UKR
Понеділок 23 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


27.06.2018

Термінове оголошення !

Детальніше

21.06.2018

КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

- земельна ділянка площею площею 0,0190 га, за адресою: м. Каховка, вул. В. Хоменка, 60-А. Земельна ділянка призначена для обслуговування магазину. Землі житлової та громадської забудови

Детальніше

19.06.2018

24 червня 2018 року з 17.30 до 18.30 в Каховській школі мистецтв відбудеться зустріч народного депутата України з виборцями. Запрошуються жителі міста.

Детальніше

11.06.2018

Технічне обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску (період 18.06.2018 р. по 27.06.2018 р.)

Детальніше

31.05.2018

Проведення технічного обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску в м. Каховка, кооп. "Восточний", "Восточний 2" з 4.06.2018р. по 15.06.2018р.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні843
Вчора920
На цьому тижні843
Минулого тижня5687
У цьому місяці18951
Минулого місяця17318
За весь період373887

Про згоду на нотаріальне посвідчення договору дарування часток квартири за умови одночасної купівлі-продажу квартири


Розглянувши представлені заяви ... та ... і документи про надання згоди на нотаріальне посвідчення договору дарування належних їм часток квартири за умови одночасного посвідчення договору купівлі-продажу квартири, виконком міської ради встановив.
..., ... та ... є співвласниками в спільній частковій власності квартири №... по пр. ... (колишній пр. ...), ... у м. Каховці Херсонської області на підставі договору про поділ нерухомого майна, серія та номер: ... ... від ... року, посвідченого приватним нотаріусом Каховського районного нотаріального округу Коршуновою Л.А., за реєстром №... та договором купівлі-продажу, серія та номер: ... ... від ... року, посвідченого приватним нотаріусом Каховського районного нотаріального округу Коршуновою Л.А., за реєстром №...
... та ... звернулись з заявами про надання згоди на нотаріальне посвідчення договору дарування належних їм часток квартири № ... по пр. ... (колишній пр. ...), ... у м. Каховці Херсонської області на ім’я ... за наявності користувачів малолітніх дітей: ..., ... р.н. та ..., ... р.н. за умови одночасного посвідчення договору купівлі-продажу на ім’я ... квартири №... по вул. ..., ... у м. Каховці Херсонської області.
Виходячи з вищезазначеного та керуючись ст. ст. 17, 18 Закону України "Про охорону дитинства", ст. 12 Закону України "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей", ст. ст. 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дати згоду ... на нотаріальне посвідчення договору дарування належної їй частки квартири № ... по пр. ... (колишній пр. ...), ... у м. Каховці Херсонської області на ім’я ... за наявності користувачів малолітніх дітей: ..., ... р.н. та ..., ... р.н.
2. Дати згоду ... на нотаріальне посвідчення договору дарування належної їй частки квартири № ... по пр. ... (колишній пр. ...), ... у м. Каховці Херсонської області на ім’я ... за умови одночасного посвідчення договору купівлі-продажу на її ім’я квартири №... по вул. ..., ... у м. Каховці Херсонської області за наявності користувачів малолітніх дітей: ..., ... р.н. та ..., ... р.н.
3. Зобов’язати ..., ... та ... надати органу опіки та піклування в термін до 01 жовтня 2017 року інформацію про нотаріальне посвідчення договору договору дарування належних ... та ... часток квартири № ... по пр. ... (колишній пр. ...), ... у м. Каховці Херсонської області на ім’я ... за наявності користувачів малолітніх дітей: ..., ... р.н. та ..., ... р.н. та посвідчення договору купівлі-продажу на ім’я ... квартири №... по вул. ..., ... у м. Каховці Херсонської області.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Федченка.

Міський голова   А.А. Дяченко