UKR
П'ятниця 24 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні878
Вчора1125
На цьому тижні5408
Минулого тижня7610
У цьому місяці25664
Минулого місяця31097
За весь період2500516

Про затвердження актів приймання — передачі на баланс структурних підрозділів та комунальних підприємств Каховської міської ради об’єктів нерухомого майна та об’єктів інфраструктури


З метою забезпечення комунально-побутових і соціально-культурних потреб територіальної громади, на виконання прийнятих рішень 6 сесії Каховської міської ради від 28 січня 2021 року, а саме: № 197/6 "Про безоплатне прийняття з комунальної власності Коробківської сільської ради Каховського району Херсонської області у комунальну власність Каховської територіальної громади об’єктів нерухомого майна", № 198/6 "Про безоплатне прийняття з комунальної власності Малокаховської сільської ради Каховського району Херсонської області у комунальну власність Каховської територіальної громади об’єктів нерухомого майна", № 199/6 "Про безоплатне прийняття з комунальної власності Роздольненської сільської ради Каховського району Херсонської області у комунальну власність Каховської територіальної громади об’єктів нерухомого майна", № 200/6 "Про безоплатне передання комунальному підприємству "Комунально транспортне підприємство" в господарське відання об’єктів інфраструктури та благоустрою", № 201/6 "Про закріплення за Управлінням освіти Каховської міської ради на праві оперативного управління об’єктів нерухомого майна", № 202/6 "Про закріплення за Управлінням культури та туризму Каховської міської ради на праві оперативного управління об’єктів нерухомого майна", № 203/6 "Про закріплення за Комунальним некомерційним підприємством "Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради" на праві оперативного управління об’єктів нерухомого майна", беручи до уваги положення статей 172, 328 Цивільного кодексу України, статей 136, 137 Господарського кодексу України, статті 2 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», керуючись положеннями статей 27, 29, 52, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Каховської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити Акт приймання - передачі з комунальної власності Малокаховської сільської ради Каховського району Херсонської області у комунальну власність Каховської територіальної громади об’єктів нерухомого майна (Додаток № __).
2. Затвердити Акт приймання - передачі з комунальної власності Роздольненської сільської ради Каховського району Херсонської області у комунальну власність Каховської територіальної громади об’єктів нерухомого майна (Додаток № __).
3. Затвердити Акт приймання - передачі з комунальної власності Коробківської сільської ради Каховського району Херсонської області у комунальну власність Каховської територіальної громади об’єктів нерухомого майна (Додаток № __).
4. Затвердити Акт приймання - передачі на баланс Управління культури та туризму Каховської міської ради об’єктів нерухомого майна (додаток № ____).
5. Затвердити Акт приймання - передачі на баланс Управління освіти Каховської міської ради об’єктів нерухомого майна (додаток № __).
6. Затвердити Акт приймання - передачі на баланс Комунального підприємства "Комунальне транспортне підприємство" об’єктів нерухомого майна та об’єктів інфраструктури (додаток № ___).
7. Затвердити Акт приймання - передачі на баланс Каховському міському центру первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради" об’єктів нерухомого майна (додаток № __).
8. Виконавчому комітету Каховської міської ради (юридичний відділ) в місячний термін здійснити організаційно - правові заходи для оформлення та реєстрації в установленому законом порядку права комунальної власності територіальної громади в особі Каховської міської ради на об’єкти нерухомого майна, які закріплені за Виконавчим комітетом Каховської міської ради на праві оперативного управління.
9. Управлінню культури та туризму Каховської міської ради в місячний термін здійснити організаційно - правові заходи для оформлення та реєстрації в установленому законом порядку права комунальної власності територіальної громади в особі Каховської міської ради на об’єкти нерухомого майна, які закріплені за Управлінням культури та туризму Каховської міської ради на праві оперативного управління, згідно Акту приймання - передачі на баланс Управління культури та туризму Каховської міської ради об’єктів нерухомого майна (додаток № ____).
10. Управлінню освіти Каховської міської ради в місячний термін здійснити організаційно - правові заходи для оформлення та реєстрації в установленому законом порядку права комунальної власності територіальної громади в особі Каховської міської ради на об’єкти нерухомого майна, які закріплені за Управлінням освіти Каховської міської ради на праві оперативного управління, згідно Акту приймання - передачі на баланс Управління освіти Каховської міської ради об’єктів нерухомого майна (додаток № ____).
11. Каховському міському центру первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради" в місячний термін здійснити організаційно - правові заходи для оформлення та реєстрації в установленому законом порядку права комунальної власності територіальної громади в особі Каховської міської ради на об’єкти нерухомого майна, які закріплені за Каховським міським центром первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради" на праві оперативного управління, згідно Акту приймання - передачі на баланс Каховському міському центру первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради" об’єктів нерухомого майна (додаток № ____).
12. Комунальному підприємству "Комунальне транспортне підприємство" в місячний термін здійснити організаційно - правові заходи для оформлення та реєстрації в установленому законом порядку права комунальної власності територіальної громади в особі Каховської міської ради на об’єкти нерухомого майна, які закріплені за Комунальним підприємством "Комунальне транспортне підприємство" на праві господарського відання, згідно Акту приймання - передачі на баланс Комунального підприємства "Комунальне транспортне підприємство" об’єктів нерухомого майна (додаток № ____).
13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Орєхова І.М.

 

Міський голова                         Віталій НЕМЕРЕЦЬ