UKR
Понеділок 11 Грудня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні246
Вчора654
На цьому тижні246
Минулого тижня5441
У цьому місяці7948
Минулого місяця18620
За весь період2294049

Про введення посад в штатний розпис Відокремленого підрозділу Управління культури і туризму Каховської міської ради


Керуючись Постановою №225 від 17.05.1979року «Про типові штати централізованих бухгалтерій при обласних, міських та районних відділах (управліннях) народної освіти, охорони здоров’я і культури та при центральних районних і міських лікарнях», у зв’язку зі створенням Каховської міської територіальної громади і збільшенням об’єктів обслуговування,з метою створення належних умов функціонування відокремлених підрозділів Управління культури і туризму Каховської міської ради, виконавчий комітет Каховської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити Управлінню культури і туризму Каховської міської ради ввести зміни до штатного розпису відокремленого підрозділу Управління культури і туризму Каховської міської ради «Централізована бухгалтерія» з 01.02.2021 року:
Ввести до штатного розпису відокремленого підрозділу Управління культури і туризму Каховської міської ради «Централізована бухгалтерія»:
бухгалтер - 2 штатні одиниці.
фахівець з публічних закупівель - 1 штатна одиниця.
2. Начальнику Управління культури і туризму Каховської міської ради Анні САДОВІЙ упорядкувати штатний розпис відокремленого підрозділу Управління культури і туризму Каховської міської ради «Централізована бухгалтерія».
3. Начальнику фінансового управління Олександру ГОНЧАРОВУ передбачити кошти на фінансування додаткових  посад   на утримання відокремленого підрозділу Управління культури і туризму Каховської міської ради «Централізована бухгалтерія» на 2021 рік.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галину ГОНДАРЕВУ

Міський голова Віталій НЕМЕРЕЦЬ

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення виконавчого комітету
Каховської міської ради

«Про введення посад в штатний розпис
Відокремленого підрозділу Управління
культури і туризму Каховської міської ради»

 

У зв’язку зі створенням Каховської міської територіальної громади, збільшенням навантаження у роботі централізованої бухгалтерії Управління культури і туризму через додаткове приєднання 8 об’єктів обслуговування (закладів культури), таких як: відокремлений підрозділ Управління культури і туризму Каховської міської ради «Малокаховський сільський будинок культури», відокремлений підрозділ Управління культури і туризму Каховської міської ради «Роздольненський сільський будинок культури», відокремлений підрозділ Управління культури і туризму Каховської міської ради «Чорноморівський сільський клуб», відокремлений підрозділ Управління культури і туризму Каховської міської ради «Сільський клуб села Вільна Україна», заклади культури бібліотечного типу, що входять до структури Відокремленого підрозділу Управління «Міська універсальна бібліотека: Роздольненська сільська бібліотека, Чорноморівська сільська бібліотека, бібліотека села Вільна Україна, Каховський міський культурно-методичний заклад, керуючись Постановою №225 від 17.05.1979 року «Про типові штати централізованих бухгалтерій при обласних, міських та районних відділах (управліннях) народної освіти, охорони здоров’я і культури та при центральних районних і міських лікарнях» з метою створення належних умов для функціонування підрозділів Управління культури і туризму Каховської міської ради нагальною потребою є введення до штатного розпису відокремленого підрозділу Управління культури і туризму Каховської міської ради «Централізована бухгалтерія» таких посад: бухгалтер - 2 штатні одиниці та фахівець з публічних закупівель - 1 штатна одиниця.


Начальник управління культури
і туризму Каховської міської ради               Анна САДОВА