UKR
Вівторок 26 Вересня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні188
Вчора806
На цьому тижні994
Минулого тижня7337
У цьому місяці15812
Минулого місяця16791
За весь період2250527

Про організацію проходження альтернативної (невійськової) служби в м. Каховка


 

Відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», а також згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 180 «Про ліквідацію деяких консультативних, дорадчих та інших органів, утворених Кабінетом Міністрів України» та керуючись пунктом 1 частини 1 статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити Положення про міську комісію у справах альтернативної (невійськової) служби.

2. Затвердити склад міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

3. Рішення виконавчого комітету Каховської міської ради від 17.05.2016 № 140 «Про організацію проходження альтернативної (невійськової) служби в м. Каховка» вважати таким, що втратило чинність.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення здійснювати контроль за додержанням власниками підприємств, установ та організацій або уповноваженими органами законодавства про працю під час проходження громадянами України альтернативної (невійськової) служби.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради І.Орєхова.

 

 

Міський голова Віталій Немерець

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконавчого комітету

від ___________________

 

ПОЛОЖЕННЯ

про міську комісію у справах альтернативної (невійськової) служби

 

 1. Міська комісія у справах альтернативної (невійськової) служби (далі – комісія) утворена з метою організації роботи щодо направлення мешканців м. Каховки, релігійні переконання яких суперечать виконанню ними військового обов’язку і якщо вони належать до діючих відповідно до законодавства релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, на проходження альтернативної (невійськової) служби.

 2. Комісія у своїй діяльності керується Законом України «Про альтернативну (невійськову) службу», іншими законами, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, а також розпорядженнями міського голови, рішеннями міської ради, а також цим положенням.

Комісія несе відповідальність за організацію своєї роботи згідно цього Положення та за прийнятті нею рішення в результаті своєї роботи.

Документи, що створюються в результаті роботи комісії, та які надходять на її розгляд, зберігаються в Управлінні праці та соціального захисту населення Каховської міської ради.

 1. Комісія:

  1. Вивчає та розглядає в установленому порядку та у визначені строки заяви громадян про направлення на альтернативну службу, дострокове звільнення з неї, а також інші документи, передбачені Положенням про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби. У разі потреби додаткового підтвердження істинності релігійних переконань та для встановлення належності громадянина до релігійної організації, для розгляду заяви запрошуються представники релігійних організацій, громадськості та вживаються в межах законодавства інші заходи.

  2. Готує висновок щодо направлення призовника до Каховського об’єднаного міського військового комісаріату для проходження призовної комісії.

  3. Протягом оголошеного періоду проведення призову на строкову військову службу, з урахуванням рішення призовної комісії, наявності вільних робочих місць на підприємствах, установах, організаціях згідно Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» визначає конкретне робоче місце проходження громадянином альтернативної служби та погоджує його з роботодавцем.

  4. Готує висновок щодо направлення (відмови у направленні) громадянина на альтернативну (невійськову) службу.

  5. Здійснює контроль за проходженням громадянами альтернативної служби, додержанням законодавства з питань альтернативної служби власниками підприємств, установ, організацій або уповноваженими ними органами та вживає належних заходів.

  6. Проводить роз’яснювальну роботу щодо порядку проходження альтернативної служби.

  7. Веде облік громадян, направлених на альтернативну службу та звільнених з альтернативної служби і громадян, звільнених від призову на військові (навчальні та спеціальні) збори.

 2. Комісія має право:

4.1. Залучати в установленому порядку працівників підприємств, установ і організацій до розгляду питань, що стосуються проходження громадянами альтернативної служби.

4.2. Одержувати в установленому порядку від підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян, у тому числі релігійних, інформацію, документи, інші матеріали, що стосуються питань, пов’язаних з реалізацією права громадян на альтернативну службу.

4.3. Ініціювати перевірки додержання власниками підприємств, установ та організацій або уповноваженими ними органами законодавства про працю під час проходження громадянами України альтернативної служби.

5. Комісія утворюється у складі голови, заступника голови, секретаря та членів комісії.

Комісію очолює заступник міського голови за розподілом обов’язків.

6. Голова комісії організовує роботу комісії та несе відповідальність за виконання покладених на неї завдань.

7. Заступник голови комісії виконує обов’язки голови комісії у разі його відсутності.

8. Секретар комісії забезпечує ведення діловодства комісії, підготовку аналітичних, статистичних та інформаційних матеріалів, необхідних для вирішення питань, що належать до компетенції комісії, їх збереження, а також облік документів комісії.

9. Засідання комісії проводяться в міру потреби, але не рідше одного разу у квартал і оформляються протоколом. Комісія правомочна вирішувати питання, якщо на засіданні присутні не менш як дві третини складу комісії.

У засіданнях комісії в обов’язковому порядку беруть участь особи щодо яких вирішуються питання проходження альтернативної служби.

10. Комісія приймає рішення простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні.

11. Висновки комісії підписуються головою комісії (у разі відсутності – заступником голови комісії) та секретарем комісії.

 

 

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради Іван Орєхов

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконавчого комітету

від ___________________

 1.  
  1.  
   1.  
    1.  
     1.  
      1.  
       1.  


       2. СКЛАД

міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

Орєхов

Іван Миколайович

- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії;

Скрипніченко

Андрій Вадимович

- начальник управління праці та соціального захисту населення, заступник голови комісії;

Дорохіна

Ірина Сергіївна

- начальник відділу підтримки окремих категорій громадян та соціально-трудових відносин, секретар комісії;

Члени комісії:

 

Кудрицький О.М.

- заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Каховського об’єднаного міського військового комісаріату (за згодою);

Радченко Оксана Василівна

- директор Центру зайнятості (за згодою);

Чиркіна Людмила Юріївна

- начальник юридичного відділу;

Кашулін

Андрій Геннадійович

 

- начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла;

Короткий

Іван Олександрович

- директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Романенко

Валерій Петрович

- заступник директора з організаційно-методичної роботи Каховської ЦРЛ (за згодою);

Антоненко Олександр О.

- головний лікар Каховський Центр первинної медико-санітарної допомоги (за згодою).

 

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради Іван Орєхов