UKR
Понеділок 08 Серпня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні623
Вчора423
На цьому тижні623
Минулого тижня4646
У цьому місяці5269
Минулого місяця23648
За весь період1919622

Про створення прийомної сім’ї на базi родини ... та ... i влаштування до неї на виховання та спiльне проживання дітей, позбавлених батьківського піклування, ... та ...


З метою забезпечення прав дiтей-сирiт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання та здоровий розвиток, вiдповiдно до Закону України "Про забезпечення органiзацiйно-правових умов соцiального захисту дiтей-сирiт та дiтей, позбавлених батъкiвського піклування", Указу Президента України вiд 16 грудня 2011 року № 1163/2011 "Про заходи щодо забезпечення захисту прав i законних iнтересiв дiтей", вимог Конвенцiї ООН від 20 листопада 1989 року "Про права дитини" (ратифіковано Постановою Верховної ради № 789/ХІІ від 27 лютого 1991 року), постанов Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 26 квiтня 2002 року № 565 "Про затвердження Положення про прийомну сім’ю", від 24 вересня 2008 року №866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини", згідно з заявою потенційних прийомних батьків ... та ..., рекомендацією Херсонського обласного центру соціальних служб для сiм’ї, дiтей та молодi вiд 13.10.2020 року №02-15/450 про включення до Єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, висновком відділу у справах дiтей Каховської міської ради вiд ... року № ... про можливість створення прийомної сiм’ї на базi родини Бжезицьких, керуючись статтею 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Створити з ... липня 2021 року на базi родини ..., ... р.н. та ..., ... р.н., прийомну сiм’ю за адресою: вул. ..., ..., кв. ..., м. Каховка, Херсонська область, 74800.
2. Влаштувати з ... липня 2021 року для спiльного проживання та виховання у прийомну сiм’ю на базi родини ...:
2.1. ..., ... р.н., дитину, позбавлену батьківського піклування, згідно з рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради №___ від ______ 2021 року "Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітньому ...". Дитина перебуває на обліку відділу у справах дітей Каховської міської ради.
2.2. ..., ... р.н., дитину, позбавлену батьківського піклування, згідно з рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради №___ від ______ 2021 року "Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітній ...". Дитина перебуває на обліку відділу у справах дітей Каховської міської ради.
3. Покласти персональну відповідальність за життя та здоров’я, фізичний стан та психологічний розвиток прийомних дітей на прийомних батьків ... та ....
4. Відділу у справах дiтей Каховської міської ради:
4.1. Пiдготувати до ... липня 2021 року проект договору про влаштування дітей на виховання та спальне проживання у прийомну сiм’ю на базi родини Бжезицьких.
4.2. Здійснювати контроль за умовами проживання i виховання дітей та раз на рiк готувати звiт про стан виховання, утримання i розвитку дітей в сiм’ї та надавати службi у справах дiтей обласної державної адмiнiстрацiї вiдповiдну інформацію.
5. Міському центру соціальних служб Каховської міської ради:
5.1. Закріпити за прийомною сім’єю на базi родини ... та ... фахівця із соціальної роботи для соціального супроводу сім’ї та надавати комплексні послуги, спрямовані на створення належних умов для функціонування прийомної сiм’ї.
5.2 Надавати відділу у справах дiтей Каховської міської ради щороку до 01 листопада звiт про виконання плану соцiального супроводу дитини в сiм’ї.
6. Управлінню праці та соціального захисту населення Каховської міської ради:
6.1. Призначити та здійснювати до 20 числа щомiсяця виплати державної соцiальної допомоги на дітей та грошового забезпечення прийомним батькам у межах видаткiв, передбачених у державному бюджеті.
6.2. Забезпечити пільгове оздоровлення прийомних дітей та надання відділу у справах дітей відповідної інформації.
7. Рекомендувати комунальному некомерційному підприємству "Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради" та комунальному некомерційному підприємству "Каховська центральна міська лікарня" Каховської міської ради:
7.1. Закріпити за прийомними дітьми лікаря-педіатра, з метою проведення лікувально-профілактичних заходів, медичного обслуговування та надання медичних консультацій прийомним батькам.
7.2. Забезпечити проходження двічі на рік дітьми медичного огляду та здійснення диспансерного нагляду за нею.
7.2. Щороку до 31 жовтня надавати відділу у справах дітей звіт про стан здоров’я та розвиток дітей, дотримання прийомними батьками рекомендацій лікаря.
8. Управлінню освiти Каховської міської ради:
8.1. Забезпечити право дітей на здобуття загальної середньої освіти, а у разi потреби - на iндивiдуальне навчання.
8.2. Надавати відділу у справах дітей щороку до 31 жовтня звiт про рівень розвитку та знань дитини, наявнiсть шкiльного одягу та шкiльного приладдя, систематичне вiдвiдування урокiв та своєчаснiсть i якiсть виконання домашнiх завдань, вiдвiдування дитиною гурткiв, секцiй, позашкiльних заходів, участь прийомних батьків у вихованні дітей.
9. Рекомендувати відділенню поліції №1 Каховського РВП ГУНП в Херсонській області надавати відділу у справах дiтей щороку до 01 листопада звiт про наявність проявiв асоціальної поведінки з боку дітей, які виховується в прийомній сiм’ї, та прийомних батьків.
10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Г. Гондареву.

 

Міський голова                     Віталій НЕМЕРЕЦЬ