UKR
Неділя 08 Грудня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


04.12.2019

З 03 грудня 2019 року розпочався прийом заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян - учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше

29.11.2019

Відділ економіки, комунального майна та землі звертає вашу увагу, що з 01.01.2020 року на території міста Каховки вводяться в дію нові розміри ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,

Детальніше

26.11.2019

28 листопада 2019 року о 15.00 в міському Палаці культури "Меліоратор" відбудуться громадські слухання "Бюджет м.Каховки на 2020 рік". До участі запрошуються всі бажаючі каховчани.

Детальніше

26.11.2019

Проводиться особистий виїзний прийом громадян!

Детальніше

15.11.2019

Звернення до керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, жителів міста Каховки

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні82
Вчора574
На цьому тижні3950
Минулого тижня4041
У цьому місяці4954
Минулого місяця14540
За весь період664440
08.10.15

Про підсумки відпочинково-оздоровчої кампанії 2015!


28 вересня 2015 року відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку пільгових категорій під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому Чернявського В.В.. Члени координаційної ради заслухали інформацію управління праці та соціального захисту населення про результати проведеної в місті роботи з відпочинку та оздоровлення дітей каховчан. За повідомленням завідувача сектору з питань управління персоналом, сім’ї, гендерної політики та оздоровлення дітей Ткач С.Л. планові показники відпочинку і оздоровлення дітей у нашому місті виконано на 100,3%. Так, на 2015 рік місту Каховці заплановано до оздоровлення та відпочинку 1744 дитини, що по відношенню до загальної кількості дітей шкільного віку (3558 дітей) по місту складає 49%, у т. ч :
- на відпочинок - 1308 дітей;
- на оздоровлення - 436 дітей.
У 2015 році за міською Програмою відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 рік передбачено фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку на загальну суму 455,7 тис. грн., з них залучених коштів - 56,8 тис.грн., коштів міського бюджету - 398.9 тис. грн.. Із загальної суми 455.7 тис. грн..:
- на оздоровлення - 140,7 тис.грн. та залучених коштів - 46,8 тис.грн.;
- на відпочинок - 315,0 тис.грн., залучених - 10 тис грн..
Але до початку оздоровчо-відпочинкової кампанії до Програми були внесені зміни, зокрема, для організації і проведення відпочинкових заходів з міського бюджету було виділено кошти в сумі 224, 8 тис.грн, у тому числі:
- на харчування дітей - 155,4 тис.грн.;
- на медикаменти - 8,4 тис.грн;
- на організацію подорожей та екскурсій - 25,2 тис.грн.;
- на участь вихованців ДЮСШ в дитячій олімпіаді „Херсонщина - 2015" - 35,8 тис грн..Усі кошти освоєні у повному обсязі.
Для організації належного оздоровлення дітей з міського бюджету витрачено 115.855 грн., у т.ч.:
на закупівлю путівок до ДОТ „Веселка" м. Скадовська - 99.8 тис. грн..
на перевезення дітей до оздоровчого закладу та у зворотньому напрямку - 16.0 тис. грн..
Відпочинкову кампанію в цьому році проведено, як завжди на належному рівні. Незважаючи на те, що у поточному році значно зменшено кількість дітей для охоплення відпочинковими заходами у порівнянні з минулим роком (з 1164 дітей до 600), відділом освіти значно розширено методи і форми надання відпочинкових послуг дітям каховчан. Так, у 2015 році відділом освіти започатковано нову форму відпочинку дітей -організація та проведення подорожей та екскурсій.
Для дітей пришкільних таборів спільно з АТП 16506 було організовано 16 поїздок за маршрутами: Малокаховська конеферма, Асканія Нова, база відпочинку „Славутич" м. Таврійська, меморіал „Тачанка", Скадовськ, Нова Каховка. Змістовною, різноманітною та цікавою була організація дозвілля вихованців в усіх пришкільних таборах з денним перебуванням.
15 дітей відпочили на базі ДОТ „Прибрежний" у Лазурному Скадовського р-ну під час участі у дитячій олімпіаді „Херсонщина-2015". 108 дітей шкільного віку відпочили упродовж чотирьох днів у сосновому бору під час зборів козачат.
Протягом табірної зміни з 2 по 19 червня 2015 року були проведені цікаві виховні заходи: кулінарна розвага „Школа кухарів", „Міс табору - 2015", „Італійська майстерня Pasta lavoro", спортивно-розважальна програма „Стартинейджер", „Козацькому роду нема переводу", „Карнавал масок".
Усього літнім відпочинком по місту Каховці упродовж літа охоплено 1311 дітей, що становить 100,2 % від запланованої їх кількості. Слід віддати належне спеціалістам відділу освіти міської ради і керівнику установи, якими у цьому році проведено значну роботу з педагогічними колективами шкіл по активізації участі батьків в оздоровленні своїх дітей. І як результат цієї роботи - 696 дітей відпочило у 2015 році разом з батьками.
Найбільш ефективним видом дитячого відпочинку - залишається оздоровлення їх у позаміських оздоровчих закладах.
Так, у червні-липні 2015 року 45 дітей шкільного віку пільгових категорій м. Каховки оздоровилися в дитячому оздоровчому таборі „Веселка" м. Скадовська за рахунок коштів міського бюджету із залученням позабюджетних коштів. До оздоровчого табору направлені:
діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування - 2 чол.;
- діти-інваліди -1 чол.;
- діти з багатодітних та малозабезпечених сімей - 17 чол.;
- діти , батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків - 1чол.;
- діти, які перебувають на диспансерному обліку - 6 чол.;
- талановиті та обдаровані діти - 18 чол.
Усього послугами з оздоровлення по місту Каховці охоплено 439 дітей, що на троє дітей більше, ніж заплановано, і становить 100,7 % .
11 дітей пільгових категорій шкільного віку оздоровлено за рахунок коштів державного бюджету на базі УДЦ „Молода гвардія".
У санаторних закладах з початку року оздоровлено 27 дітей каховчан із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
У червні місяці оздоровлено 25 дітей, вихованців Каховського дитячого будинку „Радість".
З 04.08.2015 по 24.08.2015 шестеро дітей батьки яких беруть (брали) участь в антитерористичній операції за рахунок коштів міського бюджету перебували на оздоровленні в ДОТ „Орльонок" Генічеського району.
Усього відпочинковими та оздоровчими послугами, протягом 2015 року, охоплено 1750 дітей м. Каховки.
Ткач С.Л. звернула увагу членів координаційної ради на змінах, що у липні поточного року було внесено до Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей". Змінами доповнено перелік дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зокрема,:
- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціальний захист";
- діти, один з батьків яких загинув ( пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, конфузії чи каліцтва, одержаних під час АТО, а також внаслідок захворювання, одержаних в період участі в АТО;
- діти, один з батьків, якого загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, конфузій чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадського протесту;
- діти, зареєстровані як вимушено переміщені особи.
Крім цього внесено зміни до Порядку направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення до ДП УДЦ „Молода гвардія". Батьки дітей, які перебувають на диспансерному обліку і які раніше мали право на отримання безкоштовних путівок, згідно зі змінами, у разі надходження безкоштовної путівки мають надати підтвердження, що сукупний дохід сім’ї не перевищує прожитковий мінімум, встановлений законодавством України. У разі, якщо сукупний дохід сім’ї перевищує межі прожиткового мінімуму, такій дитині може бути надана путівка лише з частковою її оплатою у розмірі 20% (30%,50% - за бажанням батьків)
Вона також зауважила, що управління праці та соціального захисту населення, здійснюючи повноваження з координації відпочинку дітей та організації оздоровлення, першочерговим завданням має на меті залучення до відпочинку та оздоровлення 100% дітей сиріт. Але, у цьому році опікуни та представники дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, неодноразово відмовлялися від оздоровлення своїх підопічних у позаміських оздоровчих закладах. Спеціалістами управління складалися відповідні акти про відмови, але, на жаль це не вирішує питання охоплення усіх дітей сиріт оздоровленням. Можливо недостатньою є співпраця управління і відділу у справах дітей міської ради по активізації роботи з опікунами по залученню дітей сиріт до оздоровлення.. Усі опікуни посилаються на бажання оздоровити своїх дітей саме влітку, коли до управління надходять путівки з частковою оплатою, від яких останні відмовляються. Слід довести до опікунів інформацію про те, що у період з середини травня до середини вересня до управління надходять путівки на оздоровлення дітей виключно з частковою оплатою. Тому, плануючи оздоровлення дітей на наступний рік, слід врахувати, що путівки на оздоровлення дітей до ДП УДЦ „Молода гвардія" надходять до Каховки упродовж поточного року, а діти сироти і діти, позбавлені батьківського піклування мають змогу оздоровитися в цьому оздоровчому закладі, починаючи з лютого місяця і до кінця року.
Підсумовуючи інформацію про результати відпочинково-оздоровчої кампанії, проведеної в місті у 2015 році, голова ради Чернявський В.В. звернув увагу членів координаційної ради на необхідності залучення до відпочинку у 2016 році щонайменше 800 дітей та відкриття ще 2 пришкільних таборів на базі ЦДТ і ДЮСШ із залученням до роботи в них працівників інших позашкільних закладів.А для збільшення кількості дітей шкільного віку пільгових категорій до оздоровлення у 2016 році планується створення в управлінні праці та соціального захисту населення тендерного комітету для проведення тендерних закупівель путівок за бюджетні кошти. У такому разі буде значно збільшено фінансування оздоровлення за кошти міського бюджету, що в свою чергу дасть можливість закупити більшу кількість путівок та оздоровити наших діточок.

Начальник управління   Андрій Скрипніченко