UKR
Середа 27 Березня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


18.03.2019

21 березня 2019 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради

Детальніше

22.02.2019

Оголошення по конкурсу на управителя

Детальніше

21.01.2019

Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м. Каховка

Детальніше

18.12.2018

Про проведення Національного конкурсу « Благодійна Україна -2018»

Детальніше

11.12.2018

Інформація для громадян які потребують допомоги у працевлаштуванні

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні81
Вчора610
На цьому тижні1113
Минулого тижня4472
У цьому місяці18858
Минулого місяця23026
За весь період566741
14.09.18

Про роботу міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради за І півріччя 2018 року


Протягом звітного періоду відбулося три засідання міської Ради з питань молодіжної політики За її сприяння та підтримці молодіжних громадських організацій і ініціативних груп було проведено 72 молодіжних заходи, у яких взяли участь 13048 чол.
На заходи програми "Молодь" було виділено з міського бюджету суму в розмірі 150510 грн. Всього на реалізацію молодіжних заходів Програми "Молодь" в 2018 році передбачено в міському бюджеті 210500 грн. Крім цього на міську Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" було виділено 23526 грн. (в тому числі 22365 грн. на 9 стипендій).
Серед заходів: новорічна дискотека, заходи до Дня Соборності України та Дня Героїв Крут, заходи до дня закоханих (молодіжна патріотична акція "З любов’ю до захисників Державного кордонну", молодіжний "круглий стіл", знайомство міського учнівського парламенту старшокласників з роботою відділів міської ради, реалізація в лютому-березні освітнього соціально-культурного проекту "VIDLIK project", засідання клубу "Молода сім’я", акція "Святкове серце", флеш-моб "Обнимательнный патруль", Шоу-програма "Солодка парочка" тощо); заходи, присвячені Міжнародному жіночому Дню (молодіжна Акція "Весняний подарунок", флеш-моб "Перша квітка", - створення ініціативної групи "ArtArea", участь членів ініціативної групи "ArtArea" у Форумі В.І.Д.Л.І.К.[Банка] (м. Київ) в рамках проекту "VIDLIK project", тренінг "Психологія успіху" в рамках проекту "10 днів психологічної підтримки" для депутатів міської ради, який проходив за ініціативою члена ініціативної групи "ArtArea" Блищук Вероніки; акція ГО "Медіа клуб громадського діалогу "Європростір" "Обери свій подарунок", акція від команди "ГУК" (гімназія) "Кошеня купуй - тваринку врятуй", перегляд на СЮН фільму "Ангели із залізними щелепами", знайомство учнівського парламенту ДНЗ "КПЛСП" з роботою відділів міської ради), участь молоді міста у флеш-мобі "Пам’яті Героїв Небесної сотні", "круглий стіл", присвячений волонтерському руху, Благодійні акції від БФ "Лепта", інтелектуальний конкурс "Маленький ерудит", ІІ півфінал КВН на Кубок Каховської Відкритої ліги КВН, Благодійна акція від БФ "Лепта", Фінал Каховської Відкритої ліги КВН, в рамках проекту "Турнір Каховської Відкритої Ліги КВН", культурно-просвітницький форум для молоді "Один раз на все життя", XІV молодіжна спартакіада, VІІІ квест-гра "Патріот" учнівського парламенту старшокласників, міська акція "Каховка - ветеранам війни", "круглий стіл" з членами міського учнівського парламенту старшокласників щодо проведення практики влітку 2018 року, акція "Перша хвилина миру", фотовиставка від "Фото Чіз" "Пам’ятаємо...", імпровізація "По-каховські", дитячий розважальний захід "В очікуванні літа" від ініціативної групи "ArtArea", свято для дітей і дорослих "OPEN AIR "ВІТАМІН D", присвячене Міжнародному дню захисту дітей, зустріч за "круглим столом" з командою "ГУК" (гімназія) - учасниками Міжрегіонального профорієнтаційного проекту "Профі Кемп", Заходи до Дня молоді та Дня Конституції України тощо.
6 грудня 2017 року міський голова втретє підписав розпорядження № 216-р "Про організацію та проведення в м. Каховці в 2018 році міської щорічної акції "Молодь при владі", яким затверджено заходи та склад організаційного комітету по підготовці та проведенню в м. Каховці заходів міської щорічної акції "Молодь при владі". Протягом І кварталу було реалізовано ряд заходів в рамках акції "Молодь при владі": засідання міської Ради з питань молодіжної політики; початок реалізації проектів учасників міського конкурсу проектів та програм з молодіжних проблем на 2018 рік; засідання молодіжних "круглих столів"; знайомство міського учнівського парламенту старшокласників та учнівського парламенту ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" з роботою відділів та управлінь міської ради; проведений моніторинг бажаючих взяти участь в літній практиці 2018 року. На офіційному сайті територіальної громади міста та в місцевих ЗМІ постійно висвітлюється про хід реалізації акції "Молодь при владі".
Протягом лютого-березня, п’ять переможців міського конкурсу проектів та програм з молодіжних проблем на 2018 рік ММГО "ДіЛО" (проект "Спілкуємось мистецтвом!" - 3800,0 грн.), ГО "МО "Нічна Мана" (проект "Клуб волонтерів "Лицарі добра" - 2500,0 грн.), ініціативні групи "Каховська Відкрита Ліга КВН" (проект "Турнір Каховської Відкритої Ліги КВН" - 9210,0 грн.), "Місто законів" (проект "Школа правознавців" - 1400,0 грн.) та "Чорний оксамит" (проект "Смуга перешкод" - 3090,0 грн.) розпочали реалізацію своїх проектів. В лютому-квітні на їх реалізацію з міського бюджету (за рахунок міської комплексної програми "Молодь") було виділено 20000 грн.
9-й рік (з 2008 року) на базі відділів Каховської міської ради (з 12 червня по 30 серпня) відбувається практика учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників. В цьому році в неї беруть участь 8 чоловік з 5-ти навчальних закладів міста.
Стипендіатами міської ради в 2018 році було обрано в номінаціях: в номінації "Освіта" - Савенко Анастасія і Хоменко Ярослав; у номінації "Спорт" - Семененко Дмитро і Ніколюк Марк; в номінації "Культура" - Ольховський Ігор і Малецька Ксенія; у номінації "Молодіжна політика" - Мінський Григорій, Папаконстанді Марія і Пашинський В’ячеслав.
Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, Папаконстанді Марія Миколаївна було обрано кандидатом (всього 20 чол.) на Премію Кабінету Міністрів України в 2018 році за особливі досягнення молоді у розбудові України в напрямку "Національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту державної незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам України та іншим військовим утвореним відповідно до Законів України" і в лютому документи направлені до Міністерства молоді та спорту України.
В І півріччі 2018 року про виконання міської Програми "Молодь" було надано в 2-х ЗМІ 65 інформацій ("Каховська зоря", "Каховские новости"). Крім цього на офіційному сайті територіальної громади міста було розміщено 33 інформацій стосовно реалізації молодіжної політики в місті.

 

Заступник голови міської Ради з питань
молодіжної політики при виконавчому
комітеті міської ради, начальник відділу
у справах молоді та спорту                                                 В.А.Зубков