UKR
Неділя 29 Січня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні379
Вчора910
На цьому тижні6857
Минулого тижня7394
У цьому місяці30469
Минулого місяця39737
За весь період2114286

Про передачу виконавчому комітету Каховської міської ради основних засобів та товарно-матеріальних цінностей старостинських округів


У зв’язку з прийняттям до комунальної власності Каховської територіальної громади майна колишньої Роздольненської сільської ради Каховського району Херсонської області, колишньої Малокаховської сільської ради Каховського району Херсонської області, колишньої Коробківської сільської ради Каховського району Херсонської області, відповідно до рішення сесії міської ради від 22.12.2020 року № 68/3 «Про припинення Малокаховської сільської ради Каховського району Херсонської області, Роздольненської сільської ради Каховського району Херсонської області та Коробківської сільської ради Каховського району Херсонської області, в результаті реорганізації шляхом приєднання до Каховської міської ради та припинення виконавчого комітету Роздольненської сільської ради Каховського району Херсонської області, в результаті реорганізації шляхом приєднання до виконавчого комітету Каховської міської ради», керуючись статтями 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати на баланс виконавчого комітету Каховської міської ради на основні засоби, інші необоротні матеріальні активи, капітальні інвестиції, товарно-матеріальні цінності та зобов’язання згідно з переліками, що додаються.
2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності, головному бухгалтеру виконавчого комітету Каховської міської ради провести оприбуткування основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, капітальних інвестицій, товарно-матеріальних цінностей та зобов’язань в установленому законом порядку.
3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Орєхов І.М.).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Особа О.Б.).


Міський голова                                     Віталій НЕМЕРЕЦЬ