UKR
Понеділок 15 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

18.09.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

18.09.2018

25 вересня 2018 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні559
Вчора741
На цьому тижні559
Минулого тижня6462
У цьому місяці13419
Минулого місяця22206
За весь період445096
10.04.15

Профілактичні щеплення


Профілактичні щеплення або вакцинація ¨C це спосіб захисту від інфекційних захворювань методом введення вакцини, на яку реагує імунна система дитини чи дорослого, виробляючи імунітет.

Згідно календаря в Україні отримують безкоштовно обов’язкові щеплення проти 10 інфекцій: гепатиту В, туберкульозу,дифтерії, кашлюку, правця, поліомієліту, гемофільної інфекції, кору, краснухи та паротиту.

Для чого потрібно щеплюватись? Вакцинація захищає від інфекцій, а якщо людина і захворіє, то перебіг хвороби не такий тяжкий, немає ускладнень. Особливо потрібно щеплювати дітей, які вразливі до всіх вище перелічених інфекцій.

При заражені вірусним гепатитом В у дітей розвивається хронічний гепатит, який призводить до цирозу і раку печінки.

У малят до одного року туберкульоз протікає у вигляді генералізованої форми з ураженням печінки, нирок, кісток, а при ураженні мозкових оболонок виникає туберкульозний менінгіт.

Без щеплення проти гемофільної інфекції у дітей перших років життя розвивається пневмонія, гнійний менінгіт, сепсис, епіглотит, отит, гнійний артрит, гнійний остеомієліт.

Завдяки вакцинації у нас не спостерігаються такі хвороби як дифтерія, поліомієліт, правець, у дітей в легкій формі проходить кашлюк, кір, паротит, краснуха; викорена натуральна віспа.

Пам’ятайте! Ризик поширення захворюваності серед людей, які не отримали щеплення, значно вищий, ніж у захищених шляхом вакцинації. Тільки своєчасне щеплення захистить Вас і Вашу дитину від тяжкого захворювання.