UKR
Неділя 19 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні413
Вчора1050
На цьому тижні7057
Минулого тижня7896
У цьому місяці19703
Минулого місяця31097
За весь період2494555

Про хід виконання в громаді Указу Президента України від 07.05.01 року № 292/2001 “Про невідкладні заходи щодо прискорення погашення заборгованості із заробітної плати”


Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Андрія Скрипніченка, виконавчий комітет міської ради відмічає, що в громаді проводяться заходи спрямовані на забезпечення конституційного права працівників на своєчасність виплати та погашення боргів із заробітної плати.
Згідно даних Головного управління статистики у Херсонській області згідно державних статистичних спостережень за ф. № 1-ПВ (місячна) станом на 01.10.2021 року по Каховській міській територіальній громаді заборгованість із виплати заробітної плати складає 44600,9 тис. грн. (719 осіб), яку мають три підприємства:
- ПрАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» - 42403,0 тис. грн. (625 осіб);
- ТОВ «Аграрна промислова компанія «Дом - Агро» - 1753,5 тис. грн. (52 особи);
- Каховський агротехнологічний фаховий коледж - 444,4 тис.грн. (42 особи).
Враховуючи вищезазначене, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Андрія Скрипніченка взяти до відома (додається).
2. Рекомендувати керівникам підприємств-боржників із виплати заробітної плати ПрАТ «КЗЕСО» (Ярослав Микитин), ТОВ «Аграрна промислова компанія «Дом - Агро» (Іван Ізбаш) та Каховського агротехнологічного фахового коледжу (Володимир Мащенко ):
1) вжити невідкладних заходів, спрямованих на запровадження механізмів і способів вирішення проблем з погашення заборгованості з виплати заробітної плати та не допущення її збільшення;
2) щомісячно до 10 числа інформувати управління праці та соціального захисту населення про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
3. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Івану Орєхову:
1) щомісяця, до повного погашення заборгованості із заробітної плати, заслуховувати на засіданнях фінансової комісії з питань розрахунків з бюджетами усіх рівнів, погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат звіти керівників підприємств-боржників та вживати відповідні заходи впливу;
2) щомісячно інформувати міського голову про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах громади;
3) з метою зменшення заборгованості із заробітної плати у бюджетній сфері громади повторно направити лист до управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації щодо сприяння у скороченні боргів із заробітної плати по Каховському агротехнологічному фаховому коледжу;
4) виступати з ініціативою до Головного управління Держпраці в Херсонській області щодо здійснення заходів контролю на підприємствах-боржниках із заробітної плати.
4. Управлінню праці та соціального захисту населення (Андрію Скрипніченко):
1) продовжити щотижневий моніторинг виплати заробітної плати;
2) щомісячно інформувати Департамент економічного розвитку обласної державної адміністрації про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах громади;
3) щокварталу проводити паспортизацію кожного підприємства, організації, установи, які мають заборгованість із заробітної плати не менше 3 місяців, та надавати відповідну інформацію Департаменту соціального розвитку обласної державної адміністрації;
4) забезпечити щомісячне інформування громадськості про стан погашення заборгованості із заробітної плати.
5. Рішення виконавчого комітету від 20.08.2002 № 210 "Про хід виконання в громаді Указу Президента України від 07.05.2001 № 292/2001 "Про невідкладні заходи щодо прискорення погашення заборгованості із заробітної плати" залишити на контролі. У порядку контролю, при наявності боргів із виплати заробітної плати, хід його виконання заслухати у лютому 2022 року з урахуванням цього рішення.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Івана Орєхова.

 

Міський голова Віталій Немерець

 

 


Додаток
рішення виконавчого комітету
від___________№________

ІНФОРМАЦІЯ
про хід виконання рішення виконкому від 20.08.2002 № 210 "Про хід виконання в громаді Указу Президента України від 07.05.01 № 292/2001 "Про невідкладні заходи щодо прискорення погашення заборгованості із заробітної плати"

Питання погашення заборгованості із заробітної плати постійно знаходиться на контролі виконавчого комітету Каховської міської ради.
У 2021 році питання погашення заборгованості розглядалися на 9 засіданнях фінансової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та на трьох засіданнях виконавчого комітету, на яких заслуховувались питання щодо причин виникнення боргів, розроблялись заходи для їх усунення та недопущення заборгованості із виплати заробітної плати у майбутньому. Проводиться аналіз фінансово - економічних аспектів, уточнюються графіки, заслуховуються звіти керівників підприємств боржників та даються відповідні доручення.
Згідно даних Головного управління статистики у Херсонській області згідно державних статистичних спостережень за ф. № 1-ПВ (місячна) станом на 01.10.2021 року по Каховській міській територіальній громаді заборгованість із виплати заробітної плати складає 44600,9 тис. грн. (719 осіб), яку мають три підприємства:
- ПрАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» - 42403,0 тис. грн. (625 особа);
- ТОВ «Аграрна промислова компанія «Дом - Агро» - 1753,5 тис. грн. (52 особи);
- Каховський агротехнологічний фаховий коледж - 444,4 тис.грн. (42 особи).
Не мають заборгованості із заробітної плати працівники неактивних підприємств та підприємств-банкрутів.
За інформацією голови правління ПрАТ «КЗЕСО» у серпні виплачено частину заборгованості по заробітній платі в сумі 617 тис.грн., у вересні - 964 тис.грн, також виплачено заборгованість за лікарняними листами за травень 2021 року в сумі 28,5 тис.грн., з урахуванням податків.
По даному підприємству складений новий графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати, який передбачає повне погашення боргів до червня 2022 року.
На даний час підприємством ведуться перемовини з іноземними компаніями щодо залучення інвестицій для поповнення обігових коштів. Перемовини вже на завершальному етапі.
Виконавчим комітетом Каховської міської ради був направлений лист до Головного управління Держпраці в Херсонській області щодо включення ПрАТ «КЗЕСО» до графіку перевірок, як таке, що має борги із виплати заробітної плати.
За інформацією Головного управління Держпраці в Херсонській області проведена позапланова перевірка ПрАТ «КЗЕСО», за результатами якої на посадову особу підприємства складений протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.41 КУпАП та винесено Припис про усунення виявлених порушень.
За інформацією ТОВ «АПК ДОМ АГРО» заборгованість із виплати заробітної плати виникла через відсутність замовлень на послуги зі зберігання зернових культур. На даний час ТОВ «АПК ДОМ АГРО» не працює.
Виконавчим комітетом Каховської міської ради 30.03.2021 був направлений лист до Головного управління Держпраці в Херсонській області щодо включення ТОВ «АПК ДОМ АГРО» до графіку перевірок за наявності заборгованості із виплати заробітної плати. Листом Головного управління Держпраці в Херсонській області від 15.04.2021 року № 01-09/2763 надана відповідь, що на теперішній час відсутні підстави для проведення позапланового заходу контролю.
За інформацією директора Каховського агротехнологічного фахового коледжу заборгованість по заробітній платі виникла в результаті дотримання Управлінням державної казначейської служби України у Каховському районі процедури примусового стягнення коштів з державного підприємства відповідно до Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України віл 03.08.2011 № 845 (зі змінами). Згідно з даного Порядку заробітна плата по спеціальному фонду не є захищеною статтею. Стягнення здійснюється за рішенням Каховського міжрайонного суду у Херсонській області від 05.08.2020 року по справі № 658/2739/17.
Погашення заборгованості із заробітної плати по спеціальному фонду неможливе без повного бе6зспірного стягнення коштів на виконання рішенням Каховського міськрайонного суду Херсонської області від 05.08.2020 року по справі № 658/2739/17 та постанови Херсонського апеляційного суду від 15.07.2020 року за справою № 658/2739/17.
Надання графіку погашення заборгованості є неможливим в зв’язку з тим, що кошти списуються ДКСУ в Каховському районі Херсонської області.
Щомісяця через засоби масової інформації та Facebook громадськість міста інформується про факти боргів із заробітної плати на підприємствах громади.


Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради                 Іван Орєхов

Начальник управління праці та
соціального захисту населення                        Андрій Скрипніченко