UKR
Вівторок 28 Січня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


15.01.2020

Шановні роботодавці міста Каховка

Детальніше

15.01.2020

Відділ економіки, комунального майна та землі звертає Вашу увагу, що з 01.01.2020 року на території міста Каховки введено в дію нові розміри ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які встановлено рішенням сесії Каховської міської ради від 20.06.2019№ 1644/80 “ Про місцеві податки та збори”

Детальніше

14.01.2020

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

11.01.2020

Оголошення
про проведення громадських слухань
проекту рішення міської ради "Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Каховки"

Детальніше

08.01.2020

КПТМ «Каховтеплокомуненерго» повідомляє про прийняте рішення щодо перегляду в грудні 2019 року плати на послугу з централізованого опалення для потреб населення, в зв’язку із зміною ціни на природний газ.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні3
Вчора1046
На цьому тижні1049
Минулого тижня6283
У цьому місяці23793
Минулого місяця23255
За весь період706534
08.10.15

Про підсумки відпочинково-оздоровчої кампанії 2015!


28 вересня 2015 року відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку пільгових категорій під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому Чернявського В.В.. Члени координаційної ради заслухали інформацію управління праці та соціального захисту населення про результати проведеної в місті роботи з відпочинку та оздоровлення дітей каховчан. За повідомленням завідувача сектору з питань управління персоналом, сім’ї, гендерної політики та оздоровлення дітей Ткач С.Л. планові показники відпочинку і оздоровлення дітей у нашому місті виконано на 100,3%. Так, на 2015 рік місту Каховці заплановано до оздоровлення та відпочинку 1744 дитини, що по відношенню до загальної кількості дітей шкільного віку (3558 дітей) по місту складає 49%, у т. ч :
- на відпочинок - 1308 дітей;
- на оздоровлення - 436 дітей.
У 2015 році за міською Програмою відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 рік передбачено фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку на загальну суму 455,7 тис. грн., з них залучених коштів - 56,8 тис.грн., коштів міського бюджету - 398.9 тис. грн.. Із загальної суми 455.7 тис. грн..:
- на оздоровлення - 140,7 тис.грн. та залучених коштів - 46,8 тис.грн.;
- на відпочинок - 315,0 тис.грн., залучених - 10 тис грн..
Але до початку оздоровчо-відпочинкової кампанії до Програми були внесені зміни, зокрема, для організації і проведення відпочинкових заходів з міського бюджету було виділено кошти в сумі 224, 8 тис.грн, у тому числі:
- на харчування дітей - 155,4 тис.грн.;
- на медикаменти - 8,4 тис.грн;
- на організацію подорожей та екскурсій - 25,2 тис.грн.;
- на участь вихованців ДЮСШ в дитячій олімпіаді „Херсонщина - 2015" - 35,8 тис грн..Усі кошти освоєні у повному обсязі.
Для організації належного оздоровлення дітей з міського бюджету витрачено 115.855 грн., у т.ч.:
на закупівлю путівок до ДОТ „Веселка" м. Скадовська - 99.8 тис. грн..
на перевезення дітей до оздоровчого закладу та у зворотньому напрямку - 16.0 тис. грн..
Відпочинкову кампанію в цьому році проведено, як завжди на належному рівні. Незважаючи на те, що у поточному році значно зменшено кількість дітей для охоплення відпочинковими заходами у порівнянні з минулим роком (з 1164 дітей до 600), відділом освіти значно розширено методи і форми надання відпочинкових послуг дітям каховчан. Так, у 2015 році відділом освіти започатковано нову форму відпочинку дітей -організація та проведення подорожей та екскурсій.
Для дітей пришкільних таборів спільно з АТП 16506 було організовано 16 поїздок за маршрутами: Малокаховська конеферма, Асканія Нова, база відпочинку „Славутич" м. Таврійська, меморіал „Тачанка", Скадовськ, Нова Каховка. Змістовною, різноманітною та цікавою була організація дозвілля вихованців в усіх пришкільних таборах з денним перебуванням.
15 дітей відпочили на базі ДОТ „Прибрежний" у Лазурному Скадовського р-ну під час участі у дитячій олімпіаді „Херсонщина-2015". 108 дітей шкільного віку відпочили упродовж чотирьох днів у сосновому бору під час зборів козачат.
Протягом табірної зміни з 2 по 19 червня 2015 року були проведені цікаві виховні заходи: кулінарна розвага „Школа кухарів", „Міс табору - 2015", „Італійська майстерня Pasta lavoro", спортивно-розважальна програма „Стартинейджер", „Козацькому роду нема переводу", „Карнавал масок".
Усього літнім відпочинком по місту Каховці упродовж літа охоплено 1311 дітей, що становить 100,2 % від запланованої їх кількості. Слід віддати належне спеціалістам відділу освіти міської ради і керівнику установи, якими у цьому році проведено значну роботу з педагогічними колективами шкіл по активізації участі батьків в оздоровленні своїх дітей. І як результат цієї роботи - 696 дітей відпочило у 2015 році разом з батьками.
Найбільш ефективним видом дитячого відпочинку - залишається оздоровлення їх у позаміських оздоровчих закладах.
Так, у червні-липні 2015 року 45 дітей шкільного віку пільгових категорій м. Каховки оздоровилися в дитячому оздоровчому таборі „Веселка" м. Скадовська за рахунок коштів міського бюджету із залученням позабюджетних коштів. До оздоровчого табору направлені:
діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування - 2 чол.;
- діти-інваліди -1 чол.;
- діти з багатодітних та малозабезпечених сімей - 17 чол.;
- діти , батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків - 1чол.;
- діти, які перебувають на диспансерному обліку - 6 чол.;
- талановиті та обдаровані діти - 18 чол.
Усього послугами з оздоровлення по місту Каховці охоплено 439 дітей, що на троє дітей більше, ніж заплановано, і становить 100,7 % .
11 дітей пільгових категорій шкільного віку оздоровлено за рахунок коштів державного бюджету на базі УДЦ „Молода гвардія".
У санаторних закладах з початку року оздоровлено 27 дітей каховчан із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
У червні місяці оздоровлено 25 дітей, вихованців Каховського дитячого будинку „Радість".
З 04.08.2015 по 24.08.2015 шестеро дітей батьки яких беруть (брали) участь в антитерористичній операції за рахунок коштів міського бюджету перебували на оздоровленні в ДОТ „Орльонок" Генічеського району.
Усього відпочинковими та оздоровчими послугами, протягом 2015 року, охоплено 1750 дітей м. Каховки.
Ткач С.Л. звернула увагу членів координаційної ради на змінах, що у липні поточного року було внесено до Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей". Змінами доповнено перелік дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зокрема,:
- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціальний захист";
- діти, один з батьків яких загинув ( пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, конфузії чи каліцтва, одержаних під час АТО, а також внаслідок захворювання, одержаних в період участі в АТО;
- діти, один з батьків, якого загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, конфузій чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадського протесту;
- діти, зареєстровані як вимушено переміщені особи.
Крім цього внесено зміни до Порядку направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення до ДП УДЦ „Молода гвардія". Батьки дітей, які перебувають на диспансерному обліку і які раніше мали право на отримання безкоштовних путівок, згідно зі змінами, у разі надходження безкоштовної путівки мають надати підтвердження, що сукупний дохід сім’ї не перевищує прожитковий мінімум, встановлений законодавством України. У разі, якщо сукупний дохід сім’ї перевищує межі прожиткового мінімуму, такій дитині може бути надана путівка лише з частковою її оплатою у розмірі 20% (30%,50% - за бажанням батьків)
Вона також зауважила, що управління праці та соціального захисту населення, здійснюючи повноваження з координації відпочинку дітей та організації оздоровлення, першочерговим завданням має на меті залучення до відпочинку та оздоровлення 100% дітей сиріт. Але, у цьому році опікуни та представники дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, неодноразово відмовлялися від оздоровлення своїх підопічних у позаміських оздоровчих закладах. Спеціалістами управління складалися відповідні акти про відмови, але, на жаль це не вирішує питання охоплення усіх дітей сиріт оздоровленням. Можливо недостатньою є співпраця управління і відділу у справах дітей міської ради по активізації роботи з опікунами по залученню дітей сиріт до оздоровлення.. Усі опікуни посилаються на бажання оздоровити своїх дітей саме влітку, коли до управління надходять путівки з частковою оплатою, від яких останні відмовляються. Слід довести до опікунів інформацію про те, що у період з середини травня до середини вересня до управління надходять путівки на оздоровлення дітей виключно з частковою оплатою. Тому, плануючи оздоровлення дітей на наступний рік, слід врахувати, що путівки на оздоровлення дітей до ДП УДЦ „Молода гвардія" надходять до Каховки упродовж поточного року, а діти сироти і діти, позбавлені батьківського піклування мають змогу оздоровитися в цьому оздоровчому закладі, починаючи з лютого місяця і до кінця року.
Підсумовуючи інформацію про результати відпочинково-оздоровчої кампанії, проведеної в місті у 2015 році, голова ради Чернявський В.В. звернув увагу членів координаційної ради на необхідності залучення до відпочинку у 2016 році щонайменше 800 дітей та відкриття ще 2 пришкільних таборів на базі ЦДТ і ДЮСШ із залученням до роботи в них працівників інших позашкільних закладів.А для збільшення кількості дітей шкільного віку пільгових категорій до оздоровлення у 2016 році планується створення в управлінні праці та соціального захисту населення тендерного комітету для проведення тендерних закупівель путівок за бюджетні кошти. У такому разі буде значно збільшено фінансування оздоровлення за кошти міського бюджету, що в свою чергу дасть можливість закупити більшу кількість путівок та оздоровити наших діточок.

Начальник управління   Андрій Скрипніченко