UKR
Понеділок 26 Вересня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні387
Вчора1196
На цьому тижні387
Минулого тижня8640
У цьому місяці20513
Минулого місяця21199
За весь період1956065

(оновлено)Про намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві “Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради”


З метою сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», статуту комунального некомерційного підприємства "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради", затвердженого рішенням сесії Каховської міської ради від 29.04.2021 року № 402/10, керуючись ст. 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII, ст.ст. 25, 26, 59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Повідомити про намір утворення спостережної ради при Комунальному некомерційному підприємстві "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради".
2. Затвердити Положення про спостережну раду при Комунальному некомерційному підприємстві «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради" (додаток 1).
3. Уповноважити відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради на:
3.1 Оприлюднення повідомлення про намір утворення спостережної ради при Комунальному некомерційному підприємстві "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради" на офіційному веб-сайті Каховської міської ради.
3.2 Надсилання Управлінню соціального захисту населення Каховської міської ради (Скрипніченко А.В.) письмової пропозиції щодо включення представника (-ків) до складу спостережної ради при Комунальному некомерційному підприємстві "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради".
3.3 Повідомлення директора Комунального некомерційного підприємства "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради" (Мазур О.Б.) про намір утворення спостережної ради при Комунальному некомерційному підприємстві "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради".
4. Для проведення рейтингового голосування та опрацювання його результатів утворити комісію у затвердженому складі (додаток 3).
5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Гондарева Г.В.).
6. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Особа О.Б.) та комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді спорту і туризму (Мясникян В.Д.).


Міський голова                                 Віталій Немерець

 

Додаток 1
до рішення __ сесії ___ скликання від ________________ №_______

 

ПОЛОЖЕННЯ
про спостережну раду при Комунальному некомерційному підприємстві "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради"

1. Загальна частина
1.1 Це Положення визначає мету діяльності, права, обов’язки та організацію роботи спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради" (далі - Спостережна рада).
1.2 Спостережна рада у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами України, Статутом Комунального некомерційного підприємства "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради" і цим Положенням.
1.3 Основними принципами діяльності спостережної ради є:
- колегіальність та відкритість у прийнятті рішень;
- прозорість діяльності;
- неупередженість і рівноправність членів спостережної ради;
- незалежність.
1.4 Спостережна рада утворюється за рішенням Засновника Комунального некомерційного підприємства "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради" - Каховської міської ради (далі - «Засновник») у кількості не більш як 15 осіб, відповідно до чинного законодавства, зокрема згідно з Порядком утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. №1077.
Зміни до складу спостережної ради вносяться шляхом прийняття рішення Засновником.
Спостережна рада, що утворюється при Комунальному некомерційному підприємстві "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради" (далі - "Підприємство"), складається з:
- одного представника Каховської міської ради;
- представників Управління соціального захисту населення Каховської міської ради - від однієї до чотирьох осіб;
- депутатів Каховської міської ради (за згодою) - від однієї до двох осіб;
- представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції (за згодою), - від однієї до восьми осіб (по одному представнику).
Строк повноважень спостережної ради - три роки.
Усі витрати, пов’язані з організацією засідань спостережної ради, здійснюються за рахунок Комунального некомерційного підприємства "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради".

2. Мета діяльності, права та обов’язки
2.1. Метою діяльності спостережної ради є сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я.
2.2. Спостережна рада має такі обовязки:
- затверджує план роботи спостережної ради;
- розглядає питання щодо дотримання вимог законодавства під час здійснення медичного обслуговування населення Комунальним некомерційним підприємством "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради" ( далі - Підприємством);
- розглядає питання щодо дотримання Підприємством прав та забезпечення безпеки пацієнтів під час здійснення медичного обслуговування, в тому числі питання щодо належного розгляду скарг пацієнтів (їх законних представників, членів сім’ї та родичів) та реагування закладу охорони здоров’я на такі скарги;
- розглядає питання щодо результатів фінансово-господарської діяльності закладу охорони здоров’я;
- вносить керівнику Підприємства пропозиції з питань діяльності закладу охорони здоров’я, покращення якості забезпечення населення медичним обслуговуванням, дотримання прав та забезпечення безпеки пацієнтів;
- бере участь у підготовці пропозицій щодо розвитку матеріально-технічної бази та інфраструктури Підприємства;
- подає пропозиції керівнику Підприємства щодо оптимізації організаційної структури такого закладу за напрямами його діяльності;
- розглядає інші питання, пов’язані з фінансово-господарською діяльністю Підприємства, здійсненням медичного обслуговування, дотриманням прав та забезпеченням безпеки пацієнтів;
- інформує Засновника про недоліки діяльності такого закладу, випадки недодержання вимог законодавства під час здійснення медичного обслуговування населення;
- подає пропозиції власнику та директору Піприємства щодо вжиття заходів для усунення виявлених порушень та підвищення рівня забезпечення безпеки пацієнтів у закладі охорони здоров’я;
- з урахуванням вимог законодавства щодо інформації з обмеженим доступом - висвітлює свою діяльність у засобах масової інформації, на зборах, конференціях тощо, оприлюднює інформацію про свою діяльність і результати своєї роботи на офіційних веб-сайтах та інформаційних стендах Засновника та Підприємства.
2.3. Спостережна рада має право:
- отримувати доступу її членів згідно з вимогами законодавства до інформації та матеріалів, необхідних для розгляду питань, що належать до її компетенції, протягом п’яти робочих днів з дати надсилання письмового запиту голови спостережної ради на ім’я директора Підприємства;
- залучати експертів до проведення аналізу окремих питань діяльності закладу охорони здоров’я з урахуванням вимог законодавства щодо інформації з обмеженим доступом.
3. Склад спостережної ради
3.1. До складу спостережної ради входять голова, заступник голови, секретар і члени спостережної ради.
3.2. Члени спостережної ради на першому її засіданні обирають із свого складу простою більшістю голосів голову спостережної ради, а також за пропозицією голови - секретаря спостережної ради.
3.3. Строк повноважень спостережної ради становить три роки. Одна і та сама особа не може бути членом спостережної ради більше двох строків підряд.
3.4. Членство у спостережній раді припиняється у разі:
- систематичної (більше трьох разів підряд) відсутності без поважних причин члена спостережної ради на її засіданнях;
- надходження мотивованого повідомлення від органу / організації, від якого / якої було делеговано члена спостережної ради, за підписом керівника про відкликання свого представника та припинення його членства у спостережній раді;
- скасування державної реєстрації громадського об’єднання / організації, представника якого / якої обрано до складу спостережної ради;
- неможливості члена спостережної ради брати участь у роботі спостережної ради за станом здоров’я, визнання у судовому порядку члена спостережної ради недієздатним або обмежено дієздатним;
- набрання законної сили обвинувальним вироком щодо члена спостережної ради;
- подання членом спостережної ради відповідної заяви;
- смерті члена спостережної ради.
3.5. У разі припинення представником громадськості, громадського об’єднання чи організації, що здійснює професійне самоврядування, членства у спостережній раді його місце може зайняти наступний за черговістю кандидат до складу спостережної ради, який набрав найбільшу кількість голосів за результатами проведення рейтингового голосування.
Рішення про включення нового члена до спостережної ради затверджується власником закладу охорони здоров’я.
4. Організація роботи спостережної ради
4.1. Спостережну раду очолює її голова, який персонально відповідає за виконання покладених на неї завдань.
4.2. Голова спостережної ради:
- організовує діяльність спостережної ради;
- визначає функціональні обов’язки заступника голови, секретаря і членів спостережної ради;
- скликає і веде засідання спостережної ради, виносить на розгляд спостережної ради пропозиції щодо порядку денного засідання, підписує рішення спостережної ради;
- підписує листи та інші документи спостережної ради;
- представляє спостережну раду у взаємовідносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями та Засновником Підприємства;
- здійснює інші функції, необхідні для організації діяльності спостережної ради, в межах її повноважень.
4.3. Секретар спостережної ради:
- готує проект плану роботи спостережної ради з урахуванням пропозицій її членів;
- забезпечує подання членам спостережної ради не пізніше ніж за п’ять робочих днів до планового засідання відповідні інформаційні матеріали;
- забезпечує підготовку проектів документів до її засідань;
- веде і зберігає протоколи засідань спостережної ради та іншу документацію;
- веде облік присутності членів спостережної ради на її засіданнях;
- забезпечує інформування громадськості про діяльність спостережної ради;
- здійснює інші повноваження і виконує доручення голови спостережної ради, пов’язані з організацією її діяльності.
4.4. Члени спостережної ради мають право:
- брати участь у засіданнях спостережної ради;
- ініціювати розгляд питань на чергових та позачергових засіданнях спостережної ради шляхом внесення їх до порядку денного;
- брати участь у розгляді питань спостережною радою та подавати пропозиції до проектів рішень спостережної ради.
4.5. Члени спостережної ради не мають права перешкоджати діяльності Підприємства, здійсненню медичного обслуговування населення.
4.6. Члени спостережної ради не мають права розголошувати відомості, що становлять лікарську таємницю, персональні дані та іншу інформацію з обмеженим доступом, розголошення якої заборонено законодавством, які стали їм відомі у зв’язку з виконанням обов’язків членів спостережної ради. Члени спостережної ради підписують зобов’язання щодо нерозголошення такої інформації (у довільній формі).
Неправомірне розголошення такої інформації може бути підставою для виключення члена із складу спостережної ради.
4.7. Спостережна рада провадить свою діяльність за планами роботи, які формуються на підставі пропозицій її членів.
4.8. Засідання спостережної ради скликає та проводить її голова, у разі його відсутності - заступник голови.
4.9. Засідання спостережної ради проводяться у міру потреби, але не рідше ніж один раз на квартал і вважаються правоможними, якщо на них присутні дві третини її членів.
4.10. Позачергові засідання спостережної ради скликаються на вимогу голови спостережної ради, Засновника Підприємства або однієї третини членів спостережної ради.
Вимога про скликання позачергового засідання спостережної ради повинна містити обґрунтування питання, яке вимагає обговорення.
4.11. Засідання спостережної ради проводяться у відкритому або закритому режимі.
У разі коли на засіданні спостережної ради розглядаються питання, пов’язані з інформацією з обмеженим доступом, за рішенням спостережної ради засідання проводяться у закритому режимі.
4.12. Рішення спостережної ради приймаються шляхом відкритого голосування більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні.
У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови спостережної ради.
4.13. Член спостережної ради бере участь у засіданні особисто і не може передавати свій голос іншій особі. Кожен член спостережної ради під час голосування має один голос.
4.14. Розгляд питань, що виносяться на засідання спостережної ради, та прийняті за результатами засідання рішення фіксуються у протоколі.
Протокол підписується головуючим та секретарем спостережної ради і надсилається усім членам спостережної ради.
Члени спостережної ради можуть письмово викласти свою окрему думку, яка додається до протоколу і є його невід’ємною частиною.
4.15. Рішення спостережної ради доводяться до відома Засновника та директора Підприємства для розгляду та вжиття відповідних заходів і оприлюднюються на офіційних веб-сайтах Каховської міської ради та Комунального некомерційного підприємства "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради" з урахуванням вимог законодавства щодо інформації з обмеженим доступом, що не може бути розголошена.
4.16. Спостережна рада подає Засновнику Підприємства річний звіт про свою роботу. У разі визнання діяльності спостережної ради незадовільною, Засновник приймає обґрунтоване рішення про формування нового складу спостережної ради.
Члени спостережної ради, діяльність якої визнано незадовільною, не можуть входити до наступного складу спостережної ради.

 

Додаток 2
до рішення __ сесії ___ скликання від ________________ №_______

 

Склад
комісії для проведення рейтингового голосування та опрацювання його результатів

 

Гондарєва Галина Вікторівна - Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії

Іотова Оксана Олексіївна - Начальник відділу організаціно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, секретар комісії

Члени комісії:

Малишенко Олександр Володимирович - Начальник юридичного відділу Володимирович
Кононова Марина Миколаївна - Головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради

Гарькава Олена Петрівна - Депутат Каховської міської ради (за згодою)