UKR
Понеділок 27 Січня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


15.01.2020

Шановні роботодавці міста Каховка

Детальніше

15.01.2020

Відділ економіки, комунального майна та землі звертає Вашу увагу, що з 01.01.2020 року на території міста Каховки введено в дію нові розміри ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які встановлено рішенням сесії Каховської міської ради від 20.06.2019№ 1644/80 “ Про місцеві податки та збори”

Детальніше

14.01.2020

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

11.01.2020

Оголошення
про проведення громадських слухань
проекту рішення міської ради "Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Каховки"

Детальніше

08.01.2020

КПТМ «Каховтеплокомуненерго» повідомляє про прийняте рішення щодо перегляду в грудні 2019 року плати на послугу з централізованого опалення для потреб населення, в зв’язку із зміною ціни на природний газ.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні235
Вчора651
На цьому тижні235
Минулого тижня6283
У цьому місяці22979
Минулого місяця23255
За весь період705720
22.04.19

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади


КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ
НАКАЗ

 

19.04.2019 р.

м. Каховка

44

 

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної посади

 

Відповідно до частини 2 статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту», пунктів 2.1, 3.2 Положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти заснованого Каховською міською радою, затвердженого рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради від 16.04.2019 р. № 103, з метою публічного і прозорого добору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Каховської міської ради

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Каховської міської ради.
2. Розпочати прийом документів від претендентів 22 квітня, завершити - 17 травня 2019 р.
3. Розмістити оголошення з умовами проведення конкурсного відбору в друкованих та електронних засобах масової інформації, на офіційному сайті Каховської міської ради, сайті «Освіта Каховки».
4. Затвердити склад конкурсної комісії:
Гончарова Ірина Анатоліївна - секретар міської ради, депутат міської ради, голова конкурсної комісії;
Гончар Михайло Васильович - кандидат педагогічних наук, начальник управління освіти міської ради, заступник голови конкурсної комісії;
Кобіцька Людмила Костянтинівна - заступник директора з навчально-виховної роботи Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, секретар конкурсної комісії;
Боброва Любов Семенівна - заступник директора з навчально-виховної роботи Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, член конкурсної комісії;
Таран Валентина Сергіївна - член батьківського самоврядування Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, член конкурсної комісії (за згодою);
Горбань Альона Юріївна - член батьківського самоврядування Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, член конкурсної комісії (за згодою).
5. Покласти на заступника начальника управління - начальника відділу розвитку освіти міста управління освіти міської ради О. А. Паталашку обов’язки прийому документів від осіб, які виявили бажання узяти участь у конкурсному відборі, надання їм додаткової інформації, створення умов для ознайомлення претендентів зі станом справ в навчальному закладів та зустрічі з колективом.
6. Провести конкурсний відбір за таким графіком:
23 травня 2019 року о 13.30 - перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у вигляді письмового тестування; перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання (до однієї години). Місце проведення: виконавчий комітет Каховської міської ради (каб. 401).
29 травня 2019 року о 13.00 - публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу (до 15 хвилин). Місце проведення: актова зала Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.
7. Затвердити текст заяви претендента на участь у конкурсі (додається).
8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                        М. В. Гончар

 

 

Додаток до наказу управління освіти міської ради від 19.04.2019 р. № 44


Конкурсній комісії з відбору претендентів на заміщення вакантної посади директора Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Каховської міської ради.

Прізвище, ім’я, по-батькові претендента
домашня адреса, контактні телефони,
електронна адреса.


ЗАЯВА

Прошу прийняти до розгляду пакет документів для участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Каховської міської ради.


Повідомлена (-ий), що несу відповідальність за  достовірність поданої мною інформації.
З Положенням про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти заснованого Каховською міською радою, затверджене рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради від 16.04.2019 р. № 103 ознайомлена (-ий).
З графіком проведення конкурсного відбору ознайомлена (-ий).

Додатки: (перелічити кожний документ).


Дата                                               Підпис