UKR
Неділя 29 Січня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні221
Вчора910
На цьому тижні6699
Минулого тижня7394
У цьому місяці30311
Минулого місяця39737
За весь період2114128

Про підтримку звернення депутатів Каховської міської ради VIІI скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо припинення свавілля в органах влади


Розглянувши звернення фракції політичної партії «Європейська Солідарність» у Каховській міській раді VIII скликання, керуючись статтями 10, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Каховської міської ради VIІI скликання, міська рада
вирішила:

1. Підтримати звернення депутатів Каховської міської ради VIІI скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо припинення свавілля в органах влади, що додається.
2. Доручити керуючому справами виконавчого комітету В. ЧЕРНЯВСЬКОМУ направити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської етики та регламенту (О. РАДІОНОВА).

 

Міський голова    Віталій НЕМЕРЕЦЬ

 

Додаток до рішення сесії міської ради
від_________________ № ________

Президенту України
В. ЗЕЛЕНСЬКОМУ

Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України

 

Звернення
депутатів Каховської міської ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України,
щодо припинення свавілля в органах влади

Українське суспільство сколихнула низка гучних скандалів за участі представників діючої влади, народних депутатів, очільників відомств, які засвідчили факти серйозних зловживань з боку можновладців, вибіркове правосуддя та використання закону як інструменту боротьби з політичними опонентами.
Скандал з оприлюдненням відео з камери поліцейського Сергія Петрика не лише підтвердив підозри про скоєння народним депутатом від «Слуги народу» Олександром Трухіним ДТП та спроби керівництва держави і правоохоронних органів приховати цей злочин, а також оголив системну проблему нинішньої влади - її глибоку корумпованість. І народні депутати України, і журналісти заявляли про існування у фракції «Слуги народу» у Верховній Раді України практики підкупу народних депутатів України через виплати їм незадекларованих коштів у «конвертах». Гроші, якими так вільно розпоряджався Трухін, з великою імовірністю, є частиною таких виплат - на що також вказують і його колеги з парламенту та журналісти.
Однак і цей злочин влада ігнорує.
Досі ніхто не поніс відповідальність за те, що з серпня 2021 року справа Трухіна не розслідувалася, що керівники МВС та ДБР, Денис Монастирський і Олексій Сухачов вчиняли дії, які однозначно можна трактувати як приховування злочину та покриття винних у вчиненні злочину.
Тим не менше, у грудні 2021 року президент Зеленський з порушенням процедури підписав указ про призначення директором ДБР Олексія Сухачова. Останній, виконуючи обов’язки директора ДБР, відомий не лише своєю участю у справі Трухіна, а й бездіяльністю у розслідуванні провадження зі зриву операції «Авеню» (т.зв. справа ПВК «Вагнер»), участю у фабрикації політично мотивованих кримінальних проваджень проти Петра Порошенка та підозрою у вчиненні інших службових злочинів. Як бачимо, це не стало перешкодою для його призначення директором ключового правоохоронного органу, з річним бюджетом в 2,68 млрд. грн.
Гучно заявлене «скасування депутатської недоторканності» у виконанні «слуг» виявилося фікцією. Адже перелік «недоторканних» з числа представників влади не обмежується Трухіним.
У вересні 2020 року помічника народного депутата від «Слуги народу» Олександра Юрченка спіймали на хабарі. За версією слідства, Юрченко в завуальованій формі попросив надати йому через посередника, свого помічника, неправомірну вигоду в сумі 13 000 доларів за внесення пропозицій до законопроєкту «Про управління відходами», та надалі 200 тис. доларів для підкупу нардепів-членів відповідного комітету. Але Юрченко, як і раніше, -народний депутат від «Слуги народу» і спокійно ходить на засідання Парламенту.
Народний депутат від «Слуги народу» Євгеній Брагар потрапив у скандал за порушення прав водіння, його запідозрили в керуванні авто під дією наркотиків. І знову - жодного результату. Натомість покарали поліцейських, які його затримали.
Заступник глави Офісу Президента Олег Татаров був звинувачений НАБУ в отриманні хабаря і фальсифікації документів. За нього Офіс Президента розпочав справжню війну з НАБУ і, як наслідок, Татаров досі на посаді.
Повне нехтування законом, ігнорування обіцянок, даних виборцям вищими посадовими особами, стає нормою поведінки і на нижчому управлінському рівні. І вже міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет дозволяє собі видавати волюнтаристський наказ про оголошення повторних виборів президента Національного університету «Києво-Могилянська академія» тільки тому, що йому не сподобався вибір університету.
Ми, представники органів місцевого самоврядування, попереджаємо, що така бездіяльність влади, приховування злочинів, відверте ігнорування фактів злочинних дій високопосадовців, політичне прикриття народних депутатів зі «Слуги Народу» - це шлях до масових протестів і делегітимізації влади.
Ми, представники органів місцевого самоврядування, вимагаємо негайного прийняття кадрових рішень: звільнення з посад міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, директора ДБР Олексія Сухачова, міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, заступника керівника Офісу Президента Олега Татарова.

  

Секретар міської ради           Ірина ГОНЧАРОВА