UKR
Понеділок 08 Серпня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні619
Вчора423
На цьому тижні619
Минулого тижня4646
У цьому місяці5265
Минулого місяця23648
За весь період1919618

Про звернення депутатів Каховської міської ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки та оборони України про ситуацію, що склалася після визнання «ЛДНР»Російською Федерацією та вимоги до влади


Розглянувши звернення фракції політичної партії «Європейська Солідарність» у Каховській міській раді VIII скликання, керуючись статтями 10, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Каховської міської ради VIІI скликання, міська рада
вирішила:

1. Підтримати звернення депутатів Каховської міської ради VIІI скликання до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України про ситуацію, що склалася після визнання «ЛДНР» Російською Федерацією, що додається.
2. Доручити керуючому справами виконавчого комітету В. ЧЕРНЯВСЬКОМУ направити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської етики та регламенту (О. РАДІОНОВА).

 

Міський голова                     Віталій НЕМЕРЕЦЬ

 

 

Додаток до рішення сесії міської ради
від_________________ № ________

 

Президенту України
В. ЗЕЛЕНСЬКОМУ

Верховній Раді України

Раді національної безпеки і оборони України

 

Звернення
депутатів Каховської міської ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки та оборони України про ситуацію, що склалася після визнання «ЛДНР» Російською Федерацією та вимоги до влади

Категорично засуджуємо акт російської агресії щодо України, який продемонстрував повну зневагу до міжнародного права і суверенітету нашої країни.
Вважаємо, що визнання з боку Російської Федерації повністю підконтрольних їй маріонеткових утворень є новим етапом російської гібридної війни щодо всього цивілізованого світу.
Цинічні і неадекватні висловлювання Володимира Путіна, який поставив під сумнів сам факт існування української державності, його хворобливі зазіхання на світове панування, свідчать, що він не зупиниться на цьому і далі здійснюватиме агресію щодо України та інших країн Центральної та Східної Європи.
У цих умовах, керуючись статтею 14, пунктом 2 статті 23 Закону України «Про основи національного спротиву» вимагаємо від української влади:
• негайно збільшити фінансування оборонних витрат за рахунок статей, які не є пріоритетними в умовах підвищеної військової загрози;
• налагодити дієву модель співпраці з регіональним органом військового управління Сил територіальної оборони Збройних Сил України щодо організації підготовки навчань (тренувань) підрозділів територіальної оборони;
• розробити кризовий сценарій створення військово-цивільних адміністрацій у районах ймовірних воєнних дій;
• відкрити кримінальні провадження проти всіх депутатів держдуми РФ, які голосували за визнання ЛДНР, а також вищих посадових осіб, які готували це рішення;
Ухвалити закон України про відповідальність за колабораціонізм і російську пропаганду.
Ми закликаємо до єднання всіх українців перед загрозою ескалації російської агресії - незалежно від політичних переконань, симпатій чи емоцій. У цьому контексті засуджуємо практику політичних репресій та переслідування політичних опонентів влади, які могли б стати наріжним каменем українського спротиву проти російських імперських зазіхань.
Закликаємо владу звернутися до партнерів України про невідкладне запровадження усього пакету санкцій проти агресора, який узгодили країни ЄС і НАТО. Ми також висловлюємо щиру вдячність тим державам, лідери яких не лише заявили про підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, але й конкретними справами доводять прихильність до міжнародного права та демократичних цінностей.
Ми віримо в наші Збройні сили, територіальну оборону, у силу духу і героїзм українського народу. Україна і далі впевнено крокувати своїм шляхом у майбутнє у колі демократичних держав, зокрема у ЄС та НАТО.
За цей вибір ми заплатили високу ціну. Нам не треба чужого, але й свого не віддамо!
  

Секретар міської ради        Ірина ГОНЧАРОВА