UKR
Неділя 19 Травня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


02.05.2019

7 травня 2019 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

02.05.2019

Рішення конкурсної комісії від 26.04.2019 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Детальніше

22.04.2019

До уваги суб’єктів господарювання м. Каховки!

Детальніше

05.04.2019

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

18.03.2019

21 березня 2019 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні161
Вчора223
На цьому тижні2502
Минулого тижня2788
У цьому місяці6994
Минулого місяця10347
За весь період585682

Про затвердження Положення та складу комісії по підготовці матеріалів щодо нагородження почесним званням „Мати-героїня”


Згідно з Указом Президента України від 29.06.2001 року № 76/2001 „Про почесні звання України" (зі змінами), керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Каховської міської ради
ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення та склад комісії по підготовці матеріалів щодо нагородження почесним званням „Мати-героїня" (додається).
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 14.11.2016 № 310 „Про затвердження Положення про комісію з підготовки та розгляду матеріалів щодо нагородження почесним званням „Мати-героїня".
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради Гончарову І.А.


Міський голова          А.А.Дяченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення виконкому
№ __________

СКЛАД
комісії по підготовці матеріалів
щодо нагородження почесним званням "Мати-героїня"

Голова ради - Гончарова І.А., секретар ради;
Заступник голови ради - Скрипніченко А.В., начальник управління праці та соціального захисту населення;
Секретар координаційної ради - Калініна Ю.П., завідувач сектору з питань сім’ї управління праці та соціального захисту населення ;

Члени ради:
Фурса О.В. - заступник начальника управління праці та соціального захисту населення, начальник відділу державної соціальної допомоги;

Назарова О.С. - начальник відділу у справах дітей;

Вовк І.М. - головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення;

Сухомлін-Міловська Ю.С. - фахівець із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Атаманюк О.А. - методист з психологічної служби НМЦ відділу освіти;

Супрун І.В. - заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Каховського районного центру медико-санітарної допомоги (за згодою);

Дзьоба В.В. - начальник відділу патрульної поліції Каховського ВП ГУНП
в Херсонській області (за згодою).


Начальник управління праці
та соціального захисту населення                  А.В.Скрипніченко

 

 


ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення виконкому
№_______

 

ПОЛОЖЕННЯ
про комісію з підготовки та розгляду матеріалів щодо нагородження
почесним званням України „Мати-героїня"


1. Міська комісія з питань підготовки документів щодо присвоєння почесного звання України «Мати - героїня» (далі Комісія) є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, який утворюється органом місцевого самоврядування.
2. У своїй діяльності Комісія керується Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, а також цим Положенням.

1. Основними завданнями Комісії є:
3.1. Розгляд заяв щодо визначення кандидатур серед жінок, які проживають на території міста, для нагородження почесним званням України «Мати - героїня».
3.2. Надання методичної допомоги жінкам, які звернулися до управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради щодо нагородження їх почесним званням України «Мати - героїня».
3.3. Забезпечення об’єктивності, прозорості та відкритості в прийнятті рішень щодо кандидатур, які мають бути представлені на відзначення почесним званням України «Мати - героїня».
3.4. Підготовка та змістовне наповнення необхідних документів.
4. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань:
4.1. Аналізує подані документи, робить запити у відповідні організації та підприємства міста (при необхідності), заслуховує громадян, які подали документи.
4.2. Аналізує відповідність поданих документів до вимог чинного законодавства щодо вагомого особистого внеску у вихованні дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних, моральних якостей. У випадку невідповідності документів вищевказаним вимогам, комісія повертає їх кандидату на доопрацювання.
4.3. Направляє відповідні документи до Херсонської обласної державної адміністрації. Документи можуть бути повернуті багатодітній матері за її бажанням або членам сім’ї за згодою матері.

5. Склад Комісії затверджується рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради.
6. Комісія складається з голови, секретаря та членів Комісії.
7. До складу Комісії входять керівники апарату міської ради та представники виконавчих органів міської ради. До співробітництва у складі Комісії можуть бути запрошені представники установ та підприємств, громадських організацій (за згодою), статутами яких передбачена участь у вирішенні соціальних питань.
8. Керує роботою голова комісії. З урахуванням думки членів комісії, голова комісії встановлює коло питань, які підлягають вивченню і розгляду на засіданнях, встановлює строки підготовчої роботи і проведення засідань.
9. Організаційною формою роботи комісії є засідання, які проводяться по мірі необхідності, але не пізніше 10 робочих днів після надходження документів на розгляд Комісії.
10. Засідання комісії вважаються правомочними, якщо на ньому присутні не менше половини її складу.
11. Рішення комісії приймаються простою більшістю голосів її членів. У разі рівної кількості голосів голос голови Комісії є вирішальним. Результати засідання Комісії оформляються протоколом, який підписується головою Комісії та секретарем.
12. Комісія організовує роботу з інформування населення міста про зміни в законодавстві щодо присвоєння почесного звання України «Мати - героїня».