UKR
Субота 02 Грудня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні135
Вчора1043
На цьому тижні3986
Минулого тижня5729
У цьому місяці1178
Минулого місяця18620
За весь період2287279

Про затвердження штатної чисельності працівників Каховського культурно-методичного закладу Каховської міської ради, відокремленого підрозділу Управління культури і туризму Міський палац культури «Меліоратор» та відокремленого підрозділу Управління ку


Про затвердження штатної чисельності
працівників Каховського культурно-методичного
закладу Каховської міської ради, відокремленого
підрозділу Управління культури і туризму
Міський палац культури «Меліоратор» та
відокремленого підрозділу Управління культури
і туризму «Міська універсальна бібліотека»

 

З метою забезпечення ефективного управління Каховським міським культурно-методичним закладом, відокремленим підрозділом Управління культури і туризму «Міський Палац культури «Меліоратор», ефективного використання бюджетних коштів, у зв’язку зі створенням Малокаховської сільської бібліотеки та Коробківської сільської бібліотеки - філій відокремленого підрозділу Управління культури і туризму «Міська універсальна бібліотека», керуючись Державними соціальними нормативами забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні, затвердженими постановою КМУ від 06.02.2019 №72, розділом 6 Положення про Управління культури і туризму Каховської міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА

1. Вивести зі штатного розпису Каховського міського культурно-методичного закладу 1 ставку бухгалтера І категорії, 1 ставку бібліотекаря та 0,5 ставки інженера з охорони праці зі зменшенням видатків загального фонду по КПКВК 1014081 «Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва» на заробітну плату з нарахуванням у сумі 77420,00 грн. (сімдесят сім тисяч чотириста двадцять гривень 00 копійок) відповідно.
2. Вивести зі штатного розпису відокремленого підрозділу Управління культури і туризму «Міський Палац культури «Меліоратор» 0,5 ставки керівника колективу зі зменшенням видатків загального фонду по КПКВК 1014060 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» на заробітну плату з нарахуванням у сумі 17640,00 грн. (сімнадцять тисяч шістсот сорок гривень 00 копійок) відповідно.
3. Ввести до штатного розпису відокремленого підрозділу Управління культури і туризму «Міська універсальна бібліотека» з 01.09.2021 року - 3 ставки бібліотекарів зі збільшенням видатків загального фонду по КПКВК 1014030 «Забезпечення діяльності бібліотек» на заробітну плату з нарахуванням у сумі 95060,00 грн. (дев’яносто п’ять тисяч шістдесят гривень 00 копійок) відповідно.
4. Внести зміни до Положення про Управління культури і туризму Каховської міської ради, затвердженого рішенням 6 сесії Каховської міської ради VIIІ скликання від 28.01.2021№ 196/6, а саме: викласти пункт 4 розділу 6 «Структура Управління культури і туризму та керівництво» в наступній редакції: «До структури Відокремленого підрозділу Управління «Міська універсальна бібліотека» входять заклади культури бібліотечного типу, а саме:
4.1. Роздольненська сільська бібліотека;
4.2. Чорноморівська сільська бібліотека;
4.3. Бібліотека села Вільна Україна;
4.4. Малокаховська сільська бібліотека;
4.5. Коробківська сільська бібліотека».
5. Начальнику Управління культури і туризму Каховської міської ради (Садова А.М.) внести зміни до штатних розписів відповідно до даного рішення.
6. Директору Каховського міського культурно-методичного закладу (Матросова І.О.) внести зміни до штатного розпису відповідно до даного рішення.
7. Управлінню культури Каховської міської ради (Садова А.М.) та фінансовому управлінню Каховської міської ради (Гончаров О. А.) забезпечити виконання даного рішення.
8. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Гондарева Г.В.).
9. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту ( Мясникян В.Д.).


 
Міський голова                                                   Віталій НЕМЕРЕЦЬ