UKR
Субота 02 Грудня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні128
Вчора1043
На цьому тижні3979
Минулого тижня5729
У цьому місяці1171
Минулого місяця18620
За весь період2287272

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік, затвердженого рішенням міської ради від 02.12.2020 року № 18/2 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік»


З метою реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, недопущення прийняття економічно недоцільних і неефективних нормативно-правових актів місцевого рівня, усунення перешкод та сприяння розвитку підприємницької діяльності в місті, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 7 та 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, міська рада

 • ВИРІШИЛА:

 • 1. Внести зміни до п. 2 Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік, затвердженого рішенням міської ради від 02.12.2020 року № 18/2 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік» та викласти у наступній редакції

   

  Назва проекту

  Мета прийняття

  Строк розроб-лення

  Розробник

  Примітка (спосіб оприлюднення)

  1.

  Рішення міської ради «Про затвердження оновленої редакції Правил розміщення зовнішньої реклами на території Каховської територіальної громади »

  З метою встановлення чітких правил розміщення, експлуатації, демонтажу та зберігання спеціальних конструкцій, які призначені для розміщення зовнішньої реклами

  І-ІІІ квартал

  Відділ містобудування та архітектури

  Оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.

  2.

  Рішення міської ради “Про затвердження Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку на території Каховської територіальної громади”

  З метою приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правових актів місцевого рівня

  І-ІІІ квартал

  Відділ контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів

  Оприлюднення на офіційний сайт територіальної громади міста - kakhovka-rada.gov.ua.

   

  2. Відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті територіальної громади (kakhovka-rada.gov.ua.).
 • 3. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Орєхова І.М.

  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та підприємництва (Радченко О.В.).

 •  

   

  Міський голова                        Віталій НЕМЕРЕЦЬ