UKR
П'ятниця 24 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні828
Вчора1125
На цьому тижні5358
Минулого тижня7610
У цьому місяці25614
Минулого місяця31097
За весь період2500466

Про міську Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації м. Каховки на 2020 рік


З метою надання громадськості повної та об’єктивної інформації з актуальних питань розвитку міста, роботи органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, розглянувши проект міської “Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації м. Каховки на 2020 рік”, керуючись статтею 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Схвалити міську “Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації в м.Каховці на 2020 рік” (додається).

2. Доручити відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради (Мігас О.Г.) підготувати відповідний проект рішення міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Орєхова І.М.


Міський голова           А.А. Дяченко


Схвалено

рішення виконкому міської ради

від ______________ №________


Міська Програма
висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування

засобами масової інформації м. Каховки на 2020 рік


Розділ 1. Загальні положення


У сучасному світі однією з рушійних сил соціально-економічного і політичного прогресу є процес обміну інформації. Він сприяє формуванню якісно нового життєвого устрою. Інформаційна прозорість стає на сьогодні основою формування нового стилю регіонального управління. Крім того, інформаційна відкритість підвищує відповідальність органів влади перед кожним громадянином, забезпечує ефективність діяльності органів місцевого самоврядування на користь суспільству, сприяє якісному його розвитку.

Висвітлення діяльності Каховської міської ради та її виконавчих органів здійснюється засобами масової інформації шляхом одержання, збирання, створення, поширення і використання інформації. Засоби масової інформації в своїй роботі мають дотримуватися принципів законності, оперативності, неупередженості у висвітленні подій, додержання прав та гарантій.

1.1. Міська Програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування засобами масової інформації м.Каховка на 2020 рік (надаліПрограма) визначає правові, організаційні і фінансові основи регулювання відносин щодо співпраці органів місцевого самоврядування м. Каховки з друкованими засобами масової інформації та іншими засобами масової інформації з питань висвітлення її діяльності (надалізасоби масової інформації).

1.2. Програма розроблена відповідно до Конституції України, Законів УкраїниПро інформацію, Про місцеве самоврядування в Україні,Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні, “Про доступ до публічної інформації”, “Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації”, “Про статус депутатів місцевих рад”.

1.3. Програма поширює свою дію на висвітлення діяльності Каховської міської ради, виконавчого комітету, міського голови, депутатів, виконавчих органів і посадових осіб міської ради (надаліміська рада, її виконавчі органи, посадові особи та депутати).

З 2015 року працює офіційний веб-сайт Каховської міської ради, який потребує технічної підтримки та впровадження програм, необхідних для його користувачів.


Розділ 2. Головна мета та основні завдання Програми

2.1. Метою Програми є забезпечення відкритості і прозорості у діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через залучення засобів масової інформації до висвітлення їх діяльності, сприяння безперешкодній реалізації конституційного права громадян на інформацію і свободу слова.

2.2. Основними завданнями Програми є:

2.2.1. Інформування мешканців міста про діяльність міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів.

2.2.2. Організація процесу висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації.
2.2.3. Забезпечення
подання інформації на засадах своєчасності, систематичності, повноти, всебічності та обєктивності.

2.2.4. Забезпечення оприлюднення проектів та прийнятих рішень сесій міської ради, надання інформації про хід розгляду даних рішень.

2.2.5. Забезпечення оприлюднення проектів та прийнятих рішень виконавчого комітету.

2.2.6. Забезпечення реалізації конституційного права громадян на вільний доступ до інформації, впровадження нових ефективних форм взаємодії міської ради з територіальною громадою міста.

2.2.7. Забезпечення інформаційно-розяснювальної та просвітницької роботи з населенням, а також привітань каховчан зі святами загальнодержавного значення.

Виконання Програми забезпечить розширення аудиторії користувачів інформаційними послугами, створить сприятливі умови для розвитку громади, пошуку та стимулювання нових відносин міської громади та міської влади, донесення актуальної інформації до кожного мешканця міста, що у свою чергу забезпечить зворотній зв’язок між міською громадою та Каховською міською радою, її виконавчими органами та депутатським корпусом.


Розділ 3. Принципи, на яких базується Програма


3.1. Пріоритетними темами для висвітлення діяльності визнаються:
3.1.1.
Прийняті міською радою, міським головою, виконавчим комітетом та іншими виконавчими органами програмні документи та інші рішення.

3.1.2. Оприлюднення проектів рішень виконавчого комітету, проектів рішень міської ради, висновків постійних та інших комісій ради, хід прийняття рішень.

3.1.3. Інформування про підготовку, перебіг та результати сесій і пленарних засідань міської ради, висновки та рекомендації постійних комісій, тощо.

3.1.4. Розяснення прав та обовязків мешканців в їх адміністративних відносинах з органами місцевого самоврядування, комунальними підприємствами, міськими закладами освіти, соціального захисту.
3.1.5. Інформування про діяльність міської ради, постійних депутатських комісій, міського голови, його заступників, депутатського корпусу.


3.1.6.
Інформування про культурне життя міста, зокрема анонси та перебіг культурних подій, що відбуваються за підтримки міської ради.
3.1.7.
Інформування про перебіг громадських слухань, круглих столів, семінарів, конференцій та інших публічних заходів, що організовуються міською радою чи здійснюються за її підтримки.

3.1.8. Інформування про реалізацію важливих інфраструктурних та соціально-культурних проектів, які здійснюються у місті за сприянням міської ради, та їх значення для повсякденного життя міста і кожного його мешканця.
3.1.9.Інформування
про взаємовідносини органів місцевого самоврядування з іншими органами державної влади, важливі події загальнодержавного та місцевого значення, що мають відношення до проблем громади міста.

3.2. При висвітленні діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів забороняється подавати інформацію агітаційного чи пропагандистського характеру, зокрема матеріали, гасла за ту чи іншу політичну силу, у тому числі з переліку тих, що представлені у міській раді.
3.3.
Інформація щодо висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів подається уникаючи втручання в особисте життя громадян, посягання на їх честь і гідність.

Розділ 4. Перелік завдань і заходів Програми

з/п

Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання)

Перелік заходів Програми

Строк виконання заходу

Виконавці

Очікуваний результат

1.

Забезпечення вільного доступу до нормативно- правової інформації про діяльність органів місцевого самоврядування


Розміщення відповідних нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування в друкованих засобах масової інформації, на офіційному сайті територіальної громади міста

Постійно

Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, загальний відділ міської ради


Редакція газети ( за згодою)

Забезпечення доступу фізичних та юридичних осіб до інформаційних ресурсів з метою здійснення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування

2.

Забезпечення систематичного надання повної, обєктивної та неупередженої інформації засобам масової інформації про діяльність органів місцевого самоврядування


Проведення прес-конференцій, брифінгів, гарячих ліній для засобів масової інформації за участю представників місцевого самоврядування з актуальних питань політичного життя, соціально-економічного розвитку міста

За потребою

Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю,


структурні підрозділи Каховської міської ради


Доведення до громадськості через засоби масової інформації позиції міської влади з тієї чи іншої проблеми

Підготовка звітів про роботу структурних підрозділів Каховської міської ради


За потребою

Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю,


Структурні підрозділи Каховської міської ради

Підвищення рівня прозорості та відкритості діяльності влади

Реагування на критичні зауваження у пресі


Постійно

Структурні підрозділи Каховської міської ради

Підвищення результативності виконання міською владою своїх завдань та збільшення відповідальності у її представників перед громадою міста

3.


Інформування населення про події політичного, соціально- економічного та культурного життя міста

Інформування через друковані засоби масової інформації

Постійно

Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю,

структурні підрозділи Каховської міської ради


Вдосконалення механізму інформування каховчан про діяльність органів місцевого самоврядування

Інформування через електронні засоби масової інформації- офіційний веб- сайт територіальної громади м. Каховки,

офіційну сторінку “Каховська міська рада “ в мережі Фейсбук

Постійно

Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, структурні підрозділи Каховської міської ради


Залучення більш широких верств населення до інформації про роботу органів місцевого самоврядування.

Висвітлення діяльності Каховської міської ради

Постійно

Виконавчі органи, депутати Каховської міської ради, друковані видання

Забезпечення прозорого режиму роботи Каховської міської ради

Інформування через управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Херсонської обласної державної адміністрації

Постійно

Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю

Висвітлення діяльності міської ради та її виконавчих органів на обласному та державному рівні для поширення інформації про місто Каховку, його ресурси та інвестиційні можливості, перспективи розвитку провідних галузей міського господарства для залучення нових інвестицій

4.

Забезпечення функціонування офіційного сайту територіальної громади м.Каховки.

Підготовка та обробка інформаційних матеріалів для офіційного сайту міста, інших інтернет-ресурсів.

Постійно

Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, загальний відділ Каховської міської ради


Вдосконалення механізму інформування мешканців

м. Каховки та інших користувачів про

діяльність органів місцевого самоврядування
Оприлюднення проектів розпорядчих актів міського голови, виконавчого комітету, міської ради, а також прийнятих рішень на сайті міської ради.

Постійно

Структурні підрозділи Каховської міської ради

Забезпечення відкритості процесу прийняття рішень в громаді

Фотографування та обробка фотоматеріалів, літературна обробка новинних матеріалів, для розміщення на сторінках офіційного сайту міста, на інших інтернет-ресурсах.

Постійно

Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю,

архівний відділ,

загальний відділ Каховської міської ради

Покращання якості інформаційного продукту


Забезпечення технічного супроводу для функціонування та постійного оновлення сторінок офіційного сайту міста.

Постійно

Загальний відділ Каховської міської ради


Забезпечення сталого функціонування сайту5.

Забезпечення депутатів міської ради та органів місцевого самоврядування соціологічною інформацією про ставлення окремих городян і соціальних груп до суспільних подій та явищ, процесів, фактів

Вивчення ставлення населення до подій, що відбуваються в місті, з метою відповідного реагування, проведення опитувань з актуальних питань життєдіяльності містаЗа потребою

Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю,


структурні підрозділи Каховської міської ради

Отримання аналітичної

інформації для прийняття рішень, узгоджених з громадоюРозділ 5. Механізм висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих
органів
та посадових осіб у засобах масової інформації


5.1. Висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів відбувається через укладення відповідного договору між Каховською міською радою та редакцією газети, яка функціонує на території міста.

5.2. У договорі на висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів вказуються:

5.2.1. Сторони договору.

5.2.2. Предмет договору.

5.2.3. Права та обовязки сторін.

5.2.4. Порядок розрахунку за надані послуги.

5.2.5. Відповідальність сторін та вирішення спорів.

5.2.6. Строк дії Договору та інші умови.

Розділ 6. Очікувані результати реалізації Програми


Наслідком дії Програми має бути задоволення інформаційних потреб громадян та юридичних осіб: забезпечення доступу до об’єктивної та неупередженої інформації про події та явища в соціально- економічному та культурному житті міста, а також налагодження ефективної системи інформування городян про роботу міської ради, її виконавчих органів; запровадження постійного діалогу влади з громадою міста з метою залучення широких верств населення до обговорення та участі у вирішенні актуальних питань життєдіяльності міста; створення об’єктивної громадської думки стосовно органів місцевого самоврядування Каховки і підвищення рівня довіри громади до них на основі отримання повної та всебічної інформації про їх діяльність.


Розділ 7. Витрати та джерела їх покриття на реалізацію Програми


п/п

Зміст заходу

Витрати

(тис.грн)

1

Послуги з технічної підтримки офіційного сайту територіальної громади м. Каховки

42,0

2

Виготовлення та розміщення інформаційних матеріалів на суспільно- значимі теми

18,0

3

Оплата послуг друкованих ЗМІ щодо висвітлення діяльності Каховської міської ради

150,0


ВСЬОГО:

210,0


Розділ 8. Джерела покриття витрат на реалізацію Програми


п/п

Джерело

Сума, тис.грн

1

Бюджет міста Каховки на 2020 рік

210,0


ВСЬОГО:

210,0


Розділ 9. Координація та контроль за ходом виконання Програми


Координацію та контроль за ходом виконання Програми здійснює постійна комісія міської ради з питань регламенту, етики, засобів масової інформації, зв’язку з громадськими організаціями, забезпечення законності, правопорядку та антикорупційної діяльності і відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю.