UKR
Середа 01 Лютого 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні246
Вчора1104
На цьому тижні2464
Минулого тижня7261
У цьому місяці246
Минулого місяця33091
За весь період2117154

Про затвердження Положення про проведення конкурсу з відбору кращої проектної пропозиції на встановлення скульптурної композиції по вул. Набережній


На виконання доручення міського голови № 38 від 28.04.2021, відповідно до Порядку найменування обʼєктів благоустрою, вшанування памʼяті видатних діячів і подій, встановлення памʼятних знаків у місті Каховці, затвердженого рішенням сесії Каховської міської ради № 996/62 від 24.02.2010, наказу Державного комітету України з будівництва та архітектури та Міністерства культури і мистецтв України від 30.11.2004 № 231/806 «Про затвердження Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів», постанов Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 № 2137 «Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів», від 08.09.2004 № 1181 «Деякі питання спорудження (створення) пам’ятників і монументів», Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», «Про охорону культурної спадщини», ст. 13 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити Положення про проведення конкурсу з відбору кращої проектної пропозиції на встановлення скульптурної композиції по вул. Набережній (на місці колишнього розташування памʼятника М.Фрунзе) (додається).
2. Затвердити склад журі на визначення кращої проектної пропозиції на встановлення скульптурної композиції по вул. Набережній (на місці колишнього розташування памʼятника М.Фрунзе) згідно з додатком.
3. Провести конкурс з відбору кращої проектної пропозиції на встановлення скульптурної композиції по вул. Набережній (на місці колишнього розташування памʼятника М.Фрунзе).
4. Управлінню культури і туризму виконавчого комітету міської ради оприлюднити оголошення про проведення конкурсу з відбору кращої проектної пропозиції на встановлення скульптурної композиції по вул. Набережній (на місці колишнього розташування памʼятника М.Фрунзе) на офіційному веб-сайті Каховської територіальної громади.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Р. Романенка.


Міський голова                             Віталій Немерець

 

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ:                                                                                      ЗАТВЕРДЖУЮ:
Начальник управління культури                                                           Начальник відділу містобудування та
і туризму Каховської міської ради                                                        архітектури Каховської міської ради

_________________ А.М. Садова                                                       ____________________С.Р. Джепарова

"____"___________________2021                                                      "____"___________________2021


Положення
про проведення конкурсу з відбору кращої проектної пропозиції
на встановлення скульптурної композиції по вул. Набережній
(на місці колишнього розташування памʼятника М.Фрунзе)

1. Загальні положення
1.1 Положення про проведення конкурсу з відбору кращої проектної пропозиції на встановлення скульптурної композиції по вул. Набережній (на місці колишнього розташування памʼятника М.Фрунзе) (далі - Положення).
1.2. Тема конкурсу з відбору кращої проектної пропозиції на встановлення скульптурної композиції по вул. Набережній (на місці колишнього розташування памʼятника М.Фрунзе): створення скульптурної композиції по вул. Набережній (далі - Конкурс).
1.3. Конкурс проводиться без обмеження кількості учасників, професійний рівень яких відповідає вимогам, встановлених Положенням конкурсу.
1.4. Предметом Конкурсу є ескізний проект скульптурної композиції.
1.5. Організаторами конкурсу є управління культури і туризму разом з відділом містобудування та архітектури Каховської міської ради.
1.6. Конкурс є відкритим та проводиться на засадах конкуренції, відкритості, прозорості в один тур.

2. Мета та завдання конкурсу
2.1. Метою проведення Конкурсу є:
визначення кращої проектної пропозиції з встановлення скульптурної композиції по вул. Набережній (на місці колишнього розташування памʼятника М.Фрунзе).
2.2.Основне завдання Конкурсу:
знайти форму художнього та архітектурно-просторового відображення скульптурної композиції, яка найбільш органічно буде вписуватися в архітектурно-ландшафтний ансамбль вул. Набережної, запропонувати містобудівне рішення формування простору біля скульптури аналізуючи існуюче середовище.
3. Умови проведення конкурсу
3.1. Учасниками Конкурсу можуть бути всі бажаючи: фахівці або авторські колективи професійних архітекторів та скульпторів, а також студенти архітектурних і художніх навчальних закладів, аматори, які подали конкурсному журі документи, що відповідають умовам та вимогам цього Конкурсу.
3.2. Учасниками конкурсу не можуть бути члени журі, їхні близькі родичі, особи, які готували конкурсну документацію, а також особи, які безпосередньо пов’язані з членами журі виконанням трудових обов’язків.
3.3. Попередня реєстрація бажаючих взяти участь у Конкурсі не проводиться. За отримання конкурсної документації реєстраційний внесок учасниками Конкурсу не сплачується.
3.4. Кожен учасник Конкурсу може подати тільки одну проектну пропозицію з конкурсними матеріалами. У випадку, якщо учасник Конкурсу подає більше однієї пропозиції, усі конкурсні матеріали за його участю відхиляються незалежно від результатів Конкурсу.
3.5. Конкурсна документація складається з:
- ситуаційної схеми (М 1:100);
- ескізів фасадів ТС у кольорі (М 1: 25);
- перспективи (масштаб довільний, за бажанням автора);
- макет та електронна версія (за бажанням автора);
- пояснювальна записка з визначенням орієнтовної вартості скульптурної композиції, описом прийнятих рішень, техніко-економічними показниками та матеріалів.
Максимально висота скульптурної композиції складає - 7 метрів (з урахуванням постаменту).

4. Організаційне забезпечення конкурсу
4.1. Організація проведення конкурсу: практичну реалізацію заходів, пов’язаних з проведенням Конкурсу замовник Конкурсу доручає організаторам Конкурсу; днем оголошення Конкурсу вважається день публікації у друкованих засобах масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті Каховської територіальної громади оголошення про проведення Конкурсу.

Учасник подає повний комплект конкурсної проектної пропозиції шляхом
надсилання комплекту поштою (74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, або на електронну адресу (arhitekt@kakhovka-rada.gov.ua) з поміткою "Конкурс".
Учасник зобов’язаний здійснити відправлення на адресу поштою: не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання; на електронну адресу: у останній день проведення Конкурсу.
4.2. Журі Конкурсу: приймає на розгляд проектні пропозиції та інші необхідні матеріали від учасників Конкурсу; розглядає на своєму засіданні надані пропозиції; перевіряє їх відповідність умовам конкурсу; визначає кращі проектні пропозиції з числа поданих.
4.3. Конкурсні проекти, що допущені до участі в Конкурсі та відповідають умовам Конкурсу, будуть оцінюватися за такими критеріями:
- відповідність меті та завданню Конкурсу;
- врахування містобудівної ситуації;
- композиційна єдність ансамблю;
- оглядовість (видове сприйняття);
- художня виразність скульптурної композиції;
- техніко-економічні критерії;
- можливість реалізації.
4.4. Журі Конкурсу не розглядає надані проектні пропозиції, що не відповідають вимогам та умовам Порядку.
4.5. Засідання журі проводиться у терміни, визначені умовами Конкурсу, і вважається правоможним за умови участі у ньому не менше двох третин складу журі.
4.6. Журі приймає рішення стосовно кожного з проектів окремо і розпочинає з присудження першого місця.
Рішення приймаються простою більшістю голосів шляхом голосування. У разі рівного розподілу голосів, поданих за конкурсний проект, голова журі має право вирішального голосу.
4.7. Строк розгляду конкурсних проектів поданих на Конкурс не повинен перевищувати десяти робочих днів з дня завершення терміну подачі проектних пропозицій.
4.18. Підсумки Конкурсу оформляються протоколом, який містить оцінку конкурсних проектів та рекомендації щодо їх використання, обґрунтування прийнятого рішення або причин відхилення конкурсних проектів від розгляду, інші міркування журі. Протокол підписується головою та секретарем журі.
Підсумки Конкурсу протягом місяця після прийняття рішень журі оприлюднюються у тих засобах масової інформації, в яких було розміщено оголошення про конкурс.

5. Термін проведення конкурсу
5.1. Оприлюднення у друкованих засобах масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті Каховської територіальної громади оголошення про Конкурс здійснюється протягом п’яти робочих днів з дня прийняття Положення.
5.2. Кінцевий термін подачі конкурсних проектних пропозицій - 30 календарних днів з дати оголошення Конкурсу.

 

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету
міської ради
_____________ № ________

Склад журі
на визначення кращої проектної пропозиції
на встановлення скульптурної композиції на Набережній
(на місці колишнього розташування памʼятника М.Фрунзе)