UKR
Понеділок 27 Січня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


15.01.2020

Шановні роботодавці міста Каховка

Детальніше

15.01.2020

Відділ економіки, комунального майна та землі звертає Вашу увагу, що з 01.01.2020 року на території міста Каховки введено в дію нові розміри ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які встановлено рішенням сесії Каховської міської ради від 20.06.2019№ 1644/80 “ Про місцеві податки та збори”

Детальніше

14.01.2020

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

11.01.2020

Оголошення
про проведення громадських слухань
проекту рішення міської ради "Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Каховки"

Детальніше

08.01.2020

КПТМ «Каховтеплокомуненерго» повідомляє про прийняте рішення щодо перегляду в грудні 2019 року плати на послугу з централізованого опалення для потреб населення, в зв’язку із зміною ціни на природний газ.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні234
Вчора651
На цьому тижні234
Минулого тижня6283
У цьому місяці22978
Минулого місяця23255
За весь період705719
05.11.19

Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в структурних підрозділах Каховської міської радиУКРАЇНА

КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 12.05.2011 № 89-р

 

Про першочергові заходи щодо забезпечення
доступу до публічної інформації в структурних
підрозділах Каховської міської ради

 

З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»:

1. Управлінням та відділам, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Каховської міської ради забезпечити безумовне виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».
2. Призначити відповідальними за забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналізування та підготовку відповідей на запити на інформацію, що надходять до міської ради, надання консультацій під час оформлення таких запитів начальників управлінь та відділів, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Каховської міської ради
3. Ведення обліку запитів на публічну інформацію та надання відповідей запитувачам покласти на загальний відділ міської ради (Сергієнко О.О.)
4. Визначити приміщення кабінету №408 Каховської міської ради місцем для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями. Начальнику загального відділу Сергієнко О.О. обладнати вказане приміщення відповідною оргтехнікою.
5. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконкому Глуховій І.І.:
5.1. Забезпечити розробку форм запитів на інформацію, які повинні містити стислу інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію, її отримання тощо.
5.2. Розробити порядок складання, подання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).
5.3. Створити умови для подання письмових запитів громадянами з обмеженими фізичними можливостями.
5.4. Створити з метою доступу до публічної інформації та її збереження систему обліку документів, що знаходяться в управліннях та відділах, центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Каховської міської ради і містять публічну інформацію, забезпечити обов’язкову реєстрацію в цій системі таких документів та надання доступу до них за запитами, оприлюднення зазначеної інформації на офіційному веб-сайті міської ради та інформаційному стенді.
5.5. Забезпечувати своєчасне оприлюднення проектів рішень, що підлягають обговоренню, а також систематичне і оперативне оприлюднення та оновлення інформації про діяльність Каховської міської ради.
5.6. Забезпечити оприлюднення в газеті «Каховська зоря», на офіційному веб-сайті міської ради, інформаційному стенді інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», форм запитів на інформацію.
5.7. Підготувати для затвердження перелік відомостей, що становлять службову інформацію, та оприлюднити його в установленому порядку.
5.8. Вживати заходів щодо унеможливлення несанкціонованого доступу до наявної інформації про особу інших осіб.
5.9. Організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації».
5.10. Сприяти депутатам міської ради, Громадській раді, громадським організаціям, громадянам у здійсненні громадського контролю за забезпеченням органами місцевого самоврядування доступу до публічної інформації шляхом проведення громадських слухань, громадської експертизи тощо.
6. Внести доповнення до положень про управління та відділи, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Каховської міської ради щодо відповідальності за забезпечення доступу до публічної інформації.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.


Міський голова         О.П.Карасевич