UKR
Субота 02 Грудня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні115
Вчора1043
На цьому тижні3966
Минулого тижня5729
У цьому місяці1158
Минулого місяця18620
За весь період2287259

Про встановлення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єктів будівництва транспорту, енергетики комунальної власності Каховської територіальної громади


З метою створення належних умов для розвитку конкуренції на ринку телекомунікаційних послуг, відповідно до пункту 57 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, енергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити, що плата за доступ до елементів інфраструктури об’єктів будівництва комунальної власності Каховської територіальної громади визначається підприємствами, установами, організаціями Каховської міської ради, за якими закріплені такі об’єкти на праві господарського відання чи оперативного управління, в тому числі, перебувають на балансі (далі - балансоутримувачі), у розмірі, що не перевищує граничний розмір, встановлений статтею 17 Закону України "Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, енергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж".
2. Балансоутримувачам:
2.1. Забезпечувати на договірній основі безперешкодний та недискримінаційний доступ операторів та провайдерів телекомунікацій, уповноважених ними осіб до об’єктів, які закріплені на праві господарського відання або оперативного управління, в тому числі, перебувають на балансі.
2.2. Визначити у договорах з доступу розмір плати за доступ до об’єктів згідно з відповідної методикою визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу, затвердженою відповідним державним органом влади
2.3. Надавати до відділу комунального майна та землі Каховської міської ради звіти щодо дотримання законодавства стосовно безперешкодного та недискримінаційного доступу до об’єктів та розрахунок плати за доступ до об’єктів - один раз на рік, до 20 числа, наступного за звітним періодом.
3. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Лобунько Г.П.).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Особа О.Б.).


Міський голова Віталій НЕМЕРЕЦЬ