UKR
Понеділок 26 Вересня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні391
Вчора1196
На цьому тижні391
Минулого тижня8640
У цьому місяці20517
Минулого місяця21199
За весь період1956069

Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховської територіальної громади на 2021 рік за підсумками першого кварталу 2021 року


Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Орєхова І.М. «Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховської територіальної громади на 2021 рік за підсумками першого кварталу 2021 року», керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Орєхова І.М. про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховської територіальної громади на 2021 рік за підсумками першого кварталу 2021 року взяти до відома (додається).
2. З метою забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку міста відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики (Камєнєва А.А.) проводити:
2.1 комплексний аналіз виконання показників програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховської територіальної громади на 2021 рік;
3. Управлінню праці та соціального захисту населення (Скрипніченко А.В.):
3.1 тримати під особистим контролем питання ліквідації заборгованості із заробітної плати по підприємствах Каховської територіальної громади до повного її погашення;
3.2 включити до плану діяльності Робочої групи по контролю за створенням та легалізацією робочих місць заходи щодо перевірок суб’єктів підприємницької діяльності, в яких не забезпечено дотримання законодавства щодо рівня нарахованої заробітної плати.
3.3 забезпечити системну роботу по здійсненню контролю за дотриманням на підприємствах міста законодавства щодо оплати праці, в частині рівня нарахованої заробітної плати.
4. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій громади, усіх форм власності:
4.1 вжити заходів щодо забезпечення беззбиткової роботи підприємств;
4.2 забезпечити прозорість роботи підприємств, не допускати випадків використання нелегальної роботи працівників.
5. Відповідальність за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Орєхова І.М.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та підприємництва (Радченко О.В.).

 

 

Міський голова Віталій Немерець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток
рішення сесії
________ р._ № _________


Підсумки
виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховської територіальної громади за підсумками І кварталу 2021 року

Діяльність міської ради зосереджувалась у тому числі і на виконанні Програми економічного і соціального розвитку Каховської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 р. № 115/14.
Будівництво.
На сучасному етапі будівництво ведеться в місті підприємницькими структурами, приватними забудовниками та будівельними орагнізаціями, найпотужніші з яких - ЗАТ "ДБУ-12", ТОВ "Евростройпласт", ПП Фортунатов, ТОВ "Олеся", ними виконується 70 % підрядних робіт.
Станом на 01. 05. 2021 р. введено в експлуатацію 9 об’єктів будівництва,
- "Реконструкція об’єкта торгівлі та громадського харчування під торгово - офісну будівлю (м. Каховка, проспект Європейський 10-б);
- "Будівництво комплектної трансформаторної підстанції КТП-160/10/0,4 для електрозабезпечення електроустановок 27/100 нежитлової будівлі (м. Каховка, вулиця Промислова, 2г);
- "Реконструкція електричних мереж вуличного освітлення в межах вулиць Лугова та Соборності в м. Каховка Херсонська область" (КП "Комунальне транспортне підприємство");
- Реконструкція нежитлової будівлі, що є комплексом будівель та споруд, у комплекс будівель та споруд для зберігання мінеральних добрив з будівництвом складу за адресою: м. Каховка, пров. Трубний, 12, І пусковий комплекс (ТОВ "ТЕРРА ТАРСА УКРАЇНА").
Демографічна ситуація. На 01.04.2021 р. на території. Каховської ТГ проживало 43296 осіб з них міське населення - 35795 осіб, сільське населення 7501 осіб.
Зайнятість населення та ринок праці.
За період січень- березень 2021 року до Каховського міськрайонного центру зайнятості звернулося 1212 осіб (у 2020 році за аналогічний період - 930 чоловік) мешканців Каховської ТГ. Станом на 01 квітня 2021 року на обліку в Каховському міськрайонному центрі зайнятості перебуває 1267 мешканців Каховської ТГ, з них 640 чоловік мають статус безробітного.
Протягом І кварталу 2021 року були працевлаштовані за допомогою центру зайнятості 80 мешканців територіальної громади. Станом на 01 квітня 2021 року жоден мешканець Каховської ТГ не виявив бажання скористатися правом отримання одноразової допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. З метою тимчасового вирішення питання працевлаштування 58 мешканців ТГ взяли участь у роботах тимчасового характеру.
Однією з найважливіших проблем працевлаштування безробітних є невідповідність професійно-кваліфікаційного складу безробітних потребі робочої сили. Для вирішення цієї проблеми в Каховському міськрайонному центрі зайнятості існує системна профорієнтаційна робота, професійне навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації незайнятого населення. На протязі звітного періоду пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за допомогою центру зайнятості 34 безробітних громадянина - мешканця Каховської ТГ.
Профорієнтаційними послугами було охоплено 960 чол. Протягом І кварталу 2021 року було проведено:
24 тренінги з «Техніки пошуку роботи»
52 інформаційних семінари
Грошові доходи населення та заробітна плата.
Середня заробітна плата станом на 01.04.2021 року становила 11057 грн. показник по області становив 11122 грн. Фонд оплати праці 87560 тис.грн.
За інформацією Головного управління статистики у Херсонській області згідно державних статистичних спостережень за ф. № 1-ПВ (місячна) станом на 01.04.2021 року по місту Каховка заборгованість із виплати заробітної плати складає 31146,6 тис.грн., яку мають два підприємства міста - ПрАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» - 29703,0 тис.грн. (649 осіб) та ТОВ «Аграрна промислова компанія «Дом - Агро» - 1443,6 тис. грн. (52 особи).
За інформацією голови правління ПрАТ «КЗЕСО» борги із виплати заробітної плати на підприємстві існують з березня 2020 року через затримку оплати покупців за поставлену продукцію, що також призвело до затримки оплати за матеріали та комплектуючих, необхідних для виробництва готової продукції по наступним контрактам.
Керівництво ПрАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування» надало графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати, який передбачає повне погашення боргів до квітня 2021 року, та приймаються заходи щодо виходу підприємства з кризового стану.
За інформацією голови правління ПрАТ «КЗЭСО» борги із виплати заробітної плати на підприємстві існують через затримку оплати покупців за поставлену продукцію.
На даний час підприємством ведуться перемовини з іноземними компаніями щодо залучення інвестицій для поповнення обігових коштів. Укладено контракти з АТ «Українська залізниця» на доставку колійної техніки на суму 530 400 тис.грн., «Литовська залізниця» на постачання рейкозварювальної продукції на суму 1 млн. євро, «Білоруська залізниця» на суму 500 тис.євро.
По даному підприємству складений графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати, який передбачає повне погашення боргів до вересня 2021 року.
За інформацією Головного управління Держпраці в Херсонській області проведена позапланова перевірка ПрАТ «КЗЕСО», за результатами якої на посадову особу підприємства складений протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.41 КУпАП та винесено Припис про усунення виявлених порушень.
За інформацією ТОВ «АПК «Дом Агро» заборгованість із виплати заробітної плати виникла через відсутність замовлень на послуги зі зберігання зернових культур. Погашення боргів із заробітної плати планується за рахунок послуг збереження майбутнього врожаю. На даний час ТОВ «АПК «Дом-Агро» не працює.
Легалізація. Станом на 01.04.2021 року робочою групою щодо легалізації оплати праці та зайнятості населення було перевірено 127 приватних підприємців міста, виявлено 8 підприємців, які порушували норми трудового законодавства, складено 6 актів. Управлінням праці та соціального захисту населення матеріали на порушників трудового законодавства виявлених фактів порушень передаються до Каховського відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДПС у Херсонській області та до Головного управління держпраці у Херсонській області для подальшого опрацювання.
За складеними актами роботи робочої групи Каховською ОДПІ донараховано станом на 01.03.2021 р: податку з доходів фізичних осіб - 1080,0 грн;
військовий збір - 90,0 грн.;
ЄСВ - 2640,0 грн.;
всього - 3810 грн.
Згідно з трудовим законодавством оформлений 1 найманий працівник.
Реформування відносин власності.
Станом на 01.04.2021 року обліковується 120 договори оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста, загальною площею 5134,52 м². Надходження до місцевого бюджету за користування комунальним майном станом на 01.04.2021 року становлять 71,6 тис.грн.
Станом на 01.05.2021 року проведено приватизацію 6 земельних ділянок на суму 1279,3 тис. грн. площею 1,6437 га.
З метою ефективного використання земель комунальної власності проведена інвентаризація земельних ділянок для набуття права на їх оренду на земельних торгах у 2021 році (8 ділянок).
За січень - березень 2021 року укладено 10 договорів оренди земельних ділянок з юридичними та фізичними особами загальною площею 2,3612 га на суму 289,49 тис. грн.
Станом на 01.05.2021 року з 44 розповсюджувачами реклами укладено договори про тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів (до бюджету надійшло 173,7 тис.грн).
З метою поліпшення бізнес-клімату та впровадження процесів дерегуляції, упорядкування та спрощення системи надання адміністративних послуг у місті функціонує Центр надання адміністративних послуг Каховської міської ради. Станом на 01.05.2021 року адміністраторами даного центру розглянуто 4349 звернень, в тому числі 543 звернення суб’єктів господарювання.
Житлово-комунальне господарство.
Виконання і фінансування заходів з розвитку і реформування житлово-комунального господарства міста щорічно враховуються в Програмі економічного і соціального розвитку міста і міським бюджетом на відповідний рік.
Мета полягає в здійсненні заходів щодо підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства, забезпечення його сталого розвитку для задоволення потреб населення і господарського комплексу міста Каховки в житлово-комунальних послугах відповідно до встановлених нормативів і стандартів.
Станом на 01.05. 2021 р. виконані роботи поточного ремонту доріг вул. Герцена, Декабристів, Першотравнева, Слобідська, М.Жука, Ф.Гаєнко, Набережна пр. Європейський, Будівельників на суму - 289,5 тис.грн.
Проведено ремонт кабельних мереж по вул. В.Куликовська, 116 загальною вартістю - 32,5 тис.грн. Придбано лед-лампи - 12,7тис.грн., консольні світильники - 42,0 тис.грн.
Будівництво зовнішньої електричної мережі від КТП-483 с.Роздольне - 200,3 тис.грн.

 

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради Іван Орєхов