UKR
Вівторок 31 Січня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні801
Вчора1114
На цьому тижні1915
Минулого тижня7261
У цьому місяці32788
Минулого місяця39737
За весь період2116605

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, для будівництва культової споруди (храму) Святих Бориса і Гліба, на розі пр. Будівельників та вул. Соснової в місті Каховка


Розглянувши заяву релігійної організації "Релігійна громада (парафія) Святих Бориса і Гліба Таврійської єпархії Української православної церкви (православної церкви України) м. Каховка Каховського району Херсонської області" про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, для будівництва культової споруди (храму) Святих Бориса і Гліба, на розі пр. Будівельників та вул. Соснової в місті Каховка, керуючись статтями 12, 79-1, 92, 122 Земельного кодексу України, статтями 25, 50, 51 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, релігійній організації "Релігійна громада (парафія) Святих Бориса і Гліба Таврійської єпархії Української православної церкви (православної церкви України) м. Каховка Каховського району Херсонської області", для будівництва культової споруди (храму) Святих Бориса і Гліба, на розі пр. Будівельників та вул. Соснової в місті Каховка, орієнтовною площею 0,3600 га.
2. Релігійній організації "Релігійна громада (парафія) Святих Бориса і Гліба Таврійської єпархії Української православної церкви (православної церкви України) м. Каховка Каховського району Херсонської області" у місячний термін з дня прийняття даного рішення замовити виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання цих робіт.
3. Дане рішення сесії Каховської міської ради дійсне протягом року з дати його прийняття.
4. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Лобунько Г.П.).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та благоустрою (Гончарова Т.С.).


Міський голова                         Віталій НЕМЕРЕЦЬ