UKR
Неділя 29 Січня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні377
Вчора910
На цьому тижні6855
Минулого тижня7394
У цьому місяці30467
Минулого місяця39737
За весь період2114284

Про структуру, оптимізацію, ліквідацію та перейменування відділів, управлінь Каховської міської ради


Відповідно до ст. ст. 25, 26 ч. 1 п. 5, ст. 42 ч. 4 п. 6, ст. 54, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи прогнозований розмір витрат на утримання працівників виконавчих органів Каховської міської ради, відповідно до рішення сесії від 26.08.2021 року № 717/16 "Про прогноз бюджету Каховської міської територіальної громади на 2022 - 2024 роки", для здійснення потрібного обсягу робіт меншою кількістю персоналу, зменшення фонду оплати праці та фактичної відсутності потреби в певних штатних одиницях та структурних підрозділах (головні спеціалісти відділу контролю та забезпечення діяльності старост в старостинських округах Каховської міської ради, з питань внутрішнього контролю, з розробки та підготовки проектів) та інші.
На виконання вимог ч. 2 ст. 49⁴ КЗпП України, ч. 3 ст. 22 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", захисту трудових прав працівників виконавчих органів Каховської міської ради, шляхом зміни штатного розпису (за рахунок ліквідації певних посад та зменшенню штатної чисельності одиниць за певними посадами) з урахуванням самостійних підрозділів та установ, які утримуються за рахунок бюджетних коштів (Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, Управління освіти Каховської міської ради, Управління культури та туризму Каховської міської ради, фінансове управління Каховської міської ради, відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради, архівний відділ Каховської міської ради) міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Ліквідувати відділ за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів Каховської міської ради.
2. Ліквідувати відділ забезпечення діяльності старост в старостинських округах та внутрішнього контролю Каховської міської ради.
3. Вивести з відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради посаду головного спеціаліста з питань обліку житла - 1 штатну одиницю.
4. Ввести до відділу комунального майна та землі Каховської міської ради:
- посаду головного спеціаліста з питань обліку житла - 1 штатну одиницю;
- посаду головного спеціаліста з питань взаємодії із старостинськими округами та з питань сільського господарства - 1 штатну одиницю.
5. Затвердити штатну чисельність відділу комунального майна та землі Каховської міської ради у кількості - 7 штатних одиниць.
6. Змінити назву відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради на відділ міського господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій Каховської міської ради.
7. Ввести до відділу міського господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій Каховської міської ради:
- посаду головного спеціаліста з питань благоустрою - 1 штатну одиницю;
- посаду інспектора з благоустрою по старостинським округам - 2 штатні одиниці.
8. Затвердити штатну чисельність відділу міського господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій Каховської міської ради у кількості -
7 штатних одиниць.
9. Скоротити посаду архіваріуса архівного відділу Каховської міської ради - 1 штатну одиницю.
10. Затвердити штатну чисельність архівного відділу Каховської міської ради у кількості - 3 штатних одиниці;
11. Скоротити посаду архіваріуса відділу Державної реєстрації Каховської міської ради - 1 штатну одиницю.
12. Затвердити штатну чисельність відділу Державної реєстрації Каховської міської ради у кількості - 6 штатних одиниць.
13. Скоротити посаду секретаря керівника загального відділу Каховської міської ради - 1 штатну одиницю.
14. Затвердити штатну чисельність загального відділу Каховської міської ради у кількості - 20.5 штатних одиниць.
15. Реорганізувати відділ організаційно - кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради (5 штатних одиниць) шляхом поділу на:
- службу управління персоналом Каховської міської ради - 3 штатних одиниці;
- сектор організаційної роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради - 2 штатних одиниці.
16. Ввести до сектору організаційної роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради:
- посаду завідувача сектору організаційної роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради -1 штатну одиницю;
- посаду головного спеціаліста з питань медицини -1 штатну одиницю.
17. Затвердити штатну чисельність сектору організаційної роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради у кількості - 4 штатних одиниці.
18. Ввести до Центру надання адміністративних послуг Каховської міської ради посаду адміністратора ЦНАП.
19. Скоротити посаду головного спеціаліста Управління освіти Каховської міської ради.
20. Затвердити штатну чисельність Управління освіти Каховської міської ради у кількості - 5 штатних одиниць.
21. Управлінню праці та соціального захисту населення Каховської міської ради:
- скоротити посаду головного спеціаліста з питань медицини -1 штатну одиницю;
- скоротити посаду інспектора із соціальних питань відділу з питань соціально - трудових відносин, підтримки вразливих категорій громадян та взаємодії із старостинськими округами з питань соціального захисту Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради (Коробківський старостинський округ) - 1 штатну одиницю;
- скоротити посаду спеціаліста I категорії відділу з питань соціально - трудових відносин, підтримки вразливих категорій громадян та взаємодії із старостинськими округами з питань соціального захисту Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради (Чорноморівський старотинський округ) - 0,5 штатних одиниці;
22. Затвердити штатну чисельність Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради у кількості - 37 штатних одиниць;
23. Фінансовому управлінню скоротити посаду начальника відділу оргкадрової роботи та інформзабезпечення - 1 штатну одиницю.
24. Затвердити штатну чисельність фінансового управління у кількості - 9 штатних одиниць.
25. Відділу організаційно - кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради розпочати процедуру ліквідації відділів, скорочення працівників згідно норм чинного законодавства.
26. Відділу бухгалтерського обліку та звітності привести у відповідність штатний розпис з урахуванням вище зазначених змін.
27. Відділам у яких відбулися зміни (відділу комунального майна та землі, відділу міського господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, службі управління персоналом, сектору організаційної роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, Центру надання адміністративних послуг, фінансовому управлінню, відділам у яких відбудеться процедура оптимізації) привести положення відділів у відповідність та затвердити.
28. Відповідальність за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Каховської міської ради Чернявського В.В.
29. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку інвестицій, міжнародного співробітництва та підприємництва (Радченко О.В.).


Міський голова                        Віталій НЕМЕРЕЦЬ