Каховці Херсонської області.
Виходячи з вищезазначеного та керуючись ст. ст. 17, 18 Закону України "Про охорону дитинства", ст. 12 Закону України "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей", ст. ст. 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дати згоду ... на нотаріальне посвідчення договору дарування належної їй частки квартири № ... по пр. ... (колишній пр. ...), ... у м. Каховці Херсонської області на ім’я ... за наявності користувачів малолітніх дітей: ..., ... р.н. та ..., ... р.н.
2. Дати згоду ... на нотаріальне посвідчення договору дарування належної їй частки квартири № ... по пр. ... (колишній пр. ...), ... у м. Каховці Херсонської області на ім’я ... за умови одночасного посвідчення договору купівлі-продажу на її ім’я квартири №... по вул. ..., ... у м. Каховці Херсонської області за наявності користувачів малолітніх дітей: ..., ... р.н. та ..., ... р.н.
3. Зобов’язати ..., ... та ... надати органу опіки та піклування в термін до 01 жовтня 2017 року інформацію про нотаріальне посвідчення договору договору дарування належних ... та ... часток квартири № ... по пр. ... (колишній пр. ...), ... у м. Каховці Херсонської області на ім’я ... за наявності користувачів малолітніх дітей: ..., ... р.н. та ..., ... р.н. та посвідчення договору купівлі-продажу на ім’я ... квартири №... по вул. ..., ... у м. Каховці Херсонської області.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Федченка.

Міський голова   А.А. Дяченко