UKR
Вівторок 26 Вересня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні126
Вчора806
На цьому тижні932
Минулого тижня7337
У цьому місяці15750
Минулого місяця16791
За весь період2250465

Про проведення Олімпійського тижня та відзначення Дня фізичної культури і спорту в м. Каховці у вересні 2020 року(ОНОВЛЕНО)


ОНОВЛЕНО

 

З метою популяризації фізичної культури та спорту в місті, пропаганди здорового способу життя, відзначення кращих спортсменів, тренерів, спеціалістів фізкультурно-спортивної галузі, вшанування ветеранів спорту, відповідно до Указу Президента України від 29.06.1994 N 340/94 “Про День фізкультури і спорту”, на виконання заходів Програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Каховці на 2018-2022 роки, затвердженої сесією міської ради від 21.12.2017 № 907/49 “Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2022 роки”, керуючись пунктами 1, 9 частини “а” статті 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити організаційний комітет по організації та проведення Олімпійського тижня та відзначення Дня фізичної культури і спорту в м. Каховці у вересні 2020 року (додається).

2. Затвердити План заходів з підготовки та проведення Олімпійського тижня та відзначення Дня фізичної культури і спорту в м. Каховці у вересні 2020 року (додається).

3. Відділу у справах молоді та спорту (Левчик Л.В.):

1) забезпечити організацію та проведення спортивно-масових заходів та змагань в рамках Олімпійського тижня та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в м. Каховці у вересні 2020 року;

2) забезпечити фінансування спортивно-масових заходів і змагань, нагородження їх учасників за рахунок коштів, передбачених в міському бюджеті на проведення спортивно-масових заходів в м. Каховці у вересні 2020 року.

4. Управління освіти (Аркуша О.В.), ДНЗ “Каховський професійний ліцей сфери послуг” (Бурнашова А.В.) (за згодою):

1) забезпечити організацію та проведення у навчальних закладах Олімпійського тижня та Всеукраїнського олімпійського уроку в м. Каховці у вересні 2020 року;

2) забезпечити організацію та проведення спортивно-масових заходів та змагань серед учнів навчальних закладів міста в рамках Олімпійського тижня та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в м. Каховці у вересні 2020 року.

5. Управлінням та відділам міської ради, комунальним службам, іншим суб’єктам господарювання, задіяних у заходах сприяти відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради в організації та проведенні Олімпійського тижня та відзначення Дня фізичної культури і спорту в м. Каховці у вересні 2020 року.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Потоскуєва О.В.

 

 

Міський голова А.А.Дяченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО рішення виконавчого комітету

_________ № _____________

 

 

СКЛАД

організаційного комітету по організації та проведенню

Олімпійського тижня та відзначення Дня фізичної культури і спорту

в м. Каховці у вересні 2020 року

 

Дяченко А.А. - міський голова, голова оргкомітету;

Потоскуєв О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови оргкомітету;

Кашулін С.Г. - заступник начальника відділу у справах молоді та спорту, секретар оргкомітету;

Члени оргкомітету:

Левчик Л.В. - начальник відділу у справах молоді та спорту;

Аркуша О.В. - начальник управління освіти;

Садова А.М. - начальник відділу культури;

Чухрай В.П. - директор ДЮСШ, член міської координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту;

Каліта С.І. - директор спортивного комбінату “Олімпійський”, член міської координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту;

Гриценко М.Л. - спеціаліст Каховської філії регіонального центру “Інваспорт”,

член міської координаційної ради з питань розвитку фізичної

культури та спорту (за згодою);

Бурнашова А.В. - директор Державного навчального закладу “Каховський професійний ліцей сфери послуг” (за згодою);

 

 

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради О.В.Потоскуєв

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО рішення виконавчого комітету

___________ № ________

 

ПЛАН

заходів з підготовки та проведення Олімпійського тижня

та відзначення Дня фізичної культури і спорту в м. Каховці у вересні 2020 року

п/п

Заходи

Місце та час проведення

Відповідальні

 

1.

Забезпечити анонсування та висвітлення на офіційному сайті територіальної громади міста та у засобах масової інформації заходів з нагоди відзначення в місті Олімпійського тижня та Дня фізичної культури і спорту

до 03 вересня

Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, відділ у справах молоді та спорту, управління освіти,

міські ЗМІ (за згодою)

2.

Організувати урочисту зустріч з фізкультурно-спортивним активом міста (спортсменами, тренерами, фахівцями, ветеранами галузі тощо)

12 вересня,

10:00,

с/к “Олімпійський”

Відділ у справах молоді та спорту, управління освіти, відділ культури, ДНЗ “КПЛСП” (за згодою), Каховська філія регіонального центру “Інваспорт” (за згодою), колективи фізичної культури міста (за згодою), федерації з видів спорту та фізкультурно-спортивні організації (за згодою)

3.

Організувати та провести спортивно-масові заходи, змагання, турніри з видів спорту (за окремим планом)

05-20 вересня,

спортивні споруди міста

Відділ у справах молоді та спорту, управління освіти, ДЮСШ, ДНЗ “КПЛСП” (за згодою), Каховська філія регіонального центру “Інваспорт” (за згодою), колективи фізичної культури міста (за згодою), федерації з видів спорту та фізкультурно-спортивні організації (за згодою)

4.

Організувати і провести в рамках Олімпійського тижня в навчальних закладах міста Всеукраїнський олімпійський урок (за участю спортсменів, тренерів, ветеранів спорту тощо) та інші заходи, спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху (різноманітні спортивні змагання, “майстер-класи”, конкурси малюнків, фотографій, вікторини на олімпійську та спортивну тематику, тощо)

05-20 вересня,

ЗОШ,

ДЮСШ,

спортивні споруди міста

Управління освіти, ДЮСШ,

відділ у справах молоді та спорту, ДНЗ “КПЛСП” (за згодою), федерації з видів спорту та фізкультурно-спортивні організації (за згодою)

 

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради О.В.Потоскуєв