UKR
П'ятниця 20 Вересня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


19.09.2019

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста:
- нежитлова будівля за адресою: м. Каховка, вул. Набережна, 9/36 з метою приватизації.
Інформація про об’єкт оцінки - нежитлове приміщення, вбудоване в багатоквартирний житловий будинок на першому поверсі з видом на Каховське водосховище, загальною площею 83,9 кв.м.

Детальніше

11.09.2019

Державна установа «Фонд енергоефективності» інформує , що з 03 вересня 2019 року вводиться в дію Програма підримки енергомодерації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ», затверджена рішенням Наглядової ради від 16 серпня 2019 року.

Детальніше

11.09.2019

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області повідомляє

Детальніше

30.08.2019

Відомості про об’єкт оцінки:
- земельна ділянка площею площею 0,0243 га, за адресою: м. Каховка, вул. Олеся Гончара, 12/1. Земельна ділянка призначена для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Землі житлової та громадської забудови Каховської міської ради.

Детальніше

22.08.2019

Оголошення щодо встановлення власника рекламного засобу

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні114
Вчора458
На цьому тижні2036
Минулого тижня2746
У цьому місяці7322
Минулого місяця9611
За весь період627050
19.06.19

Про підсумки роботи міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради у ІІ кварталі 2019 року


В ІІ кварталі 2019 року відбулося два засідання міської Ради з питань молодіжної політики (24 квітня і 12 червня). При її підтримці було проведено 25 молодіжних заходів (в І кварталі - 41), у яких взяли участь 9661 чол. (в І кварталі - 8219 чол.).
Серед традиційних заходів, що відбулись: Фінал Каховської Відкритої ліги КВН, в рамках проекту "Турнір Каховської Відкритої Ліги КВН", культурно-просвітницький форум для молоді "Один раз на все життя", XV молодіжна спартакіада, ІX квест-гра "Патріот" учнівського парламенту старшокласників, патріотична акція "Молодь - ветеранам Другої Світової війни", "круглий стіл" в рамках міських заходів до дня гумору, "круглий стіл" з членами міського учнівського парламенту старшокласників щодо проведення практики влітку 2019 року, акція "Перша хвилина миру", фотовиставка від "Фото Чіз" "Пам’ятаємо...", участь молоді міста в урочистому мітингу, присвяченому Дню Перемоги, Молодіжне свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей "Давай у літо", свято "Свято морозива", мандрівка молоді міста до м. Мелітополь тощо.
Хотілося б звернути увагу і на заходи, які відбулись (або відбудуться) вперше :
- змагання (двічі) з Сyber Battle (ініціатори - Голопотилюк Євген та Блищук Віроніка);
- участь учнівської молоді в акція "Маки пам’яті" (ініціатива управління освіти);
- тренінг "Децентралізація в Україні: перспективи Херсонщини" (ініціатор Радіонова Ольга);
- промо-акції команди «ГУК» в рамках проекту «Каховщина... Варто приїхати!» (ініціатива від ініціативної групи "ГУК");
- засідання робочої групи по підготовці проекту Положення про Молодіжний центр Каховської міської ради (ініціатива Радіонової Ольги та відділу у справах молоді та спорту);
- участь міської команди КВН "Гори по колена" (ЗОШ № 4) у Фестивалі Мелітопольської міської Ліги сміху (ініціатива Скляра Юрія).
До кінця червня відбудуться також ще заходи і в основному до Дня молоді та Дня Конституції України: молодіжний "круглий стіл", флеш-моби "Войнушки" і "Шалена молодь України", молодіжно-розважальна програма "Ми - молодь України", "Молодіжна дискотека" тощо.
Протягом лютого-травня було реалізовано заходи проектів організацій та ініціативних груп, які брали участь в міському конкурсі проектів та програм з молодіжних проблем на 2019 рік: ММГО "ДіЛО" (проект "Спілкуємось мистецтвом, 2" - 3800 грн.), ГО "МО "Нічна Мана" (проект "ЕКО-краса" - 3130 грн.), ініціативна група "ГУК" (проект Каховщина... Варто приїхати" - 8410 грн.). На їх реалізацію з міського бюджету (за рахунок міської комплексної програми "Молодь") було виділено 15025 грн.
Про підсумки реалізації своїх проектів ММГО "ДіЛО", ГО "МО "Нічна Мана" та ІГ "ГУК" будуть звітувати 30 червня під час засідання молодіжного "круглого столу" (в рамках міських заходів до Дня Конституції України та Дня молоді).